Jump to content

Zavođenje


Bata Trokrilni

Recommended Posts

Anal mravojed. Odao se.

 

da voli da jebe u cmar i to dugo.

 

i polaznike kursa...

 

 

kakva gomila proseravanja...

 

nisu proseravanja lik stvarno zna znanje

 

Haha... ajoooj Tešo, Tešo... :) :) :)

 

Ovaj mr. Proper (što reče Nikola) mi pre liči na nekog prodavača usisivača, nego na nekog švalera. :)

A reče da te zvao da izađeš sa njim? Pa je l' si izašao?

Uzgred, koliko taj ima godina? Rekao si da ide sa tobom na faks, a meni deluje ko da ima 35+ ...

 

ima 30 godina.nismo jos isli da jurimo zene,ali hocemo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Брате, да и боље да не. :)

 

upravu si totalno i nije neki prizor

 

Pa to je taj rad mladost & iskustvo :mhihi: cudo nije na filoloskom.

 

pa nije na filoloskom ali kaze da i ako nije student filoloskog ide tamo redovno da bi zavodio devojke sa filoloskog

 

hahahah teso se odao,sad ce da smisli nesto :)

koliko kosta taj kurs za polaznike :)

 

kurs mu nije skup kosta nisam siguran mislim da je 90 evra.a traje dva tri dana.a lik je ok ako mu dodjes i kazes slusaj brate ja hocu da naucim nesto,a stvarno nemam pare ono socijala sam a lik ima vremena naucice te za besplatno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једном сам гледао неку порњаву у којој се појавио ћелави лик са обрвама офарбаним у бело, mr Proper style, ал' не могу сад да нађем на Нету. :(

 

ni na trenutak nisam pomislio da neko ko zdrkava na hicu firera moze da bude lep i jebozovan...nikada dobru ribu nisam sa skinsima video...te cak ni u panku nisu prosle...

Прошле године је видела негде на форуму да смо у истом дому и послала ми поруку да се упознамо, ал' сам јој одговорио да нема ништа од упознавања ако је она мала плава панкерка. И сад видим ове приче... Невероватно...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ni na trenutak nisam pomislio da neko ko zdrkava na hicu firera moze da bude lep i jebozovan...nikada dobru ribu nisam sa skinsima video...te cak ni u panku nisu prosle...

 

da upravu si totalno te ribe sto su sa skinsima su dno.ali ne kontam te skinse odredjen deo njih nije uopste ruzan cesto su to krupniji momci niti im ista fali nesto preterano.ali sta im to treba da oblace martinke,fajerke,tregere i da vodaju neke rugobe od devojaka.sto zar oni ne vole dobro picke,nije mi jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

da upravu si totalno te ribe sto su sa skinsima su dno.ali ne kontam te skinse odredjen deo njih nije uopste ruzan cesto su to krupniji momci niti im ista fali nesto preterano.ali sta im to treba da oblace martinke,fajerke,tregere i da vodaju neke rugobe od devojaka.sto zar oni ne vole dobro picke,nije mi jasno

Skinsi :wub:

 

romper.jpg

i svaki je skins dobar kad ga glumi Rasel Krou :D

 

fakat ribe skinete i nisu nesto. A nisam ni ja bila :):)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једном сам гледао неку порњаву у којој се појавио ћелави лик са обрвама офарбаним у бело, mr Proper style, ал' не могу сад да нађем на Нету. :(

 

 

Прошле године је видела негде на форуму да смо у истом дому и послала ми поруку да се упознамо, ал' сам јој одговорио да нема ништа од упознавања ако је она мала плава панкерка. И сад видим ове приче... Невероватно...

 

pa to ti je klasican preobrazaj...svaka devojka zeli negde da bude pozeljna...pa trazi neko mesto pod suncem...i onda od srpa i cekica dodje do krsta...tanka je ta linija... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinsi :wub:

fakat ribe skinete i nisu nesto. A nisam ni ja bila :):)

 

skinete su odvratne,isto kao i goticarke.ribe u tim subkulturama su tu jer su toliko ruzne da ih niko drugi nece.pa onda ofarbaju kosu u crnu,obuku majcu satyricon,stave pentagram i onda konacno mogu da nadju nekog jadnika ko ce da ih jebe.inace nebi ni to nasle

 

pa to ti je klasican preobrazaj...svaka devojka zeli negde da bude pozeljna...pa trazi neko mesto pod suncem...i onda od srpa i cekica dodje do krsta...tanka je ta linija... :)

 

eh zene umeju da menjaju i veru,i politiku ,i muziku i sve samo da bi dobile kitu.toliko su mi smesni ti nacisti,komunisti kod vecine njih je sve to pozeraj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једном сам гледао неку порњаву у којој се појавио ћелави лик са обрвама офарбаним у бело, mr Proper style, ал' не могу сад да нађем на Нету. :(

 

http://www.dodaj.rs/f/3f/wt/3e3pKM1e/mrproper.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da upravu si totalno te ribe sto su sa skinsima su dno.ali ne kontam te skinse odredjen deo njih nije uopste ruzan cesto su to krupniji momci niti im ista fali nesto preterano.ali sta im to treba da oblace martinke,fajerke,tregere i da vodaju neke rugobe od devojaka.sto zar oni ne vole dobro picke,nije mi jasno

ja izgledam kao skins, i devojka mi okej izgleda, nije sad neki avion, al je slatka i zgodna, a i moji ortaci koji su skindze uopshte nemaju ruzhne devojke. neznam odakle ti to.

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

da upravu si totalno te ribe sto su sa skinsima su dno.ali ne kontam te skinse odredjen deo njih nije uopste ruzan cesto su to krupniji momci niti im ista fali nesto preterano.ali sta im to treba da oblace martinke,fajerke,tregere i da vodaju neke rugobe od devojaka.sto zar oni ne vole dobro picke,nije mi jasno

ja izgledam kao skins, i devojka mi okej izgleda, nije sad neki avion, al je slatka i zgodna, a i moji ortaci koji su skindze uopshte nemaju ruzhne devojke. neznam odakle ti to.

 

ti uopste ne licis na skinsa,samo imas obrijanu glavu ali ne izgleda kao skins.neznam mozda ima uzetaka ali uglavnom sam vidjao skinse sa ocajno ruznim ribama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rogozub:

l_e613a201e61342609d733f10d6fad4bd.jpg

 

pa ne lici uopste na skinsa.a i neznam zasto si ti toliko nameracio na skinse??sta ima protiv njih?

 

ako je ideologija onda moram da ti kazem da vecina skinsa u svetu nisu uopste nacionalisti,vecina ih je apoliticna i anti-rasisticki nastrojena,a odredjen broj njih su cak i komunisti anarhisti.ako je zbog toga sto su subultura pa slazem se da su subulture odvrate ali ti bi onda trebao da pogledas sebe prvo i da prestanes da budes metalac

 

i evo baja mali knindza u vezi zavodjenja u ovoj pesmi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...