Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

meni crv izjeo brodski pod na par mesta, ja sam se jedno otprilike dve godine pitao koji kurac mi krcka u sobi kad legnem uvece da spavam, jbg. nisam bas mnogo zavirivao ispod tepiha :bigblue: ...i onda cuo za onu kredu sto prodaju kinezi, ejjj ljudi to je stvarno prava stvar, crv rikno za jedno desetak dana, povukao liniju uz coskove nema ni mrava ni nicega, prava stvar, ko ima slicnih problema neka odmah uzme...a sto se tice namestaja, imam samo najosnovnije, ormar(zatvoreni), krevet, sto za kompjuter, ne drzim nikakve dzidzamidze u sobi, sto jednostavnije i samo najneophodnije, samo da se sto lakse pobrise prasina, sad preko leta sam i tepih izbacio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма која црна плоча. То је срање, које су измислили да узму који динар више. Чак не волим ни оне одељке са стране 'де туриш комп. Или га ставим на под, или на сто.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма која црна плоча. То је срање, које су измислили да узму који динар више. Чак не волим ни оне одељке са стране 'де туриш комп. Или га ставим на под, или на сто.

Treb adici kuciste sa poda, vise se nakuplja parsina u njemu ako je na podu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni crv izjeo brodski pod na par mesta, ja sam se jedno otprilike dve godine pitao koji kurac mi krcka u sobi kad legnem uvece da spavam, jbg. nisam bas mnogo zavirivao ispod tepiha :bigblue: ...i onda cuo za onu kredu sto prodaju kinezi, ejjj ljudi to je stvarno prava stvar, crv rikno za jedno desetak dana, povukao liniju uz coskove nema ni mrava ni nicega, prava stvar, ko ima slicnih problema neka odmah uzme...a sto se tice namestaja, imam samo najosnovnije, ormar(zatvoreni), krevet, sto za kompjuter, ne drzim nikakve dzidzamidze u sobi, sto jednostavnije i samo najneophodnije, samo da se sto lakse pobrise prasina, sad preko leta sam i tepih izbacio...

 

DDDD: Ubio si crva!!

 

Inace, kakva kreda, ja i'am mrave dole u podrumu :S I je l' pomaze za ove smrdibube sto vrs invazije? I je l' ubija i napolju il' samo u zatvorenom prostoru? Radi samo na insektima, pse i kornjace ne ubija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrni se na proslu stranu i overi mi sto :)

 

Btw , voleo bi da stavim komp gore ali tek sam krecio zid a dobro znate sta ce nazad da uradi od zida ...treba da zastitim sa nekom plocom

 

Хаха, то се мени десило. После сам морао да узимам фарбу на кашичицу како бих опет прешао преко тог дела :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DDDD: Ubio si crva!!

 

Inace, kakva kreda, ja i'am mrave dole u podrumu :S I je l' pomaze za ove smrdibube sto vrs invazije? I je l' ubija i napolju il' samo u zatvorenom prostoru? Radi samo na insektima, pse i kornjace ne ubija?

Ubija sve insekte, ustvari oni beze od toga. Ja imao mrave u sobi i samo povukao liniju uza zid po podu i svi umreli i posle vise nisu dolazili :D , inace zao mi je mrava, ne volim da ih ubijam ali nisam znao da ce to da ih ubije :cry: , ali zato mrzim muve, ali to ne pomaze :D Imas to tamo na buvljacima, sta ti ja znam, vidi kod Kineza, ovde kod mene u Pancevu na buvdzi ima, samo trazi "kredu protiv insekti" :D i ne ubiva kornjace i kere koliko ja znam...nego tebi se kornjace setaju po sobi? :D , i da, ubija i napolju ali kad kisa padne sve ce da se spere pa ti vidi...ja sam ima vec vise od pola godine to ocrtao i jos ih nema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, то се мени десило. После сам морао да узимам фарбу на кашичицу како бих опет прешао преко тог дела :lol:

 

 

haha , jadnice drogirani :)

 

Ja cu zato zasrafiti neku plocu za zid , dimenzije zadnjeg dela kucista i miran sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...