Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Lu imaš blizu tebe u starom Merkatoru, u jednoj prodavnici veliki izbor materijala za prekrivače, pa ako si vešte ruke možeš nešto pametno i da stvoriš. To je neka prodavnica koja se nalazi na prvom spratu, a na drugom je Forma Ideale, a u prizemlju je neki sport outlet.

 

Kapetane, kapetane ajde prosledite te slike kada završite i mene interesuje.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače imam pitanje, želim da kupim Bonsai, ali ono što sam ja čuo od neke prodavačice je prvo da je veoma skup (8000 din), i druga da se veoma tesko odrzava. Ajde ako je neko imao iskustva sa tim, da prosledi koji savet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bonsai u sustini moze biti skoro svako drvo , dakle , to nije posebna vrsta ! Fora je u tome da korenje cesto skracujes i dobijes bonsai :)

 

Evo ormana , jeste da je jadna slika , noc je i blic je ukljucen

 

P1010555.jpg

 

Ima josh par stvari da se ispravi ali sam jako zadovoljan

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Lou

Zato sad ili imas ogledalo ili bivsu devojku :haha:

Ovo drugo, zapravo. :haha:

 

Realno,imas ogledalo na ormaricu u toaletu.I mozda u cipelarniku u hodniku i to je to GTFO bitch!

Pa da. Ne treba mi ogledalo svuda, znam da sam lep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MR klaun-nacisticki koleborator.

 

Imas rehau profil PVC i centralno grejanje,I envy you.Never mind the kitchy handles on you drawer.

 

@lou do plafona se ne ide da mozes kutije od gilja i svakojake kurce da bacas na orman koje neces cesce nego jednom godisnje proverati jel su tamo.

Edited by Egzistencijalni Bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to , koji djavo da dizem ormar na maximalnu visinu pa da stavljam razne kutije i picke materine , ove gornje police su mi na dohvat ruke sto mi je bio i cilj a ne da koristim merdevine i stolice

 

I nije pvc , nego drveni profil :)

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sunessence 135 dinara komad , Alfa Enterijer , ali imas i u Eurokantu , Artinvestu itd .....ovo je za NS ...ako si iz BG kapiram da ima i na vise mesta

 

@Lou , pa ni ja , zato sam i rekao zasto nisam napravio visi ormar

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Њет, нема. Тражила сам пре неколико месеци. Једино су ми препоручивали неку радњу за столаре, наводно у Устаничкој, али сви ми дају различите податке о локацији те продавнице да почињем да мислим да је то само мит.

 

Нисам знала да си из НС. Још мени било чудно како да их ја нисам видела овде... Лепе си ручке пазарио, у сваком случају. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...