Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

@B@k@ Hvala za link

 

Dizajnirao sam sebi ormar , poslao skicu ujaku i trazio sam da mi uradi predracun koliko ce to da me izadje.

 

Prosto nisam mogao da verujem kada mi je rekao da je za dimenzije 2.2 m x 1.3 m x 0.6 m 350 evra.

 

Zato sam nazvao hobi sistem , pitao ih za cenu ploce tog i tog materijala koji sam izabrao kod ujaka. Zatim sam izracunao ABS kant traku na koliko m' se rasprostire , izracunao sam povrsinu svih elemenata , uracunao cenu sarki , nosaca za police i dosao sam do cene 19 036 dinara.

 

Jedino sto mi fali su srafovi i tanka ploca koja iza nazad .....ali je smesno kako je razlika 150 evra.

 

@ Sugar Ako toliko zelis promena najbolje ti je da se iselis , kupis plac negde blizu grada i napravis sve po tvojoj zelji

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ captain

Vidi, bolje ti je da zoves firme koje prodaju secenu ivericu po meri, npr u bg je to firma agacija. U novom sadu moz da se obesis jer ces morati da kupis pola ili celu tablu materijala jer ne prodaju na manje. A ujak ti je picketina klasicna :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nosila sam se i ja tako, al nikako dotle da dodjem.

Ali možeš i da vidiš ako šiju zavese u radnji, mogu da ti porube i prekrivač. Jedino što ti treba štof koji je dvostran da ne moraš stalno da paziš na koju stranu si ga stavio (da, lol.), i što možeš mebl da tražiš on je nešto širi ako se ne varam 3m, al su meblovi i malo teški obično, a platna namenjena za šivenje su kod nas 1,5m širine (pa onda kupuješ na metar) sad vidi dal je to dovoljno.

 

Možeš i da spojiš dve širine u ostalom.

 

Taj Italian Mall je neko čudo sa autletima u pripizdincima, al ima svašta nešto

Klik

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...