Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Akvarijum naravno...kad nema nikakav konkretluk u frizideru,samo zamocim..

 

HAha ja ne bih da pecam po njemu, nego kul mi je voda i tako, opusta me jebemliga.

Mislim josh jache bi bilo fontana, al da ne preterujemo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

TC u Balkanskoj, bese pre par godina :da: Drugi il treci sprat.Ili ona nova prodavnica izmedju Slavije i Jugoslovenskog dramskog, do Samsunga :da:

 

Sto se tice vrata i prozora meni su lepi samo kad su prirodni tj od lepog punog drveta :da:

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh ima na netu nasla sam nekoliko sajtova na kojima ti je sve potanko objasnjeno, znam jer sam se i sama interesovala za to. Sada nisam pri svom kompu pa ne mogu da ti dam llnk. Malo prekopaj, ima bas dobrih uputstava. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ti tapete? O.o ja ih nikad nisam nesto volela :)

 

@ Smorock

Znam nasli smo svasta i imamo ideju kako cemo raditi, samo pitam dal je neko pravio, da cujem neka upozorenja iz licnog iskustva, uvek me hvata prpa pre nego sto pocnem nesto da pravim :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U slučaju tapeta, vi iskusni, kako vam zidovu dišu?

 

Meni je ipak bolja varijanta kombinovati boje zidova i tako pustiti mašti na volju nego tapacirati zid nekom lijepom maskom... Nemam pojma, moje skromno i ne baš iskusno mišljenje, ali kad budem imala svoj stan def. ću se igrati bojama... Fala bogu pa sam okružena nekim silnim umjetničkim dušama... Mada sam ja veliki lenjivac kada je inicijativa u pitanju... ne baš svaka, ali za tako neke kućne promjene - da. Međutim, kada nešto smislim - nema stajanja dok se ne završi! Sad sam u fazi treba pokačiti ovolike slike, a muka mi da tražim ramove, imam Klimtov Poljubac od metar i po i kusur u visinu, uramljen, ali nikako da dođe neki drug da mi izbuši zidove :haha: Zato su Boterove uredno prikucane long time ago... A i Klimt nešto postao popularan poslednjih 5-6 godina, ne znam šta bi... Kakav solilokvij, iju! :mrtav:

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam na sta mislis, na budjanje? Ne primecujem nista posle 3 god valjda znaci da je ok.

A maska je vala mnogo lepa, ima pattern koji se uklapa pa sve izgleda kao celina. Ne bih zalepila one socijalne nikada (i ja sam pre mislila da su tapete zlo dok nisam videla sta sve postoji).

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm sto se tice lepljenja. prosle godine sam lepila sama i dobro su ispale, a jos je sara bila neka totalno super pa ako zajebem nesto mogla sam da popravim a da se ne primecuje. a sto se tice mirisa, ne znam, mislim da ne upijaju toliko, samo pozute mnogo od duvana, ali sve pozuti pa se ni ne primecuje haha. sad sam farbala vrata u belo, a tapete su jednom davno bile belo-roze na prugice, i vidi se razlika, i to mnogo. da ne pominjem kakva su vrata bila pre 2 sloja. katastrofa. al' sta cu kad pusim, i to ne samo ja.

najvise bih volela da okrecim sobu, ali ne mogu, ne znam da gletujem a i trebalo bi mi mnogo vremena, tapete idu mnogo brze (barem meni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislila sam na upijanje mirisa, sorry, nisam se dobro izrazila... Jer koliko god pušača imaš u kući, praviš raznorazne eksperimente u kuhinji itd. zidovi neće vremenom upiti mirise. Za tapete sam čula da da...

 

I da li bi opet stavljala tapete?

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам побего са ''Бем ти живот'' да се дружим са вама.

 

Кажите ми жене, јел готивите лампе? Пошто су мени лампе канда важне када је ентеријер у питању. И слике.

 

Зајебите тапете, то је фурао мој деда, могу да га доведем на форум не сумњам да има 512 корисних савета о одабиру, намештању, практочности тапета.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam podne lampe, ne volim one male sa onim kitnjastim abazurima. :haha:

 

Oве што си поставила су кул, али ја више волим класичније мало.

Метал и стакло. Бар када су лампе у питању.

 

Имам једну подну у селу, скроз класика. Сумњам да би се иком свидела али мени одговара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam ubedjen da sam nesto slicno video u toj galeriji...ima tu jako interesantnih stvari iz domena podnih lampi..

Da imam vremena pravila bih sama lampe, samo neko da mi pokaze kako se radi deo sa strujom. :D

Jedno vreme sam pravila svecnjake od stvari koje nadjem po kuci, stare flase, zica, diskovi..... :haha:

Bilo je super za rodjendanske poklone, pa sa sve razdelila.

 

Oве што си поставила су кул, али ја више волим класичније мало.

Метал и стакло. Бар када су лампе у питању.

 

Имам једну подну у селу, скроз класика. Сумњам да би се иком свидела али мени одговара.

E da, lepe su mi i vitraz lampe.

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

I da li bi opet stavljala tapete?

Ako si mene pitala - apsolutno. Izbor je toliki da moze dozivotno da ti ne dosadi, lako se menjaju... Imam tapete i u kuhinji i ne primecujem da upijaju miris a sto se pusaca tice ne zelim da mi ni namestaj smrdi pa kad se pusi obavezno su otvoreni prozori i luftira se ceo stan narednog dana satima. Ne zelim mirise koji su sticajem okolnosti tu :ph34r: Jedino mi je dugo trebalo da izvetri miris drzanja kucnih ljubimaca al to je jer niko nije ziveo u stanu za to vreme pa nije imao cime da zameni prethodni miris.

@Elitista: sjajno dovedi dedu. samo mi ne pricamo o tapetama kakve on zna :rolleyes:

 

ko voli sterilne lampe nek zaluta u neko predstavnistvo Guzzini-ja, Targetti-ja i sl, oni su to doktorirali. Bila sam jedne godine na njihovom seminaru u Firenci tj nije seminar nego ti par dana pricaju o svojoj filozofiji i proizvodnji i sl, zanimljive ideje imaju. Bave se najvise osvetljenjem objekata al imaju i kucne linije.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu verovatno uraditi ovakve nekakve lampe shclmp-scr1.jpg

to ili slicno tome.

Sad razmisljam, posto cemo raditi shoji plakare, pravicu i shoji kovceg za carape :haha: Od sve garderobe za carape treba najlepse posebno mesto :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...