Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

imam problem...

 

stanujem u iznajmljenom stanu sa cimerom...

 

tepisi su izbaceni kad sam ja dosao(gde ja udjem,usao sam)..skuplja mi prasinu,teraj to u pizdu materinu..

 

tako je brodski pod ostao,naravno go i sad mi lakse zbog prasine...ali pod kod ulaznih vrata je potpuno oguljen i odvratno izgleda...k'o da si usao u arhiv manastira sveti Pahomije...

 

preporucite mi neki materijal koji bih mogao staviti na taj deo( 4x2 m )... da ne izgleda gej a da bude krajnje lak za odrzavanje..

Uzmi neki moderan tepih, ima u Milesevskoj blizu raskrsnice sa 14. decembra (cara Nikolaja II) trzni centar s namestajem, deluje uber fensi a u stvari nisu skupi za tepihe jer su sinteticki. Pun kurac dizajna, naci ces sigurno neki koji ti se dopada. Ne deluje tesko a i ne skuplja toliko prasinu.

Ako ti je pak tkanina neprihvatljiva ja bih ugradila plocice na tom delu (one bastenske, neklizajuce) pa okolo lajsne kao prelaz na parket. Ako ne smes tako radikalno da menjas onda jebiga uzmi pomenuti tepih. Jer topli pod ne dolazi u obzir koliko je socijalan.

Edited by Double Fire
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi neki moderan tepih, ima u Milesevskoj blizu raskrsnice sa 14. decembra (cara Nikolaja II) trzni centar s namestajem, deluje uber fensi a u stvari nisu skupi za tepihe jer su sinteticki. Pun kurac dizajna, naci ces sigurno neki koji ti se dopada. Ne deluje tesko a i ne skuplja toliko prasinu.

Ako ti je pak tkanina neprihvatljiva ja bih ugradila plocice na tom delu (one bastenske, neklizajuce) pa okolo lajsne kao prelaz na parket. Ako ne smes tako radikalno da menjas onda jebiga uzmi pomenuti tepih. Jer topli pod ne dolazi u obzir koliko je socijalan.

 

 

nesto sam razmisljao o linoleum podovima...ali ne mogu da nadjem nigde koliko kosta recimo komad 5x5 m..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Carpetlendu finih dezena linoleuma. Pogledaj na google imaju li sajt, a mogu i ja da ti pogledam posto mi je to na 5 min od gajbe.

 

Sta je uopste "topli pod"?

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imas u Carpetlendu finih dezena linoleuma. Pogledaj na google imaju li sajt, a mogu i ja da ti pogledam posto mi je to na 5 min od gajbe.

 

Sta je uopste "topli pod"?

 

aj baci pogled ako ti bude uz put...

 

sajt im nije u funkciji...

 

Linoleum :)

 

Zar to ikako moze da izgleda pristojno? Mislim izgledace kao dzinovska gumena krpa na podu :) ako ne ide od zida do zida

 

ma bas me briga...pa upravo mislim da ide od zida do zida.. :da:

 

samo da mogu prasinu da pokupim kako valja i trebuje..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko gde mogu da se urade custom foto-tapete?

Kako sam se opasno nalozila da svu svoju imovinu u obradivoj zemlji bacim pod hipoteku i otvorim klub, tako sam resila da da sama pravim celokupni namestaj, sank, sama postavljam rasvetu i ozvucenje, ali ne umem da crtam, pa mi trebaju te jebene foto-tapete, za koje sam cula da su jako skupe. :(

Jeste li se nekad usudili sami da pravite namestaj? Neki jednostavan?

 

Hm, auto otpad je jako zanimljivo mesto za nabavku! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ok

 

ovde se prica o enterijeru HA?!?!

 

ajde malo da komentarisemo koliko je

 

UZASNAUNUTRASNJOST "NOVOG YUMETALA"

 

BRATE OVO NIJE TREBALO....SUVISE..PREVISE...SUVISE!!!!!!!

 

 

 

 

 

ovde se prica o enterijeru zar ne?!!!!!!!?!!!!!!!!!?????????

UNUTRASNJOST "NOVOG YUMETALA" JE OCAJ...molim

kad bi mogao samo stari se vratiti....

baaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je otpao linoleum kao resenje za prostor ispred ulaza...postoji mogucnost da se pod ubudja jer ne bi mogao da dihtuje..

 

a i inace mi je preko potrebna stilizacija sobe...nemam pojma sta da kacim po zidovima..para za slike nemam,ne mogu postere Slejera da kacim...najzinimljivije sto mi je na zidu su razmazani komarci..(doduse ima neke lepote u tome)

 

ne znam gde sam video,da li je u nekoj fotokopirnici ili gde vec,da rade stampu slika velikih formata..

 

zna neko nesto o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam gde sam video,da li je u nekoj fotokopirnici ili gde vec,da rade stampu slika velikih formata..

Moze da ti se odstampa sta god hoces dok imas para i sliku :da: Ne znam samo gde ces naci nesto sto ima 10-15Mpx, jedino na nekom stock sajtu. Naravno osim ako je neko tvoj fotograf i ima slike koje ti se bas svidjaju.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najbitnije da mi radni prostor bude kako valja. Volim velike stolove. Imam vise komada od po 2 metra sirinski. One kao kancelarijske, medjutim morao sam da ga sklonim zbog velicihine moje sobe ( mnogo mi prostora jede a to ne volim )

 

volim drvenariju i lepe tepihe i volim sve nesto u boji drveta ako moze.

 

Takodje volim kozu u kuci iako je nemam.Kozni kauchi su nesto super.

 

Vrlo vazan detalj - PROZORI, ROLETNE. Jako bitna stvar. Volim drvenariju, ne pvc ili aluminijum.

 

 

Uvek parket nikad laminat niti brodski bod.

 

I takodje su mi bitan detalj Slike u sobi. DAkle uramljene slike, uglavnom neke moje porodichne, recimo majka kad je bila mlada baba i deda na vencanju i tako lepu fotografiju a moze i nesto naslikano.

 

Bitna stvar - Raspored tehnologije. Televizor zvucnici sve to volim da sredim kako valja i trebuje.

 

Bitna stvar - kNJige i polica za njih, Mala ali praktichna. :)

 

Sitni ukrasi, volim da stavljam neke ukrasice, ali ono... ne volim preterano da ih kupujem.

 

Kakutsi od biljaka.

 

Takodje mi je bitan detlalj koji bih voleo da imam ali nemam josh uvek ! Akvarijum!

 

To je to xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...