Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Kontam da te prostirke mozes lako da ukacis tako da budu jedna duga, spojena staza...

Ja sam protivnik tepiha i tih cuda, tako da ne bih znala, ali kad bih MORALA da kupim, stazu or w/e, uela bih ovako nesto, k'o sto pokaza Kokopelli, definitivno ne one bab(ili p?)ske bordo crvene sto podsecaju na grafiku sega mege -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mogu za male pare naci stazu, treba mi za hodnik, oko 4-5m duzine?

 

Novi Beograd, stari merkator, kupujes po velicini.

 

Drgua varijanta je simpo salon, kod autobuske stanice, dobro snabdeveni, vec gotove staze, ali malo skuplje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, jbg, nisam razmišljala o escajgu kada sam putovala :D Mislila sam da je to u BG-u lako naći, u mnoštvu home decor prodavnica. Nisam vidjela još u Home Centru, možda tamo nabasam!

 

edit: A šta misliš da probam u Mercatoru? Sjećam se da je bilo jako lijepih tanjira. Tom logikom, možda ima i još nečeg lijepog... za kuhinju :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znate li možda gdje ima da se kupi interesantan pribor za jelo? Vidjela sam, recimo, u restoranu "Pomodoro" da su drške od kašika, noževa itd. (kao) od starog drveta, to mi se baš dopalo.

 

Si probala u Kiki da pogledaš? Nisam gledao, ali postoji mogućnost da ima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali nisam našla to što tražim. Možda i tražim previše :/

 

Ali sam našla ovu praktičnu kutiju za začine: http://www.kika.com/...mlinovi-187028/

 

Od pribora mi se jedino ov dopalo, ali ne odgovara tanjirima i ostalom posuđu: http://www.kika.com/.../escajg-bistro/

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se bas oslanjala na Merkator, ali mozes pogledati. Do sada sam vidjala tamo samo neke mainstream varijante.

 

napokon - kvalitetne ambijentalne lampe :D

Cena je 1500 din + postarina

za razliku od mnogih, ovi rade sa debelom celicnom zicom

 

lampe%252520441.jpg

 

verovatno cu da pazarim ovako nesto

zao mi je sto nemaju model sa zvrckom na vrhu i zavrnutim nogama, al ajd sad, ne mozes sve da imas :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tebe smatrao ozbiljnom zenom.

 

Inace dopadaju mi se oblici, a cak i boje u par slucaja samo da je manje kicasto, to nema apsolutno veze dal je nesto za devojcice ili ne.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...