Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Sudopera ne cini kujnu, gde je tu sporet i frizider (i masina za sudove :P )? :haha:

 

Ron5.JPG?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1281574123517

 

 

Ima čak i aparat za kafu!

 

Meni se sviđa rješenje za noževe :da: i čitavo kupatilo, naročito: Ron45.JPG?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1281574523460

 

Mislim, svaka im čast za sve! Sjajno su iskoristili (mali) prostor!

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman ne moraš da kupuješ peršun, mirođiju i ostali zeleniš. Ne moraš ni da mrdneš iz kuhinje. Divna je.

Hehehe a imala sam prošle godine biljčice, kad sam bila u stanu gde se na terasu izlazilo kroz kuhinju.

Sad imam prozor u trpezariji koji gleda u svetlarnik tako da i nema puno svetla. Možda ću probati tako nešto za začine da okačim na zid, al ako ne uspeju biljčice, onda.. hm.

 

 

Meni se sviđa rješenje za noževe :da: i čitavo kupatilo, naročito:

 

Taj magnet, ima ga moja drugarica... mogu da je pitam kad je vidim gde je uzela... verovatno ikea il tako neko čudo.

 

Lično ne volim da mi stoji pribor za jelo van fioke (prašina freak).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kako je lik od garaže napravio mnogo lep i funkcionalan dom. Oduševila sam se. Ne znam koliko košta, kakva je izolacija, a i onaj krevet u spavaćoj me čini klaustrofobičnom, ali dobro, pretpostavljam da visina plafona ne dopušta više. Super ideja, kome bi još palo na pamet.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene kod tog kreveta više brine nedostatak vazduha. Ali rešenje je odlično, jedino bih nekako pojačao vrata, malo mi je da samo sloj iverica bude između mene i spoljašnjosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jel neko radio sa San Marco bojama, kolekcija Marco Polo?

Metalik boje na zidu ftw

 

nije ovakva "sara" na zidu, ali je slicno,

argento je kao topljeni sedef :wub:

i generalno, Marco Polo je jedino sto ima nanasem trzistu da je bas metalik, ima neki Britanski Crown, ali mi se nije svideo. Jub necu da pominjem, nema metalik u boji koja nam je trebala.

 

irridescent_metallic_effect_marcopolo.jpg

 

materijali i boje su vrhunski... na primer ovako nesto

 

lime_plaster_copper_finish_0.JPG

 

dusu dalo za stimpankersku gajbu :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa dakle trenutno stanje u trpezariji je:

omaticed.jpg

 

Ideja je odozgo na dole: (svetlo) sivo-belo-sivo-belo-sivo-belo. Ukupno znači tri sive i tri bele štrafte.

Na samom vrhu je 10cm belog kao ... recimo bordura.

 

Ne znam da li ipak da dodam još jednu traku, tj da smanjim postojeće... dal su predebele ovako na prvi pogled haaa? Znači gledajte ove deblje trake one se boje, ovo je zaštitna traka čija debljina će ući u debljinu bele...

tu su i testovi koji se suše na papiru, ima ih i na zidu samo prikrivenih.. sutra ide farbanjeeee :)

 

A onda..

I take you to the Photoshop.. :haha:

To bi bio svetliji test od prilike, bez senke od lampe.. nema veze boje su relativne svetlo u trpezariji je krš, things are NOT what they seem..

strafteofotosop.jpg

Edited by Machka Naopachka

Share this post


Link to post
Share on other sites

бате, мацо, млого дебело.

 

ја би' ударио ту мало неједнаких размака и разних дебљина. капирам да је зајебано за фарбање и припрему, ал је сексуално.

еве ти мала галерија идеја:

 

My link

 

и да купиш неку љуцку расвету, овде ти је осветљено ко у румунском куплерају.

 

или да туриш неке сијалице у тај лампишторац.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srsly, google image search??? :haha:

hahaha dobra ti ta.

 

Neću neravnomerne, ili će bit ovako il će bit +1 štrafta.... a svetlo je takvo kakvo je, taj luster do jaja svetli al onda ne moš se slika od njega.

Malo je prostor takav.

 

Još neko glasa za +1 štraftu? ;) Glasači dobiju bedžove:

496px-Your_Vote_Counts_Badge.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baba jednog mog bivseg je drzala radnju, e sad, jebem li ga kako da ti objasnim... Kad ides od podzemnog prolaza onom ulicom gde ima milijardu zlatara, pa sa desne strane, pri kraju ulice... Negde kod stadiona :)

 

dining-room37.jpg

Meni se ovo svidja, osim ove roletne, roletna je ocaj xD

Edited by ~HaVoC~

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...