Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Bambusari stari uspešni... o'lični su bambusi, po meni... samo mi žao, trebalo je zid tamniji da bude.

Jbga sad malo odmora pa ćemo sredjivati na proleće, samo da ne gledam kablove kanalice i to oko TV-a.

 

Jebe me imageshack... ko je friend može na fejsu da vidi radnu sliku, a završene i onako nisam prebacila sa kamere na komp..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bambusari stari uspešni... o'lični su bambusi, po meni... samo mi žao, trebalo je zid tamniji da bude.

Jbga sad malo odmora pa ćemo sredjivati na proleće, samo da ne gledam kablove kanalice i to oko TV-a.

 

Jebe me imageshack... ko je friend može na fejsu da vidi radnu sliku, a završene i onako nisam prebacila sa kamere na komp..

 

 

oces staviti te slike da budu pablik i daj mi link za tvoj fb

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најебаћеш! И ти ћеш најебати. Сви ћемо (се) најебати. Подржавам захтев да се окаче слике јавно. Имиџшек не фурам, само imgur гурам! Немам фејс, ал' имам Образ. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam baš impresioniran ovim unutra, ali moram da priznam da je rešenje za biblioteku sjajno, čak deluje ušuškano na stepenicama. I odlično je našlo mesto uz radnu sobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelepa, prelepa biblioteka i radna soba, slatka kuhinja, ostalo sve nista specijalno.

Ja bih recimo mogla da zivim samo u toj biblioteci, radnoj sobi i kuhinji, nabacila bih tu negde neki izdignut krevet, ili da se izvlaci iz zida ili nesto, i jos neki lejzi beg, i jedan veliki prozor, milina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...