Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

ja video neke u tempu, jednobojne, skroz kul

 

Uzeh u tempu neki veseli na kraju... made in India :haha:

misim ko ga jebe nego mi nije jasno kako se desio taj monopol indijskih prekrivača za kaučeve u Srbiji?

Bukvalno nisam videla nigde prekrivač da nije indijski. Možda onaj Svilant tamo nisam zalazila...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

То сам се и ја скоро запитала, кад сам тражила прекриваче. На крају купила један сасвим случајно, кад смо колима пролазили кроз Ћићевац. :haha: У некој малој, неугледној радњи су продавали постељину и имали један једини прекривач - и ја одлепим за њим! :wub: После сестра хтела исти такав, па сам звала рандом бројеве у Ћићевцу, док нисам наишла на неког доброг човека који је имао број власника те радњице. Послали ми други прекривач поштом. Добри људи, ти Ћићевчани.

 

Елем, Свиланит заобићи. По кевином савету, опскрбила се пешкирима код њих. Вота мистејка ту мејка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То сам се и ја скоро запитала, кад сам тражила прекриваче. На крају купила један сасвим случајно, кад смо колима пролазили кроз Ћићевац. :haha: У некој малој, неугледној радњи су продавали постељину и имали један једини прекривач - и ја одлепим за њим! :wub: После сестра хтела исти такав, па сам звала рандом бројеве у Ћићевцу, док нисам наишла на неког доброг човека који је имао број власника те радњице. Послали ми други прекривач поштом. Добри људи, ти Ћићевчани.

 

Елем, Свиланит заобићи. По кевином савету, опскрбила се пешкирима код њих. Вота мистејка ту мејка.

 

Haha ajd uslikaj taj molim te sad me živo interesuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lou

 

Поента није у прекривачу, него у томе како су Ћићевчани добри људи :haha: - што је, признајем, офтопик своје врсте, али 'оће ме то овијех дана... :haha:

 

@Maчка

 

Није ми тренутно у овом стану, али усликаћу првом приликом. Има карнер и два "лица". :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ko će brisati prašinu.

Da imam ovako nesto prasina bi mi bila najmanji problem, posto trenutno zivim u kuci sa crnim namestajem od eko koze, staklenim stolovima i kaljevom peci koja dobro greje ali pravi jebeno mnogo prasine.

 

 

Enivej... :wub:

 

interior-dluetyi68-248358-489-445.jpg

Edited by Night's Blood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma di džaba, još ovi retroliki, pa hipsteri bi suhim zlatom za nj plaćali, bolje ih prodati i otić' na neko putovanje, a par ramova, vaznu i flajke sa lumperajke lepo turnuti u neku kutiju i umanjiti problem uvećanja površine za brisanje prašine. =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...