Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Nešto slično sam ja uradio sa mojim zidom u sobi, samo ne tako šareno, i više je organizovano da predstavlja neku sadržajnu celinu i na nekim mestima je dodata tipografija.

 

Imam ideju da uzmem jedan ceo zid i da napravim ogromnu tablu od toga, za brainstormovanje i ideje. Samo nisam siguran kolko je to teško izvesti.

Nešto ovakvo:

tumblr_m8fwcbuchE1qer56zo1_1280.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па је л' спаваш попреко, све му јебем?

Pa, zar se ne razmašeš?

 

I da, želim da mogu da zaspim okrenut na bilo koju stranu. To je fantastičan komfor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu je Lou cim covek moze da se razmahne krevet je dobar.

Sto se tice spavanja sa zenom, SPAVACU na odvojenom krevetu, najvise mrzim kad neko dise i susti mi nad vratom.Inace odvojeno spavanje je sve cesca praksa u (zapadnom svetu) i mislim da je to opravdan trend.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боли ме курац за западни свет и за тренд. Не јебем ја јер је то у моди. Нити јебем чисто реда ради.

 

Када спавам са женом, битно је да смо што ближе једно другом. Када спавам сам, битно је да кревет буде што већи.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm mozda sam malo pogresio kada sam upotrebio rec trend, bolji izraz bi bio-cinjenica.

Prema podacima ove organizacije skoro 25% parova ( sad sam gledao neke podatke i istrazivanja u USA), spava odvojeno.To mu dodje svaki cetvrti par. Pola zbog hrkanja partnera, pola zbog boljeg sna, i uvek cu braniti tezu da samo u odvojenom krevetu covek moze da se odmori kako treba.Drugo je sto sto on trazi blizinu partnera(-ke), ali za kvalitetan san i dobar radni dan su potrebna dva kreveta. Al ajde ako bih pogledao kroz prste neki king size krevet bi odradio posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Када спавам са женом, битно је да смо што ближе једно другом. Када спавам сам, битно је да кревет буде што већи.

 

Vi uvek mozete da se priblizite jedno drugom,nebitno koliko je krevet...al zato ako pozelis da spavas najkomfornije moguce,a sigurno ces pozeleti,nece biti izvodljivo na manjem krevetu. :bigblue:

Mnogo lep prostor ovaj gore stvarno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...