Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

ја ћу ти избием прозор за једно песет еврова

 

Ti kuš tamo, nisam ti oprostila.

 

ako zivimo zajednop onda je dovoljno imanje odvojene spavace sobe od ostatka stana. Ako mu en prija jer smo previse bliski ili previse vremena provodimo zajedno, onda ne treba ni da zivimo zajedno. Ako ne moze da me istrpi u istom prostoru i ja njega, onda jebo tu pricu za ceo zivot. Ne bi me trpeo ni na grobnom mestu :haha:

 

Pa pazi... ja imam i prostor i sobe. Mislim, veliku dnevnu sobu, i još dve manje. Ali bih volela jednu za orman, jer kada budem imala dete, ne želim da u sobi stoje ormani-ugl zbog prašine.

Ali znam i mane i prednosti odvojenih soba, a i jedne velike.. no dobro.

 

Samo za ovo citirano se baš ne slažem ni najmanje. Nije u pitanju nikakvo podnošenje, nama je divno kad smo zajedno, ali veruj da puno znači parče prostora i meni i njemu.

 

A gomila žena FTW :haha:

 

...

 

i neću izbiti noseći zid :haha:

bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svako svome, ali najvaznije je da znas sta tacno oces od stana.

Jedan ogroman prostor nije za onoga koji samo zeli da ima stan, to mora da bude veoma dobro uskladjeno ne bi li bilo prakticno. Ja licno volim minimalizam, i sto sa ogromnim prostorom mozes da se igras i preuredjes konstantno. Bukvalno tvoj stan moze da ocrtava tebe kao licnost. Ali sve to vodi sta ko oce od stana, ja znam ljude koji jure male stanove, i kasnije ti stanovi su im ultra neuredni, sa knjigama svugde po stanu, ali to njima ne smeta i tako bas vole.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kod nas? Super izgleda, sad samo da se zaposlim sa platom od 10k evra i na konju sam.

Ovo se inače zove loft, ne mora biti fabrika, može i ceo sprat neke zgrade ili par stanova da se spoje pa da se dobije takva konstrukcija, puna amerika takvih stanova.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super je to, ja da mogu ziveo bih kao japanci

http://landsofwisdom.com/wp-content/uploads/2011/03/minka.jpg

prazno :D

ali kod mene je sve natrpano.

 

Da imam jedan sprat - loft - praznina

pa sprat iznad - knjige i radni deo

sprat ispod - garaza za batmobile :D

 

Ili sutra da se uvalim kod zene pa bas me briga :D

Napravim brvnaru na Tari, sprovedem struju i internet i igram tenkice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...