Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Ono sto me nervira je sto vecina ovih ideja za male prostore (male, as manje od 60m2, posto je valjda to "malo" na zapadu, a ove japose ne smem ni da otvorim stranu, kontam da je njima malo tipa 9m2) je za neke specificne prostore koji imaju ili neku nebulozno veliku terasu, ili neke random zajebane kose prozore, kosine i slicno ili plafon od 5 metara, ili bilo sta sto stan cini posebnim. dajte bre neke ideje za obican, najobicniji genericki stan u zgradi, sa regularnim plafonom, prozorima i nekom normlanon terasom. Lako cu od zanimljivog stana da napravim nesto, pomagajte da se od generickog napravi zanimljivo, serem vam se u dizajnere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, jel zna neko gde mogu da kupim one mozaik plocice, imam ideju da turim neki mozaik na sto u denvnoj sobi

al ne mogu nigde da nadjem, nemoguce mi je da niko en prodaje te ukrasne mini plocice na meru ili komad ili kako vec

toliko ima tih artsy sranja sa mini mozik plocicama sto se prodaju, negde se i same plocice moraju prodavati

trebaju mi neke bar da budu 5x5cm, mogu i manje al ne mnogo

 

bila je neka galerija na vracaru koja je prodavala to na kilo, al one u raznim nepravilnim oblicima, al sad ne mogu nigde da nadjem broj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...