Jump to content

Uređenje enterijera


Zen

Recommended Posts

Mwaaaa :wub: kakva divna resenja

 

@macka

bili ovi iz tendamonta danas, bice plastifikacija do kraja nedelje :D

 

Inace izgleda da sam se zeznula, sanduk koji imam na terasi nije dovoljno velik da se izvrnem i dremam na terasi, sad razmatramda li da pravim duzu klupu ili da pazarim stolicu za ljuljanje... tezak izbor

Share this post


Link to post
Share on other sites

O'ličan pinterest. :da:

 

Jednog dana, imaću kuću, i u kući ...

https://www.thenatur...m/earthtube.htm

 

Moj je stari kad je gradio kuću razmišljao o ovako nečem, neki slovenac ga je ložio da to pravi. Nije nikad napravio, uštedeli bi dosta da jeste. Jedino što je poslušao čoveka jeste da napravi što veći bazen za kišnicu, umesto da pravi običan bazen. Tako da sad ispod i oko kuće imam štek ko fremeni s planete arakis, a vodovodu srednji prst :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta reći, blago tebi, nije ti dosta kuća nego i štek imaš :P

 

A ima li to iko u Srbiji? Videla sam da ugradjuju termalne pumpe al to ide valjda na izvor vode??

Ja se ložim na ove pasivne cirkulacije, air tubes.

 

A i ja serem, ko da ću imati kuću u narednih xx godina :(

Dobar je moj stan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako izgleda zatvoreno

 

2hf45kg.jpg

 

bhgdhi.jpg

 

2bv6nm.jpg

 

terasa je jos tolika, samo sto druga polovina ima taj betonski deo ispred *kao ograda neka sta li je vec.. to je zatvoreno mlecnim leksanom da ne upada kisa i slicno

duga je 4m, siroka oko 1.7m

Share this post


Link to post
Share on other sites

206h7dl.jpg

 

140dqft.jpg

 

krmak pozira pre plastifikacije terase :haha:

 

2usdabr.jpg

 

solja :wub:

 

treba jos da se ofarba stolarija i ostatak zidova i da se ture plocice na pod, ali polako, i ovako terasa "radi" :)

 

juce je bilo svecano yumetalsko otvaranje terase sa Lunarom i Urukom :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ja dobro vidim, ovde je za podlogu kreveta iskorišćeno 8 paleta. Ne znam koje su im cene, al' mislim da se kreću oko 700 kinti, što daje cifru od 5600din, a treba kupiti i lak, farbu, ili šta već... i pride ko zna za šta su korištene, da li su biološki ili hemijski zagađene... a i konačni rezultat ne izgleda preterano seksi. Kapiram da je bolje kupiti dve podloge sa latoflex letvicama i zbudžiti okvir po izboru, bilo daskama, bilo panjevima ili gredama u uglovima, čak i ivericom/medijapanom za okvir... možda malo skuplje izađe, al' mi se više sviđa, a i kvalitetnije je, upotrebljivije, plus ne učlanjuješ se u andergarung mejnstrim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...