Jump to content

Sacrifice


ČugaČuga

Recommended Posts

u mom recniku saban je jednako sa: kretencina, debilcina, budalesina, idijotcina...

tankard to nikad nisu bili niti su sad..

 

evo recimo i ovi su tad bili u slicnom "fazonu"

 

skynww.jpg

 

sve u svemu tankard je bend koji najvise cenim...

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

u mom recniku saban je jednako sa: kretencina, debilcina, budalesina, idijotcina...

tankard to nikad nisu bili niti su sad..

 

evo recimo i ovi su tad bili u slicnom "fazonu"

 

sve u svemu tankard je bend koji najvise cenim...

 

:pivopije:

 

Ne znam za tvoj rečnik ali u srpskom slengu šaban je primitivac i seljačina, a Tankard su to uvek bili. Teško koji švapski bend da to nije bio, bez obzira da li su im albumi dobri ili loši, ali Tankard je ubedljivo prednjačio kao najšabanskiji bend. Volim i ja par njihovih albuma ali činjenice su činjenice.

Ja sam krajem 80tih bio klinja ali se sećam da su likovi koji su izgledali kao Metallica na gornjoj slici definitivno bili pravi metalci - face. Sada je to možda smešno ali prošlo je preko 20 godina. Pogledaj međutim ponovo sliku Tankarda. Oni su vanvremenski šabani, pa taman da im je svaki album zlatan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekajte bre, pa valjda su vam roditelji već rekli da deda mraz ne postoji i da u životu ništa nije savršeno.

Pa mogu i šabani da snime dobar album. Čak to pre očekujem od njih nego od doktora nauka i engleskih lordova.

 

Ako vam je za utehu Metallica sada izgledaju kao 10 x veći šabani od Tankada, a uz to i kao opasni foliranti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и бре, па ти сад лупаш никад горе! нађи ми једног шабана који би могао да прихвати зајебанцију коју ствара Танкард. они су једноставно мајстори + што људи воле да се зезају. а то никада не може да шкоди!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram da se uključim u diskusiju vezanu za Tankard ;)!!! Tankard jeste dobar bend koji je snimio mnogo dobrih albuma i što je najvažnije NISU SE NIKADA PRODALI!!! Uvek su terali svoj fazon. Poslednji album je sjajan. Ali činjenica je da su u pitanju teške (švapske) seljačine, pogotovo prva postava (ona koja je snimila video kasetu Live In East Berlin 1990. godine). Kod njih to nije zabava već način života. Ko god misli da nisam u pravu neka se obuče, ošiša ili pusti bradu ili kosu kao bilo ko iz Tankarda i neka startuje desetak riba koje deluju iole normalno, u periodu od mesec dana. Ako uspe kod bilo koje ja povlačim reč. Ne mora da podriguje u njihovom prisustvu :mrgreen: kao što bi to verovatno radili članovi benda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem baš da su bili u iskušenju da se prodaju, pa su odlučili da ne pokleknu. Ko bi njima platio da se prodaju???!!!  :mrgreen:   :mrgreen:

A ako je ovo taj sofisticirani humor a ne šabanluk, onda za to verovatno treba neko visoko obrazovanje i univerzitetska diploma koju ja nemam.

tankard-pic4.jpgtankard-pic5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem baš da su bili u iskušenju da se prodaju, pa su odlučili da ne pokleknu. Ko bi njima platio da se prodaju???!!!  :mrgreen:   :mrgreen:

A ako je ovo taj sofisticirani humor a ne šabanluk, onda za to verovatno treba neko visoko obrazovanje i univerzitetska diploma koju ja nemam.

tankard-pic4.jpgtankard-pic5.jpg

 

Slika govori više od stotinu reči! Naročito ova desno :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne vidim nista lose na ovim slikama... covek se zajebava i boli ga tuki za sve..

 

Ne znam za tvoj rečnik ali u srpskom slengu šaban je primitivac i seljačina, a Tankard su to uvek bili. Teško koji švapski bend da to nije bio, bez obzira da li su im albumi dobri ili loši, ali Tankard je ubedljivo prednjačio kao najšabanskiji bend. Volim i ja par njihovih albuma ali činjenice su činjenice.

Ja sam krajem 80tih bio klinja ali se sećam da su likovi koji su izgledali kao Metallica na gornjoj slici definitivno bili pravi metalci - face. Sada je to možda smešno ali prošlo je preko 20 godina. Pogledaj međutim ponovo sliku Tankarda. Oni su vanvremenski šabani, pa taman da im je svaki album zlatan.

 

jbg, nisam dobar izraz iskoristio.. trebao sam umesto prosabanisali da iskoristim probudalili, prokretenisali ili slicno.. mada ja saban ne koristim za primitivce, seljacine vec za ono sto sam naveo, bilo to pravilno ili ne ^^

pa sad bili seljacine ili ne, u tome nema nista lose za mene i to ne znaci da su nesposobni za bilo sta..stvarno su snimili genijalne albume i tu nema sta da se raspravlja.. a primitivci verujem da nisu bili zasigurno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 9 months later...
  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...