Jump to content

Atletika


Kwlt

Recommended Posts

@Osiris

 

Ne znam bas ja sam skeptican po pitanju tog momka.

Brat mi trenira altetiku, i otprilike ga niko od njegovih ortaka ne podrrzava jer to sto ima umesto nogu napravljeno je od specijalnih materijala koje omogucavaju mnogo jak start i niveliranje energije po stazi.

Uostalom evo ga i clanak:

 

http://www.telegraph.co.uk/sport/othersports/athletics/8728707/Is-Oscar-Pistorious-a-sporting-hero-or-a-cheat.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno ce uvek biti skeptika, ali ja nisam pristalica te price. Ipak on nema noge ispod kolena, a te sprave ne verujem da mogu to kompenzovati. Nema misica, nerava, on sigurno ne moze osetiti tu stazu kao ostali. Iako on to radi sigurno vec duzi niz godina, i naucio je da koristi te proteze na pravi nacin, mislim da mu se nema sta zameriti, a i sigurno nikad nece konkurisati za najvise domete (npr, juce je bio poslednji u svojoj grupi)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
Guest HEFEST

Ma svi se oni krcaju opasno. Meni jos kao malom bio sumnjiv i Karl Luis, ali ipak cenim da je on jedan od zadnjih u tom sportu koji je ostao cist. Svi ovi sto su ga prestigli pucaju se drogama pravo u venu govnaru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za Karl Luisa sam gledao neki dokumentarac, i on je bio na tapetu ali je tada bio heroj kao sad Bolt pa ga nisu dirali, sa druge strane za slican prekrsaj je kaznjen Ben Dzonson . Kad se setim dokumentarca postovacu .

 

http://www.youtube.com/watch?v=dGiEKeJnmpg

 

Dokumentarac se zove Bigger stronger faster, preporucujem svima da pogledaju .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Najjaca izjava juce : "Onima koji ne znaju padezi i koji se provode na splavovima,Emir pokazuje kako se pravi sportista bori za medalju!" :haha:

 

Zatim: "Sjajan dan za nas,prvo se radujemo ulasku Emira u finale a zatim i Jeleninom (Isinbajeva) zlatu!!!" :haha:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...