Jump to content

2009.11.22. *SKC Livingroom, Beograd* Nargaroth


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

е овако. обавештење организатора: карте ће бити пуштене у претпродају. ако 3-4 дана пре концерта не буде довољан број продатих карата, КОНЦЕРТ ЋЕ БИТИ ОТКАЗАН!!!!!! немојте да будете лењи! купите јебене карте. била би огромна штета да се овако нешто пропусти.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако 3-4 дана пре концерта не буде довољан број продатих карата, КОНЦЕРТ ЋЕ БИТИ ОТКАЗАН!!!!!!

Ha,nista novo u Srbiji.

Vec vidim da ce se ovo otkazati zbog slabe prodaje - to je realna pretpostavka :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам рекао шта сам имао, а ви сад видите. брдо људи овде на сав глас виче "овај култ мора да се види". е, ај сад да се ти људи сви потруде, да узму карте на време, па и да видимо овај култ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

има сигурно бар дупло више људи који нису са форума, а који ће ићи на концерт. наравно, треба прво купити карту у претпродаји. али проблем је, како ће ти људи који нису са форума да знају да карте морају да се узму пре концерта?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ја сам рекао шта сам имао, а ви сад видите. брдо људи овде на сав глас виче "овај култ мора да се види". е, ај сад да се ти људи сви потруде, да узму карте на време, па и да видимо овај култ.

 

Jebem ja organizatora koji tako posluje, odmah da ti kažem. Ako oni misle da rade po sistemu "mi ćemo da bukiramo, pa ako se proda dovoljno, i da održimo", od toga nigde nema ništa. Tako rade klinjoberi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

нека раде они како желе, али ситуација је таква била на Корпус Кристију. били су у минусу 200 евра.

 

само да додам да ће једна од предгрупа бити Сомрак. + спремају се нека изненађења, о којима тешко да ће се причати пре концерта. дакле, ако хоћете да сазнате шта је то...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...