Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

iamj u vidu da gospon petrus ima 48 godina, od kojih cca 20 na drogama i alkoholu.

 

edit: iamj = imaj.

 

 

Generalno, ne pratim Type O Negative, ali je lik do pre 5-6 godina delovao čvrsto.

Jedino logično mi deluje da je prs'o, i počeo da se fiksa pod stare dane...

 

 

A stoji to da zene verovatno drugachije gledaju na lepotu, jbg jes' da nije neki lepotan u faci al' je ufff... zivotinja od dva metra, svaka bi mu dala xD Something wrong with that? :)

 

Pa okačite nekog košarkaša, majku mu? Sve neke mračne muzikante vidim... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tamo su sve same zecice i manekenke jer su dobre ribe a ne zato sto su zecice.

A devojke vole likove sa ove teme samo zato shto su ono shto jesu, poznati itd.? U, al' si ga dokazao, alal ti vera.

 

Kako me zaboli stomak kad vidim da neko meša srpski i engleski jezik...

:razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes da poreknes to ima udela.Nije samo to u pitanju ali ima velikog udela.

 

 

naravno da ima. može frajer da izgleda kao bog, a da je u dusi plačipička ili sisa, što ga eliminiše iz skupa bića označenih pojmom "muškarci", i samim tim i iz podskupa "najjebozovniji muškarci".

šta ćemo, kod nas ženskinja sex nije samo telesni, nego i mentalni koncept.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisoje Ae bre licimuru ne zezaj, i na temi naj... lepshe? (kako beshe?) zene sve same zechice, manekenke itd., realno nemoj da ochekujesh da neko stavi sliku svog dechka ovde, people don't do that and probably ain't gonna happen, ka' shto se ni tamo ne deshava analogna situacija :P

A stoji to da zene verovatno drugachije gledaju na lepotu, jbg jes' da nije neki lepotan u faci al' je ufff... zivotinja od dva metra, svaka bi mu dala xD Something wrong with that? :)

 

 

 

Nije tačno, ja sam stavila - doduše u trenucima slabosti, ali sam stavila i nije me sramota i stojim iza toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, ali nemoj da prodajesh prichu kako se mushkarci loze na te ribe iskljuchivo zato shto su ekstra cice, a sirote, priproste devojke se, eto, loze na likove iz ove teme najvishe zato shto su poznati (muzichari) itd., shta ce jadne zagledale se u slavnu lichnost samo zbog toga. Naravno da ima udela to shto ti kazesh, ali u oba sluchaja maltene podjednako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@helikopter: E tooooooo, to mi kazi xD

 

Ajd sad mushkarci, mrsh nazad na svoju temu. Ne damo vam chkepi kako god da okrenete.

 

Za zenski rod - imate seriju The Vampire Diaries i dva mljac mljac glavna lika, jedan ima zelene a jedan crne ochi pa birajte ^^

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sisoje Ae bre licimuru ne zezaj, i na temi naj... lepshe? (kako beshe?) zene sve same zechice, manekenke itd., realno nemoj da ochekujesh da neko stavi sliku svog dechka ovde, people don't do that and probably ain't gonna happen, ka' shto se ni tamo ne deshava analogna situacija :P

A stoji to da zene verovatno drugachije gledaju na lepotu, jbg jes' da nije neki lepotan u faci al' je ufff... zivotinja od dva metra, svaka bi mu dala xD Something wrong with that? :)

Što sam licimur? Eno tema puna devojaka kojima se ni ime ne zna. Ovde mođda ima 2 takva muškarca. Dobro, ajde, tri.

 

Slazem se sa Sisusom.

A tamo su sve same zecice i manekenke jer su dobre ribe a ne zato sto su zecice.

Tačno tako. Muškarac se prima na samu ženu, ne ono što ona predstavlja. Kod žena je obrnut slučaj. Drugim rečima, ne pale se one na Pitera Stila, već na pevača TON-a. Tj. negovu kitu. :P

 

A devojke vole likove sa ove teme samo zato shto su ono shto jesu, poznati itd.? U, al' si ga dokazao, alal ti vera.

 

 

:razz:

Ne treba tu neki dokaz, to je opšte poznata činjenica, već rekoh gore.

 

sex nije samo telesni, nego i mentalni koncept.

Lepo ja rekoh juče da je ženama samo kita u glavi. :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...