Jump to content

Najjebozovniji muškarci


Brynhildr

Recommended Posts

A treba da kačimo jumetalce? Na primer Tešu i onu sliku za ličnu kartu? :haha:

 

Gle, ozbiljno, meni je uvek bilo jako glupo kačenje tudjih slika po internetu. Ako nisu poznati ljudi, ne volim da distribuiram tudje slike, mislim da je to nekulturno.

 

Enivej, maj point iz, ima dobrih tipova i u stvarnom životu.

 

PS, a na yumetalu da ne pričam :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora manekenka uopshte da bude poznato ime, chinjenica da je je man. / glumica / shtagod stvara tu auru slavne, nedostizne lichnosti, zar ne? Tako da ti to nije delotvoran argument.

 

Avaj, zashto li sam uopshte i pomislila da mozda vredi napisati neshto ovde? Eh kakav sam ja entuzijasta ponekad :) Ovde jednostavno ne moze da se RAZGOVARA (sa mushkarcima).

Odustajem, pa-pa...

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mora manekenka uopshte da bude poznato ime, chinjenica da je je man. / glumica / shtagod stvara tu auru slavne, nedostizne lichnosti, zar ne?

To je ono o čemu ti pričam. Nama nije stalo da li je manekenka, glumica, šta god ili je nedostižna ili sl. To je ono kako žene posmatraju muškarce. Meni može sasvim obična devojka da se svidi, a gle čuda, takve mi se najviše i sviđaju, sasvim obične devojke, koje su niko i ništa (nemoj ovo da je neko bukvalno shvatio, zna se tačno na šta ciljam), ali ženama mora nešto da "zrači" u muškarcu. A obično zrači ta neka njegova "nedostižnost", novčanik ili kita. :P

 

 

Avaj, zashto li sam uopshte i pomislila da mozda vredi napisati neshto ovde? Eh kakav sam ja entuzijasta ponekad :) Ovde jednostavno ne moze da se RAZGOVARA.

Odustajem, pa-pa...

Što? Pa ja razgovaram, samo ne mogu ja da budem kriv što ti se ne sviđa ono što čuješ (tj. pročitaš). :D Uostalom, istina boli. :P

Edited by Sisus

Share this post


Link to post
Share on other sites

A obično zrači ta neka njegova "nedostižnost", novčanik ili kita. :P

 

hhmmmm... dakle, zakljucak je jasan: tip kome kita svetli u mraku ("zraci") je privlacan zenama.

 

p.s. povoljno prodajem fluoroscentnu mast, samo 50evra tuba. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hhmmmm... dakle, zakljucak je jasan: tip kome kita svetli u mraku ("zraci") je privlacan zenama.

 

p.s. povoljno prodajem fluoroscentnu mast, samo 50evra tuba. ;-)

Ne, Imaginose, to su ti više kao x-zraci. Ne vide se golim okom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ono o čemu ti pričam. Nama nije stalo da li je manekenka, glumica, šta god ili je nedostižna ili sl. To je ono kako žene posmatraju muškarce. Meni može sasvim obična devojka da se svidi, a gle čuda, takve mi se najviše i sviđaju, sasvim obične devojke, koje su niko i ništa (nemoj ovo da je neko bukvalno shvatio, zna se tačno na šta ciljam), ali ženama mora nešto da "zrači" u muškarcu. A obično zrači ta neka njegova "nedostižnost", novčanik ili kita. :P

Ne zaboravi autoritet.

Ko što rekoh na nekoj od predhodnih tema, ženama je najgore kad je muškarac u svim vidovima prosečan. Nit' smrdi, nit' miriše. Rado bi pojurile za bilo kakvim ekstremom, a prosečnost im je turn off.

Džabe ako je tip nabildovani dvometraš, a ne ume nijednu samostalnu odluku da donese u životu, nego zove mamicu.

 

Inače slažem se za "obične devojke". I meni se takve najviše sviđaju. Kad bih bio neki superstar, mislim da se nikada ne bi vucarao sa nekom zvezdom, nego bih našao neku "običnu devojku".

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Inače slažem se za "obične devojke". I meni se takve najviše sviđaju. Kad bih bio neki superstar, mislim da se nikada ne bi vucarao sa nekom zvezdom, nego bih našao neku "običnu devojku".

 

 

 

То кажеш из ове перспективе, а да постанеш велика звезда ко зна шта би ти тада било у глави. Одеш на неку забаву, оно све саме познате пичке, да ти се нека свиди све мислим да би јој рекао "Е, ја тражим "обичну" рибу." :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretpostavljam da je, kao i ja, mislio na devojke sa kojima možeš na duže staze. Jeb kombinacije se tu ne računaju.

 

 

Па, и ја сам мислио на то, али само са "необичним" рибама. :) С обзиром да је он рекао:" Kad bih bio neki superstar, mislim da se nikada ne bi vucarao sa nekom zvezdom, nego bih našao neku "običnu devojku"."

Share this post


Link to post
Share on other sites

То кажеш из ове перспективе, а да постанеш велика звезда ко зна шта би ти тада било у глави. Одеш на неку забаву, оно све саме познате пичке, да ти се нека свиди све мислим да би јој рекао "Е, ја тражим "обичну" рибу." :pivopije:

 

pitao bih je da li zna da muze kravu i radi neke obične poslove.

Ako ne zna... onda ništa... samo sex dolazi u obzir.

Share this post


Link to post
Share on other sites

počeću da puštam dlake na nogama, koliko svi vole "obične" devojke. :P

realno, meni su privlačni muškarci koje mogu imati tj. to su muškarci oko kojih bih se potrudila.

slike peter-a steele-ta, however (ovo je za onog kome kombinovanje jezika ide na živce, baj d vej), su samo slike veoma dobro izgledajućeg tijela i penisa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, и ја сам мислио на то, али само са "необичним" рибама. :) С обзиром да је он рекао:" Kad bih bio neki superstar, mislim da se nikada ne bi vucarao sa nekom zvezdom, nego bih našao neku "običnu devojku"."

Znaš kako, nekima udara slava u glavu, nekima ne, lično sam se uverio u to, ali i pored toga, mislim da opet čovek može da traži običnu devojku. Ja znam da ja sigurno tada ne bih tražio bilo kakvu zvezdu. Ne volim to, jbg.

 

@ Feyd - Mešaš babe i žabe. Obična devojka nije isto što i majmun. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš kako, nekima udara slava u glavu, nekima ne, lično sam se uverio u to, ali i pored toga, mislim da opet čovek može da traži običnu devojku. Ja znam da ja sigurno tada ne bih tražio bilo kakvu zvezdu. Ne volim to, jbg.

 

 

 

 

Све то стоји и све ја то потврђујем, само сам констатовао да сигурно не би одбио познату рибу која би хтела да буде у вези са њим, а да има оне квалитете што је он навео, да уме да музе краву и то. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све то стоји и све ја то потврђујем, само сам констатовао да сигурно не би одбио познату рибу која би хтела да буде у вези са њим, а да има оне квалитете што је он навео, да уме да музе краву и то. :haha:

Već zamišljam Šeron Stoun, kako muze kravu i kad prelazi sa sise na sisu, prekršta noge na drugu stranu, a ispod suknje seva pičketina, kao scena iz Niskih strasti.

 

aman, malo dlaka na nogama... za zimu, a ti odmah "majmun".

I malo između nogu, kad se obuče minjak, da ne duva mnogo promaja.

 

makar da si rekao "majmunica"... :P

Pa iskreno, razmišljao sam se. :P

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...