Jump to content

Noviteti


Divlji Tigar

Recommended Posts

Е, овако, моји другари (а један од њих ми је и будући кум), бенд Onanator, су снимили свој први демо. Скините, послушајте и подржите. :pivopije:

 

http://www.sendspace.com/file/n4zzg2

 

А ово су те три песмице на Тјубу:

 

http://www.youtube.com/watch?v=XOrxqP61_Vc

 

http://www.youtube.com/watch?v=ptrFqJrCn7Y

 

http://www.youtube.com/watch?v=3h_TUxdZR6U

 

Odlični , treba podržati Srpske Metal Bendove !!!

:red:

 

Preslušan , i jedan od boljih novijih Thrash bendova !!

 

 

Poslušajte bend Evil Whiplash iz Kolumbije

Edited by Јарослав
quote

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tantara - Based on Evil (2012)

 

1334724440_1.jpg

 

Мислим да су већ помињани овуда. У сваком случају, деби албум. Сасвим задовољавајућа музика, поштено га клинци праше (сви су '92. годиште). Али један огроман минус - осам песама траје 55 минута, што даје просек од 7 минута по песми.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Издвојио сам мало времена да подробније преслушам новитете са претходне две стране, и ево неких закључака...

 

Апослутни победник је Game Over. Изгледа да се последњих година код Италијана пробудио неки треш нерв, па тако већина нових бендова одатле баш поштено праши.

 

Даље, све похвале иду за Aggression који пратим од самог почетка бенда и изузетно је добро што су узели да експериментишу са техникалијама јер им очигледно одлично иду. Само нека наставе тако.

 

Severed Fifth је баш како је Соли описао - TestAmenT из Practice.../Souls of Black фазе. Само што ми се чини да им недостаје нека доза шмека који Тестамент има.

 

RedMist Destruction ми није нешто држао пажњу, па не бих нешто претерано судио док не обрнем још који пут. Мада, некако ми осредње звучи оно што сам чуо први пут. Али, опет кажем, пустићу га још, па да видим мало боље шта и како.

 

Bludvera су ми тотално супер и било би лепо да видимо од њих деби албум ове године.

 

Crusher ми је такође одличан, само мале замерке иду на рачун продукције. И супер је што се појавио такав бенд из земље која није типично трешерска.

 

Deathhammer - прљаво, прљаво, прљаво, олд скул! Баш како и треба. Некако није ни чудо што су их Darkthrone ставили на свој омот.

 

Tormentor ме је поштено изненадио. Позитивно, наравно. Нема ту ништа ново, класичан Креатор воршип, али одрађен баш како ваља. А још треба узети у обзир то да клинци тешко да имају преко 20 година.

 

За крај бих само похвалио нови Angelus Apatrida. Мада, од њих нисмо ни навикли ни на шта друго осим на поштено кидање.

 

И било би лепо ако би Лаза могао да ископа Dark Day Sunday албум јер она једна песма сасвим задовољавајуће звучи. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angelus Apatrida odličan , Tormentor isto , Crusher kidaju kako su dobri , Game Over isto dobri , preslušaću Eradicator pa javim utiske , mada poslušao sam onu sa youtube , nije mi nešto legla , al kad detaljno pročešljam album , možda i promenim mišljenje .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma puca mi za šta je ionako je ovde jako loša atmosfera sve neki napucani klinci koji misle da su Boga uvatili za k...i još napucaniji moderatori , koji samo gledaju kome će više da lupe negativne poene ,uostalom ko ste vi da meni određujete šta ću i gde da kačim ??? Nije ni čudo što mnogi beže sa ovog loše uticajnog foruma , koji ništa drugo nego uništava metal scenu !!! Strava i užas !!

  • Upvote 2
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...