Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Lepo.Videcu da li cu ici.Jesu mi omiljeni bend posle Motorhead-a i Slayer-a,ali gledao sam ih vec jednom,bezveze mi je da se cimam zbog kurtonske svirke od sat vremena,a i vama organizatorima nista vise ne verujem.Ali videcu,ako setlista bude dobra,mozda i svrnem, i rizikujem da budem ispaljen.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, lemmy, ne siri pesimizam. Shvatam te da ne vjerujes, ali mora jednom prestati i ova situacija sa koncertima. Pa, ne zakazujemo ih samo da bi ih otkazivali, to bi bas besmisleno bilo. Stvarno dajemo sve od sebe da stabilizujemo scenu.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj, lemmy, ne siri pesimizam. Shvatam te da ne vjerujes, ali mora jednom prestati i ova situacija sa koncertima. Pa, ne zakazujemo ih samo da bi ih otkazivali, to bi bas besmisleno bilo. Stvarno dajemo sve od sebe da stabilizujemo scenu.

Pozdrav!

 

Ma ne sirim pesimizam,samo sam izneo razloge zbog kojih je moguce da necu prisustvovati koncertu.Nema potrebe za ulaskom u tu diskusiju,vec je tu sve receno,i nikako mi nije namera da tema ide u tom pravcu.Ponavljam,samo sam izneo svoje subjektivne razloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo lagano. Kao i u svemu, i ovdje su jasna pravila igre, k'o kad se prati reprezentacija :)

Jedna izgubljena, svi pljuju, jednu super prodjes, svi zaborave lose igre... I tako u nedogled. Nisu davno bila vremena kad se nije nista otkazivalo. Nadam se da ce opet doci.

@ Milica

Sarkazam je losa stvar. Posebno kad je bespotreban. Inace, statistika kaze da Terra Nostra vise koncerata odrzi nego otkaze, samo, ko jos gleda statistiku. Mi zaista zelimo da otvorimo jedno novo, normalno poglavlje u organizaciji koncerata u Srbiji, a to ce tesko ici ako me svaki drugi covjek na ulici pita jesu li Sonata i Cannibal Corpse odlozeni/otkazani... Malo vjere ne skodi. A ako ne vjere, onda barem suzdrzavanje od nepotrebnih komentara.

'ajde, necu vise ovim glupostima zatrpavati temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WASP u Beogradu!

Postovani,

 

S ponosom Vas obavestavamo da je legendarni americki heavy metal bend, W.A.S.P. potvrdio svoj drugi dolazak u Srbiju, tacnije, Beograd. W.A.S.P. je nastao 1982-e godine, a osnovao ga je harizmaticni frontmen Blackie Lawless, koji je osnovna pokretacka snaga benda. Bend, koji je poznat po ultra zanimljivim i ekscentricnim nastupima, i apsolutno jedinstvenim Blackie-jevim vokalom, do sada je izdao 13 albuma, od kojih su najpoznatiji W.A.S.P., The Last Command, The Headless Children, Crimson Idol...

Trenutno je u procesu izdavanja cetrnaesto izdanje naziva "Babylon".

 

W.A.S.P. dolaze u Beograd u okviru turneje naziva "Beast of Babylon 2009", a koncert ce se odrzati 10.11.2009, u velikoj dvorani beogradskog SKC-a. Vrata se otvaraju u 19:30, a bend ce, bez predgrupa, izaci na binu u 20:30.

Karte u pretprodaji od 24.09.2009 na blagajni SKC-a, ili ih direktno narucite putem naseg website-a www.terranostra-networks.com , i mailom [email protected] .

Cena karata je 1900 dinara u prvih 10 dana pretprodaje, nakon cega ce poskupiti na 2000 dinara.

 

Sve najbolje,

 

Terra Nostra Team

 

http://www.terranostra-networks.com/promotions

 

 

P.S.

A zašto vam tamo sa strane, gde je spisak koncerata, piše da je W.A.S.P. 8. novembra? To ona varijanta kao kad Frubi pijan piše najave koncerata, samo što je ovde Tica? :haha:

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...