Jump to content

2009.11.27. *SKC, Beograd* W.A.S.P.


Elderane

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

Ljudi,samo vam kažem,Sergej Jesenjin mi se javio na pp,reko je koncerta će biti,nemas zime.Koncerta će biti.

 

a ovaj Vegard Sverre Tveitan,33 leta baća,i oko ćega ti krvariš na forumu...o bre...idi akaj nešto...ugledni se na mene,jebem ženu svaki dan oći na sise joj ispadaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom u 1000 godina naidjem, i uvek ista prepucavanja. :rolleyes:

Kao sto neko rece, publika nam je razmazena i uvek nezadovoljna.

Pa sta i ako otkazu koncert?Novac ce vam biti vracen.

Sto se cene ulaznice tice, nije skupa, imajuci u vidu da je to W.A.S.P.

Pojedinima nije smetalo da daju duplo, pa i trostruko, vise za AC DC, ZZ top ili Maiden-e...sto znaci da nemate pravo da se zalite, jer neko ko ide na sve zive koncerte zaista ne moze da kaze da su mu pare problem!A budimo realni, koncerti nikad nisu bez publike.I, da, ne bi ni bilo tih koncerata da se organizatori ozbiljno ne trude.Kad smo mogli samo da sanjamo o svemu ovome, kukali smo, sad kad koncerata ima i previse, i za svaciji nukus, opet kukamo...ne kontam?!?

 

Ocekujem da na W.A.S.P.-u bude super! :rockdevil::muzicar:

 

sta mislite, oce prodavati oni taj album sad na certu ?

bilo bi lepo uzeti ga sad i taman udariti Blekijev potpis

 

 

Jel ga neko "nahvatao" za potpis prosli put?(Nisam bila, pa ne znam.I ne mislim na nahvatavanje ni u kakvom perverznom smislu! :lol: )

Edited by Crna_Dama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudovi, jel istina da je koncert rasprodat??? Nekako mi je malo tesko da poverujem u to 7 dana pred koncert, nema vise karata da se kupe a ljudi iz NS isfrustrirani tom cinjenicom...ja sam imao srece da kupim kartu pre nedelju dana, te su mi se svi pozalili pa eto, da vas pitam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudovi, jel istina da je koncert rasprodat??? Nekako mi je malo tesko da poverujem u to 7 dana pred koncert, nema vise karata da se kupe a ljudi iz NS isfrustrirani tom cinjenicom...ja sam imao srece da kupim kartu pre nedelju dana, te su mi se svi pozalili pa eto, da vas pitam :D

 

Koliko sam cuo, u SKC su sve prodate, na Eventimovom sajtu takodje pise da je sve rasprodato, jedino da se pokusa u Billet servisu. Mada, verovatno ce da puste jos nesto u prodaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...