Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Znate sta? Pun mi je K**** vas nabedjenih,takozvanih gitarista!

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Boli me bre,sto ste vi super gitaristi,idite na muzicarski forum pa se tamo prepucavajte i lizite dokle 'ocete!

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Stvarno bi trebao neki moderator da vidi ovo,ovo sranje! Ovde se bre samo kenja po Kirku i ekipi,offtopicuje se i spamuje se u beskraj! Gde su sad moderatori da upozoravaju i dele warnove KAD TREBA?

Ovde u poslednje 50 strane su ukupno 10 recenice recene u korist Metallice ,a ja sam napisao pola od njih.

"Mojne neko da se uvredi,limsa se!" icon_mrgreen.gif

Ili gasite temu ili menjajte naziv u "Kolko mozete da serete po zacetniku THRASH METALa? Pobednik dobija toalet papir sa slikama benda da uziva koliko mu dusa iste!"

Jebem ti metal...

nem ti ovde 1% offtopica.... pa pricamo o Kirku, koji josh svira u metaliki, jel svira, mozda nisam informisan, mozda su ga izbacili??? no.gif

 

Dokle je on tu, mozmemo bez off topica da pricamo o njemu, a i kada ne bude svirao u metalici, jer je nekada svirao, tako da nemoj da se tripujes!

 

Ovo i jeste muzicki forum, i po tvom misljenju, ako ne pricamo o kvalitetu muzike ili samih izvodjaca, pa o cemu onda i treba da razgovaramo./... da ne mozda kako su im lepi omoti sa albuma....

 

ovo je forum i tu svako ima da iznese neko svoje misljenje.... ovde i najgluplje misljenje i najpametnije moraju da se cene, jer je taj koji je to izneo i zeleo da podeli to sa nama utrosio jelte, neko vreme na sastavljanje takve poruke i bar malo angazovao sive celije! icon_da.gif

 

Ovu temu ne treba zatvarati, mozda kada izdje novi album... moze da se zatvori tada, ali da se momentalno otvori ista sa nazivom novog albuma....

 

o kirku necemo otvarati teme, pogotovo ne na thrash metalu, jer je besmisleno, kada postoji jedna ovakva tema!

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lars je picka bre. Njemu Srbija znaci isto sto i Turkmenistan (ako to uopste postoji)...

cisto komercijale radi je digo tri prsta.... shatro nas vole!

prosipaju uvek istu pricu....

 

gledao sam koncert, nekoliko dana (nedelja) pre naseg valjda u portugalu, i istim se forama sluzE! icon_da.gif

 

sramota! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo im rece kolega, scenski nastup metallice je oduvek bio uvezbana predstava, za koju je toliko ocigledno da je izvestacena i nepsontana....

daces mi taJ monster, kakav je....

dobar, samo ne znam kako, jer nemam cd, a i nemam rezac,,, no videcemo! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman prestani da se lozis! 6 meseci je proslo NECES IMATI ZVANICNI VIDEO SNIMAK IZ BEOGRADA!

Koliko puta to treba ponoviti da bi ljudi shvatili? icon_mrgreen.gif

 

E da me ne shvatite pogresno vol'o bi' i ja to da imam ali... icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman prestani da se lozis! 6 meseci je proslo NECES IMATI ZVANICNI VIDEO SNIMAK IZ BEOGRADA!

Koliko puta to treba ponoviti da bi ljudi shvatili? icon_mrgreen.gif

 

E da me ne shvatite pogresno vol'o bi' i ja to da imam ali... icon_rockdevil.gif

iz koje si sada ti price dosao??!? icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...