Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Eh,i meni Metallica bese i ostade #1!!!

A pre njih...Hm...Sa nekih 11 godina Scooter i Prodigy,sa 12 EKV,Sex Pistols,Nirvana,Cranberries...Sa 13 vec Metallica,Nightwish( icon_redface.gif ),Kittie,Slayer,Pantera,Anathema...Sad uglavnom thrash icon_rockdevil.gif i redje doom metal....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,i meni Metallica bese i ostade #1!!!

A pre njih...Hm...Sa nekih 11 godina Scooter i Prodigy,sa 12 EKV,Sex Pistols,Nirvana,Cranberries...Sa 13 vec Metallica,Nightwish( icon_redface.gif ),Kittie,Slayer,Pantera,Anathema...Sad uglavnom thrash icon_rockdevil.gif i redje doom metal....

Nemas vise mesta na PP,pa moram ovako da te pitam: Da nemas mozda Eat Yor Dick by Kittie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh,i meni Metallica bese i ostade #1!!!

A pre njih...Hm...Sa nekih 11 godina Scooter i Prodigy,sa 12 EKV,Sex Pistols,Nirvana,Cranberries...Sa 13 vec Metallica,Nightwish( icon_redface.gif ),Kittie,Slayer,Pantera,Anathema...Sad uglavnom thrash icon_rockdevil.gif i redje doom metal....

nikad mi nije bilo jasno: ako vec toliko slusas thrash i "opasnije" pravce metala, zbog cega ti je nick AMY LEE, a ako se ne varam to je ona riba iz EVANESENCE-a? a cini mi se da ti je i na avataru!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikad mi nije bilo jasno: ako vec toliko slusas thrash i "opasnije" pravce metala, zbog cega ti je nick AMY LEE, a ako se ne varam to je ona riba iz EVANESENCE-a? a cini mi se da ti je i na avataru!

shto se meshash kad ne razumesh taj "nov metal" ili shta je vetj?

vazhno je da je to KUL,i da devojka prati sve to pukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pun ideja. Evo,recimo, koja je po vama najslabija pesma Metallice? Evo mog misljenja:

Jump In The Fire (malo je dosadna)

Some Kind Of Monster (mozes i sam da odgovoris)

Devil's Dance (nervira me txt)

Where The Wild Things Are (pevanje mi se ne svidja)

The More I See ( pukeface.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve to veze ima sad kakav ti je nick? Sta bi se moglo reci za vase da slusate...

Nije do nicka vec do osobe, sta ste se okomili na devojku. violent.gif

nisam se ja okomio na devojku i napadao je, samo sam pitao zasto iz radoznalosti! uostalom sta se ja vama pravdam! evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica nema lose pesme (ne racunajuci st.anger)...

 

jedina pesma koju nekako ne mogu da slusam, tj. mogu da je slusam ali nisam srecan sto je cujem je trapped under ice! pojma nemam zasto! ride je odlican album, i gotivio sam jako ovu pesmu, al izgleda da me je smorila, tako da ajde izaberem nju... ali podvlacim: Metallica nema lose pesme! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica nema lose pesme (ne racunajuci st.anger)...

 

jedina pesma koju nekako ne mogu da slusam, tj. mogu da je slusam ali nisam srecan sto je cujem je trapped under ice! pojma nemam zasto! ride je odlican album, i gotivio sam jako ovu pesmu, al izgleda da me je smorila, tako da ajde izaberem nju... ali podvlacim: Metallica nema lose pesme! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nisu to lose pesme, nego se izdvajaju od ostalih po slabijem kvalitetu

Share this post


Link to post
Share on other sites

popuniti po zelji! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

 

jebiga ipak je meni metalika prvi "prvi" bend! icon_smile.gif  icon_smile.gif  icon_smile.gif

da se razumemo... meni metalika nije omiljeni heavy bend, a nije ni modju prvih pet sigurno, ali ono sto si prvo slusao mora se postovati... pun respect metaliki! icon_da.gif

 

 

Ja sam prvu pesmu cuo Master! icon_da.gif

a onda sam poceo da kupujem one kasete: load, reload, garage i tsl... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif nisam znao da je postojalo nesto pre svih ovih albuma (osim mastera koji sam tada vec slusao).... jebiga, peti razred i neinformisanost... secam se tada je u modi bio turbo folk i rep je pocinjao, a ja nikako nisam podnosio turbo-folkere, a rep muziku sam mrzeo, i u to vreme biti metalac bilo je veoma tesko! Pogotovo ako se pojavish sa metalika majcom, svi misle da si u sekti, ili da si satanista, ili da se drogirash, ili sve u isto vreme... tako je bilo kod mene.... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

metallica nema lose pesme (ne racunajuci st.anger)...

 

jedina pesma koju nekako ne mogu da slusam, tj. mogu da je slusam ali nisam srecan sto je cujem je trapped under ice! pojma nemam zasto! ride je odlican album, i gotivio sam jako ovu pesmu, al izgleda da me je smorila, tako da ajde izaberem nju... ali podvlacim: Metallica nema lose pesme! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

vidi se gero da si zapeceni metalika fan... nijedna pesma nije losa a? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

znam, razumem te u potpunosti! icon_da.gif

 

Nisu to lose pesme, nego se izdvajaju od ostalih po slabijem kvalitetu

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif CAR!!! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...