Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kad vec molis... icon_smile.gif

Kill'Em All - Seek & Destroy,Motorbreath

Ride The Lightning - Creeping Death,Fight Fire With Fire

Master Of Puppets - Master Of Puppets

...And Justice For All - Blackened

Metallica - Sad But True

Load - The Outlaw Torn

Reload - Fixxer

Garage Inc. - Am I Evil

St.Anger - The Unnamed Feeling

Share this post


Link to post
Share on other sites

to live is to die je definitivno jedna od najboljih metallicinih pesama, bez premca!

 

za fixxxer mogu da ti kazem da je po meni odlicna pesma (mada je meni svaka pesma metallice dobra)!

 

ljudi evo vam jedan link na kome mozete da potpisete peticiju da izbace Boba Rocka sa mesta producenta, jer je po njima, a i ja se duboko slazem sa tim, upropastio Metallicu!

 

Save Metallica & kick Bob Rock!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlado Burton-e, ne lupetaj majke ti!! Bila je heavy do black albuma!! A cist metal su svirali sve do ovog poslednjeg albuma....taj se ne moze svrstati nigde. icon_rockdevil.gif

stole nemoj da se bakces sa citanjem praistorijskih postova, vec se aktiviraj u ovim skorasnjim! i korisi QUOTE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, uvek cemo imati stare albume. ako novi budu shit, jbg al ne mari mnogo, jer tu su kill, ride, master, justice, black. mada meni su i load i reload sasvim ok albumi. nije to zika prvih albuma al je opet dobra zika. ima dobrih tekstova, melodicno a opet dovoljno cvrsto, pomalo bluesy, sto mi se svidja

Edited by fillex

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako je, uvek cemo imati stare albume. ako novi budu shit, jbg al ne mari mnogo, jer tu su kill, ride, master, justice, black. mada meni su i load i reload sasvim ok albumi. nije to zika prvih albuma al je opet dobra zika. ima dobrih tekstova, melodicno a opet dovoljno cvrsto, pomalo bluesy, sto mi se svidja

pa to i jeste fazon loada i reloada!

Share this post


Link to post
Share on other sites

o tome i govorim! odlicna zika, a mnogi odjebu ta dva albuma jer nisu tr00 bez da ih posteno i preslusaju

ma ti albumi su i bolji od nekih ranije, veci im je muzicki kvalitet i produkcijski... no druga je stvar sto to nije metallica... ali tako je i sa megadethom... Risk je odlican alboom ali nije to Megadeth... to se mora razumeti... ne moze sve da se svira isto od pocetka pa do kraja....

 

 

evo mojih pesama:

 

kill 'em all.... seek & destroy

ride the lightning.....ride the lightning

master of puppets....disposable heroes

...and justice for all....the frayed ends of sanity

metallica...wherever i may roam

load.....untill it sleeps

reload....fixxxer

garage inc.... astronomy, last caress

st.anger... invisible kid

 

eto to su moje omiljene sa albuma, nadam se da vam se dopada moj izbor! icon_da.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bajagu slusao veoma rano, to mi je bila prva kaseta. posle Corbu i Yu Grupu, malo stranog rap-a i na kraju METALLICA!

zasto su svi voleli rap kad su bili klinci???

 

ja se secam, mi smo na jednoj exkurziji u mozda sestom razredu iz zajebavancije slusali MONTENIGERSE, ali mislim da se na toj exkurziji i zavrsilo... eh da zaboravih, slusao sam i ja YU GRUPU, a i SANTANU!!! musik19.gif

 

tacno se secam dana kada sam uzeo metallicu, i prvo sto sam pustio bilo je HIT THE LIGHTS, za razliku od vecine koja je pocela sa NOTHING ELSE...

 

icon_rockdevil.gif HIT THE LIGHTS icon_rockdevil.gif mi je i dalje jedna od najjacih njihovih pesama!!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...