Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ma kakav optimizam?? Volim ih i dalje ali me jako nerviraju sa ovim MTV sranjima i svim tim zajebancijama!! To je kao kad keva voli dete a ono postane narkoman, tako otprilike

al ga i dalje voli! icon_da.gif

 

svaka cast za poredjenje... pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif ide u potpis! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakav optimizam?? Volim ih i dalje ali me jako nerviraju sa ovim MTV sranjima i svim tim zajebancijama!! To je kao kad keva voli dete a ono postane narkoman, tako otprilike

to je to, definitivno... svaka cast! takav se stav trazio!

 

cestitam! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

citao sam malo vashe postove... i ocekivanja su vam velika a izgledi mali...

 

od thrasha nece biti, nista...a pogotovo ne od mastera!... jednostavno James ne moze onako da peva vishe, godine su ga sustigle, i glas mu je promenio boju totalno... dalje, sada su oni u nekom nu metal fazonu, pa i u nekim C stimovima, sve je mnogo duboko za thrash... gitare su prenabudzene, i tako... ne moze se thrash svirati sa onakvom distorzijom.... jednostavno, i ja bih voleo thrash i master i ride i sve, ali to necemo dobiti, sto bi neko rekao, jednostavno se ne osecaju tako... sta slusaju, nemam pojma... mada sumnjam da slusaju sadasnju, modernu ziku...

 

nije ni st.anger tolio losh, ali brate, nema nijedne solaze... pa to ne moze da prodje, ni nekom znj, bendu a kamoli metalici koja je imala solaze i po 2 minuta sve ukupno u pesmama... razumem da Kirk nema veze sa sviranjem, lai trebalo je bar malo da zacini tu mjuzu...

 

jebiga... moj stav... icon_da.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i u nekim C stimovima

to je to! ja kada sam cuo st.anger, nisam mogao da verujem koliko su doboko otisli! bas sam se pitao kako ce to live da uklope sa ostalim, ali srecom malo toga sviraju sa st.anger-a! i stimovi u pesmama se razlikuju! (koliko se meni cini!)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je to! ja kada sam cuo st.anger, nisam mogao da verujem koliko su doboko otisli! bas sam se pitao kako ce to live da uklope sa ostalim, ali srecom malo toga sviraju sa st.anger-a! i stimovi u pesmama se razlikuju! (koliko se meni cini!)

da... od blacka su krenuli da se igraju sa stimovima... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

na black-u je jos sve bilo na E osim sad but true, i jos mozda jedne pesme... icon_biggrin.gif

load i reload su celi na D# (sa izuzecima, jer islim da je mama said na E) icon_biggrin.gif

garage je mesavina svega i svacega sto se tice stimova (mada i ostalog icon_smile.gif ) , ali preovladjuje D# icon_biggrin.gif

i disappear je na D# icon_biggrin.gif

a st.anger... Bog ce ga znati... icon_smile.gificon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...