Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

St.Anger je sniman bez veze. Otisli bi u studio totalno nespremni i pisali prvo sto im padne na pamet, bez inspiracije.

mislim da nije tacno to... rakao bih pre da su hteli da naprave BOOM kakav su napravili pre 20-ak godina, ali da li im je uspelo ili ne... kashce vreme... mada sumnjam, ali ipak ima nade! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

lose procenjujes u ovom slucaju....

ne mozes ta 2 vremena i odnosa stvari da poredis....

a onaj zadnji deo posta ti ne ukazuje na to da sam se zajebavao... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

pazi postoji sansa da ce metalika tim albumom pokrenuti neke nove klince da sviraju tako nesto kao oni sada (Anger...) i time izmeniti istoriju ove muzike, tj. postoji sansa da se thrash pravi, izvorni zato bash nikada nece vratiti na scenu... jebiga... smeksali su... izduvao se kurton! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pazi postoji sansa da ce metalika tim albumom pokrenuti neke nove klince da sviraju tako nesto kao oni sada (Anger...) i time izmeniti istoriju ove muzike, tj. postoji sansa da se thrash pravi, izvorni zato bash nikada nece vratiti na scenu...

Bas ne verujem....St.Anger ce brzo pasti u zaborav...Jednostavno,nije nesto dovoljno jako da napravi preokret....

A i sada su popularni bendovi tipa Killswitch Engage,tako da.... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i mi smo valjda mladi pa nam se opet ne svidja stanger

Pa,pod tim mladi,sad se verovatno podrazumevaju klinci koji su se drogirali tehnom,repom,turbo dzihadom,pa su upali u neki trip kako je to shit i odlucili da postanu <opasni metalci>...a,posto 90% pocinje sa Metallicom,St.Anger je,zbog komercijalnosti najdostupniji...Ali,brzo to prodje,bar kod vecine... icon_da.gif

Ili predjes na Ride The Lightning,ili se vratis na staro icon_wink.gif ...St.Anger je neki los pocetak vecini njih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i tih plivaca u rasini. jedna riba uzasno gotivi st ljutic, a black, mop, rtl, kea su joj fuj. ja joj kazem zeno ti nemas sve tri ciste, ustvari pitanje je imas li ti mozga. ali ona nastavlja da se drogira ovim abortusom od albumai da pljuje albume zbog kojih je metallica ono sta jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i tih plivaca u rasini. jedna riba uzasno gotivi st ljutic, a black, mop, rtl, kea su joj fuj. ja joj kazem zeno ti nemas sve tri ciste, ustvari pitanje je imas li ti mozga. ali ona nastavlja da se drogira ovim abortusom od albumai da pljuje albume zbog kojih je metallica ono sta jeste.

Jel doticna riba metalka,ili samo juri''trendove''? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...