Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ljudi upravo sam sazao jednu razocaravajucu vest:

 

08. marta izlazi HIP-HOP TRIBUTE TO METALLICA! no.gifno.gifno.gif

 

na sta je ovaj svet spao...

 

ne zna se koji ce se sve "slavni autori" pojaviti, ali se znaju pesme koje ce biti odradjene:

  • Enter Sandman
  • Am I Evil?
  • Creeping Death
  • Harvester Of Sorrow
  • Welcome Home (Sanitarium)
  • Through The Never
  • For Whom The Bell Tolls
  • Fade To Black
  • Master Of Puppets
  • Nothing Else Matters

znaci strasno... ne verujujem... umirem od smeha... da sam na mestu talike, ubio bih se! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i dalje ne mogu da verujem! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo mi je treci vezani post, ali ajde...

 

Da li ste znali da je onaj uvod na DAMAGE, INC. radjen totalno na bass-u, i da je Cliff uradio 99% ORION-a? Bilo je u fazonu, on sedi, pise note i objasnjava im sta treba da sviraju, a oni ga gledaju ko ovce... icon_smile.gif (otprilike Kirkove rechi)

 

Da li znate i za onaj bass solo koji ide kroz skoro celi THE CALL OF KTULU? Ako niste, pustite pesmu, pojacajte basseve i pazljivo slusajte pozadinu melodije, videcete mnogo cool solo...

 

Da li ste znali da je onaj uvod za WELCOME HOME ustvari trebao da bude uvod za pesmu MASTER OF PUPPETS, ali su odlucili da naprave novu pesmu...

 

Da li ste znali da su pesme MAMA SAID i NOTHING ELSE MATTERS ustvari pesme koje nikada nisu trebale da budu objavljene, ali je Lars smarach, pa je naterao Hetfield-a da ih snime?

 

Da li ste znali da je onaj uvod za BLACKENED najvecim delom uradio NEWSTED, i da je snimljen i onda ubacen reverse?

 

Da li ste znali da je pesma SHORTEST STRAW najverovatnije inspirisana Cliff-ovom smrcu? Tacnije, kada su polazili to kobno vece, on i Kirk su izvlacili ko ce da spava na kom mestu i njemu je zapalo to nesretno sa koga je izleteo i poginuo... Ali zvanicna interpretacija je da je inspirisana progonom komunista 1950. godine!

 

Da li ste znali da je pesma DYERS EVE odsvirana uzivo prvi put tek na ovoj turneji za Svetog Ljutka (05.03.2004.)?

 

Koliko pitanja... Ja za te podatke znam odavno, ali se nikada nisam setio da vas pitam ovde, tj. da podelim sa vama... icon_mrgreen.gif

 

(Moj izvor je bio, ponajvise sajt 4horsemen...)

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste znali da je pesma SHORTEST STRAW najverovatnije inspirisana Cliff-ovom smrcu? Tacnije, kada su polazili to kobno vece, on i Kirk su izvlacili ko ce da spava na kom mestu i njemu je zapalo to nesretno sa koga je izleteo i poginuo... Ali zvanicna interpretacija je da je inspirisana progonom komunista 1950. godine!

Da Cliff je izvukao Ace of Spades... sto znaci SMRT!

 

jebiga icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste znali da je onaj uvod za BLACKENED najvecim delom uradio NEWSTED, i da je snimljen i onda ubacen reverse?

 

 

 

Da li ste znali da je pesma DYERS EVE odsvirana uzivo prvi put tek na ovoj turneji za Svetog Ljutka (05.03.2004.)?

Imam i jedno i drugo.

 

Spomenuli ste hip-hop Tribute. Uopste me ne cudi da se radi tako nesto. Znate i sami za We Did It Again (pesma je propast). Imam i Soop Dogg-ovu obradu Sad But True. A jeste li culi Avril Lavigne kako je upsopastila Fuel?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeljko Joksimovic feat. Aca Lukas Tribute to Mayhem icon_rockdevil.gif

 

Jebi ga ljudi, danas vam je muzika najbolji biznis! Mustaine rece da bi se koknuo da je na Metallicinom mestu, e pa da su oni jos uvek sasvim na svom mestu nikom ne bi ni palo na pamet da radi hip hop tribute . Oni su sami sebi dozvolili ovo i sad ce da kenjaju kako je to cool jer ce onda i reperi i metalci i rokeri i svi ostali znati za Metallicu a to je cool... Sad but true

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oni su sami sebi dozvolili ovo i sad ce da kenjaju kako je to cool jer ce onda i reperi i metalci i rokeri i svi ostali znati za Metallicu a to je cool... Sad but true

no.gifno.gifno.gif

Zalosnije cak i od paljevine fensera na Nothing Else Matters icon_rolleyes.gif ...

O ST.Angeru da ne govorim... icon_sad.gif

Nego,ne bi me cudilo da Metallicine pesme pocnu da se sviraju po svadbama,ispracajima...Naravno,turbo-dzihad remix... icon_cool.gificon_uhoh.gifpukeface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste znali da je onaj uvod na DAMAGE, INC. radjen totalno na bass-u, i da je Cliff uradio 99% ORION-a? Bilo je u fazonu, on sedi, pise note i objasnjava im sta treba da sviraju, a oni ga gledaju ko ovce... icon_smile.gif (otprilike Kirkove rechi)

 

Da li znate i za onaj bass solo koji ide kroz skoro celi THE CALL OF KTULU? Ako niste, pustite pesmu, pojacajte basseve i pazljivo slusajte pozadinu melodije, videcete mnogo cool solo...

 

Da li ste znali da je onaj uvod za WELCOME HOME ustvari trebao da bude uvod za pesmu MASTER OF PUPPETS, ali su odlucili da naprave novu pesmu...

 

Da li ste znali da su pesme MAMA SAID i NOTHING ELSE MATTERS ustvari pesme koje nikada nisu trebale da budu objavljene, ali je Lars smarach, pa je naterao Hetfield-a da ih snime?

 

Da li ste znali da je onaj uvod za BLACKENED najvecim delom uradio NEWSTED, i da je snimljen i onda ubacen reverse?

 

Da li ste znali da je pesma SHORTEST STRAW najverovatnije inspirisana Cliff-ovom smrcu? Tacnije, kada su polazili to kobno vece, on i Kirk su izvlacili ko ce da spava na kom mestu i njemu je zapalo to nesretno sa koga je izleteo i poginuo... Ali zvanicna interpretacija je da je inspirisana progonom komunista 1950. godine!

 

Da li ste znali da je pesma DYERS EVE odsvirana uzivo prvi put tek na ovoj turneji za Svetog Ljutka (05.03.2004.)?

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma cestitali su svima, i bili su odusevjeni svime i svacim... da sam ja dosao sa mojim bendom i izmaltretirao neku pesmu, oni bi mi cestitali...

 

da mi onaj lik iz korna radi tribute, ja bih ga pukeface.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,obrada je shit...Pretpostavila sam... icon_wink.gif

Nego,bilo bi zanimljivo cuti kako SlipKnot obradjuje Metallicu,for example... icon_da.gificon_cool.gif

zasto bi iko zeleo da slusa slipknot, a pogotovu kako obradjuje metallicu???

 

ja bih zeleo da vidim npr. IRON MAIDEN, TESTAMENT (mada je CHUCK vec pevao SEEK & DESTROY, a CHUCK I SKOLNICK su radili HOLIER THAN THOU), SLAYER, MEGADETH icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...