Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

a stare fanove ko jebe

stari fanovi uglavnom vise nisu aktivni il' nisu vise fanovi uopste zato shto su ostarili, a i koliko gOd podrske mogli da dobiju odnjih, svesno odbacuju akcentujuci sviranje na aktuelnim stvarima....

mentalika nema kulturu skupljanja fanova najrazlichitijih generacija koji imaju isti muzicki ukus kao maideni na pr. , al' zato je mentalika propustila svaku priliku da im se priblizi po kvalitetu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

S.K.O.M dupli DvD je skoro deset sati, Sasvim dovoljno da čovek pregleda sve to i stvarno okrene leđa ovome bendu .Ja cenim njihovu muziku ...od Ride albuma ih slušam,Gledao sam ih tri puta u ono vreme još i u Budimpešti imali su fenomenalan nastup naročito onaj iz 1993 e,Govorim to kao stari fan.

 

 

Nego ovaj film je stvarno glup...Uglavnom je snimano kako su sastavili i pisali album St anger a celo vreme je u studiju i jedanPsihijatar terapista koji prati bend..Posle dugog vremena jer su se jako opustili,Napetost i svađa uglavnom James je uvek nervozan ..A kad su počeli svirati Zvučalo je kao neki Garazni bend ...

 

Najbolji potez u filmu je kad Lars ,Kirk i Bob rock odlaze na koncert u san francisku u jednom klubu gde Jason svira tada sa Echobrain ,Kasnije Jason odbija da priča sa njima ..Tada James je u Rehabilitacionom centru..

 

Lars je prodavao svoje slike u New Yorku na aukciji za nekih pet miliona.

 

Kad je James bio u bolnici a Jason je izašao iz benda Lars se uplašio i počeo je da zove Davea iz Megadeth i raznih dobrih muzičara da mu pomazu mislim koji je bolid...

 

Ja mislim u svemu tome da nisu ni trebali da se sastanu uopšte opet ..Opustili su se razišli svako na svoju stranu, Zar je moguće da neko moze baš toliko da izađe iz forme? Napravili su album St anger bez ikakvih ideja samo su sve to sastavili u studiju na hopp i to su snimili na film .....Metallica je bio fantastičan bend uništila ih je lova sada....Imaju svoje fanove kome mogu pokazivati svoje milione ..Vile ,Šume i planine mene to ne interesuje uopšte ja bi samo preporučio tom bendu da se ugase i da ne šire glupost kao što je ovaj dokumentarac ili album ovaj zadnji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger je sniman bez veze. Otisli bi u studio totalno nespremni i pisali prvo sto im padne na pamet, bez inspiracije.

Tačno, James je otišao u Rusiju u Sibir u lov na medvede i još na razna mesta tačno radi inspiracija i kad se vratio pitali ga da li mu je došlo u glavu nešto da bi mogao da napiše neki tekst ..a on na to rekao Hmmmm ne baš icon_smile.gificon_smile.gif Al je dodao da je pio neverovatnu dobru votku sa rusima icon_smile.gif

 

Lars je bio uporan da se album zove Frantic ali ipak James je odučio da bude šta i je...

Menjao je set bubnjeva a na kraju kod lupanja kao u kantu rekao je e to je zvuk šta nam fali icon_smile.gif

 

Po meni Jasonov intervju je bio naj realniji ...Kako je on rekao da posle tolikog vremena zajedno njih četvorica bili su kao braća nisu više sposobni da sednu i da se dogovore oko jednog albuma i da sastave svoje ideje nego im treba psihijatar i ostale gluposti...Mislim čovek opušteno ostavio bend što i cenim i radi šta hoće bez granica što su im ovi radili dok je bio sa njima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

cinjenica je da su st. anger skrpili na brzinu zeljni kinte. mislim ako nista drugo metallica je uvek imala dobre tekstove, a na ovom su zasrali samo tako. bubnjevi na st. angeru - to sam vec objasnio kako je nastalo, stradalo je moje posudje (larse lopove mhihi.gif ). stim, mislim stvarno, dublje i nema, vec bi gitara zazvucala kao bas. sve u svemu - tuzno je gledati takav bend kao sto je metallica kako blati svoju slavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...