Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Ma daaaaaaj,Queens of the Stone Age?Mislim stvarno...

Da li si ti ikada zaista poslusao Kyuss ili neki od projekata i satelit bendova koje su ti ljudi stvarali i rasturali?

Uostalom evo ti jedan citat icon_wink.gif

 

"PLAYBOY: For the first time in years, there are a lot of metal bands on top of the charts. Most of them are pretty bad, aren't they?

 

HETFIELD: Queens of the Stone Age is unique. This band Rocket From the Crypy makes me feel good."

 

Josh Homme i ta cela ekipa su zdrav jebeni rock`n` roll, to je jasno kao dan. Ako mislis drugacije imas predrasude. Uzmi i preslusaj Eagles Of Deathmetal i sve ce ti biti jasno icon_wink.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cool, ja samo pominjem to u kontekstu onoga "najveci rnr bend danas".

Hocu da kazem da npr. stonesi jesu bili najveci nekad, ali oni vec godinama sede, piju chajeve i igraju golf dok neki drugi ljudi vredno i jako dobro rade na rnr sceni. Slicno je i sa metallicom. Jesu ogromni, ali ne danas i sada. To je moja poenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna ti poenta.

 

btw, karta jeste skupa meni - kad nemas para sve ti je skupo biggrin.gif ali istina, ovako za ta dva benda, plus cujem da ce nastupati i Pearl Jam i jos 5 nekih bendova kao gosti - i nije lose uopste. btw, valjalo bi to sve vidjeti..

 

btw, trebalo mi je godina dana da ukapiram da je Kai u stvari Vanish.. icon_redface.gif covjece, sta sam propustila icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

odlicna ti poenta.

 

btw, karta jeste skupa meni - kad nemas para sve ti je skupo biggrin.gif ali istina, ovako za ta dva benda, plus cujem da ce nastupati i Pearl Jam i jos 5 nekih bendova kao gosti - i nije lose uopste. btw, valjalo bi to sve vidjeti..

 

btw, trebalo mi je godina dana da ukapiram da je Kai u stvari Vanish.. icon_redface.gif  covjece, sta sam propustila icon_smile.gif

 

uf pa naravno...vredelo bi to videti itekako! Pearl J nisam nazalost nikada ni video uzivo..sve to zajedno, stvarno je tripchina. Koliko je uopste cena karte?

 

 

 

a moRe bit` da uraditi jos jedan album na fazon GarageINC, onako mi je drag album, jos samo da je autorski icon_smile.gifbiggrin.gif

 

prvi garage inc. iz 87 me je toliko dugo drzao da me ustvari ni danas nije pustio biggrin.gif vrhnje biggrin.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

slatko vrhnje biggrin.gif

 

 

Rolling Stones, Metallica

SBC Park, San Francisco, CA

Tue, Nov 15, 2005 06:00 PM

 

Field Seating

US $103.25 - US $454.25

 

Lower Box/Field Club Seating

US $103.25 - US $164.25

 

Club Level [2nd Deck]

US $64.25 - US $164.25

 

View Level [3rd Deck]

US $64.25 - US $103.25

 

Arcade [benches without Backs]

US $64.25 - US $103.25

 

Stivi Vonder sjedista najjeftinija naravno, ali STA CES DA VIDIS ODATLE, koga briga icon_smile.gif

 

 

i dalje.. The Rolling Stones have historically tapped a mix of contemporary and veteran acts as openers on their U.S. tours, and their upcoming On Stage outing is no different. Among the bands who will warm up for the veteran rock act are the Black Eyed Peas, Maroon 5, Pearl Jam, the John Mayer Trio and the Tragically Hip.

 

i to bi bilo to.

 

 

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stivi Vonder sjedista

iskrivih se od smeha biggrin.gif

 

Field Seating US $103.25 -US $454.25 ?!

Holy fuck jebou te! Djavolski skupo biti blizu bine. Show No Mercy biggrin.gif

 

Pa od tih 5 samo Pearl Jam vredi gledati. opet neznam nista o tom Triu.

slatko vrhnje biggrin.gif

zesce tucheno!

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali tucheno icon_smile.gificon_smile.gif

uvijek sam se smijala nekim komsijama u Beogradu koji nisu znali da `prevedu` nesto s hrvatskog, pa mene kao profi prevodioca uvijek zvali (mislili su da je tjedan u stvari dan - pa su bacali neku bebi hranu svaka 3 dana, jadna beba nije mogla da pojede icon_smile.gif )

 

e to za stivi vonder sjedista, to je izvala od motley crue - kad su tomija `isetavali` na onim skelama, da bi ga zadnji redovi mogli lijepo vidjeti kako lupa solo.. `a onda su ovi iz prvih redova imali stivi vonder sjedista` icon_smile.gifbiggrin.gif

 

 

e sto se tice cijene.. jeste to dogadjaj i sve.. ali mi je opet skupo.. ostali su svi neke reperi, hip-hop-cup i sl.. ali Pearl Jam bi valjalo vidjeti.

 

inace je Metallica prilicno skupa , znam da prosle godine cijena karata je bila od 40 dolara (stivi vonder sjedista) pa navise, sto je extra.. velika vecina bendova nastupa za maximum 25 dolara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali tucheno icon_smile.gificon_smile.gif

uvijek sam se smijala nekim komsijama u Beogradu koji nisu znali da `prevedu` nesto s hrvatskog, pa mene kao profi prevodioca uvijek zvali (mislili su da je tjedan u stvari dan - pa su bacali neku bebi hranu svaka 3 dana, jadna beba nije mogla da pojede icon_smile.gif )

haha odlichno biggrin.gif obozavam takve bisere .

 

sad si me podsetila na jedan momenat sa Metallica svirke u peshti, (eto nece biti potpuni offtopic icon_wink.gif ) tacnije pre svirke. Chim smo stigli u pestu, nas 6 smo seli da nesto popijemo i kao u dogovoru da necemo odma da zderemo alkohol, narucimo 6 kokishki. Sve to naruci drugar koji spika madjarski i kaze konobaru "Hot (hat) kola" (hat je jelda na madjarskom broj 6) i konobar klimne glavom i krene nazad. Za par sekundi jedan totalno prolupan lik iz nase ekipe skochi i potpuno zaprepashten krene da urla konobaru preko cele bashte: "EEEJJJJ NO HOT COLA, COLD COLA MAN, COOOOLD !!!!"

 

laugh.gif znaci mrtav ozbiljan. Smejao sam se 2 meseca njegovoj uzasnutoj i krajnje ozbiljnoj faci dok je to urlao biggrin.gif

 

 

I ovde je Metallica bila za lokalne pojmove veoma skupa. Siguran sam da bi zaradili jos vise da je cena karte bila niza jer poznajem mnogo ljudi koji su hteli da odu a nisu zbog cene. Takvih znam vise od onih koji su na koncertu bili.

 

 

btw, vrhnjeta ti, na kojim mestima su te ARCADE klupice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf, ODLICNE SLIKE!! snimila sam..

 

 

sta je radio osim sviranja? drogirao se i alkoholisao vise nego ostali... zabavljao raju na koncertima.. otimao se za mikrofon s jamesom.. htio da ih pobije i tako to.. biggrin.gif

 

 

jos jednom, HVALA za slike!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...