Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Inache ta epizoda Simpsonovih je vec odavno prikazana u Americi.Kod nas ne.....

Volim kad kao i obicno PAMETNO ZBORIS MLADI PADOWANE wallbash.gif

 

Khm, khm, the show will air sometime in May 06, so you have plenty of time to set those recorders. Inace Larz bio u Ramones majici na snimanju icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kali yuga - ova slika nije zvanican simpsons crtez, vec je crtao neko ko zna da skida njihov fazon, tako da u crtacu sigurno nece imati ljubicastu kosu!

 

@jaymz - ako mislis na cd, vraticu ti ga, obecavam! biggrin.gif bice svirka 07.10. gde sviramo kao metallica tribute, pa dodji da ti to vrnem! vidimo se! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Srnde,savrsena uskladjenost avatara i potpisa. Svaka cast pivopije.gificon_smile.gif

 

E pa vala,posle 1 ili 2 godine ne znam,posta ja sam se i odviko od Simpsonovih.Tako da mi je sad svejedno.A nekad mi je bila svetinja 18:30(sa standardnih 10-50 minuta gore dole) RTV PINK. icon_cry.gifno.gif

 

Inace,dzabe vi ignorisete moj post,NIKO OD VAS NEMA FUCK UPS OD METALIKE. icon_biggrin.gif

 

 

 

"...And i do that,and i do this,and i...mhmlblm...,I DO SOMETHING,HA,WHO CARES,SO WHAT?! SO WHAT?! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Imenjak a.k.a. Gera:

Ma dobro to disk, jeste ali sam mislio na onaj dogovor da gledamo SKoM "2"... Sto se tribjuta tice vrlo rado cu doci ako nadjem neku zrtvu da ide samnom (znas vec omatorilo se ili "ih" to vise ne zanima ili nece "gledaju klince") jer mi malo pglu da visim negde solo...

 

@FAP:

Da NEMAM i ti mi skaces po glavi. Ne budi takav nego mi posalji to da imam! pivopije.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, burazeru, gledacemo skom pod obavezno, samo da se malo presaberem sa mozgom i obavezama! pivopije.gif ajd', potrudi se da dodjes na svirku, bice ili neko zezanje od repertoara, ili pesme koje niko ziv ne svira! icon_da.gif mada, mozda bude i klasicni repertoar, videcemo od vremena koje dobijemo! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kali:

Tzv. bonus materijal sa izbacenim scenama, trailerima, konfererncijama za stampu, intervjuima, audio komentarima benda na neke scene itd itd...

 

@Srnde:

Ma nije Padawan nego Radovan icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

May The Force Be With You my young friend icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...