Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ne mogu mnogo objektivno da sudim o metallici, ali reload jeste smor album... ne secam se kad sam ga zadnji put pustio... isto kao i blek... blek me je vise udavio koliko se forsira... mislim da ne mogu vise da cujem ni jednu pesmu sa njega... dobro, nothing else i sad but true... sve ostalo me je smorilo za medalju... mozda i hollier than ttou... koji sam ja smarach... ne pisem nista pola godine, i onda se nakenjam ko nenormalan... sta ste jos diskutovali? a, the unnamed feeling mi je jedina normalna pesma na st.angeru, onda, devil's dance smara, a prince charming je odlicna... skroz je zabavna... dobre su fuel i memory... i fixxxer... sa loada su mi u ovom trenutku omiljene the outlaw torn i bleeding me... idem da se ubijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije nisam volela Slither, ali sada mogu i to nekako da svarim... Cak sam juce, da se pohvalim, pustila St Anger po DRUGI put u zivotu i bogami uspela da preslusam vise od 4 pesme icon_smile.gif Ne secam se ko je to odvalio , ali Ronnie je fantasticna pesma, ima ubitacan rif!!! icon_da.gif

P.S. Gero, na sta planiras da utrosis 6200 kinti? icon_smile.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

sa Reloada!? Shto jbt? Jes da nije metal ali ima i te kako odlichnih pesama! Prince Charming  icon_rockdevil.gif

Pa nevolem. Nije uopste bitno da mora da bude ultra metalno, slusham i mnoge "nemetalne" bendove, ali mene je taj album potpuno promasio.

 

btw..... Until It Sleeps mi uopste nije neka stvar, nikad nisam skontao zasto su bas nju stavili za prvi Video clip loada.

Sigurno je to mnoge odbilo, mene i pola moje ekipe definitivno.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

blek me je vise udavio koliko se forsira... mislim da ne mogu vise da cujem ni jednu pesmu sa njega... dobro, nothing else i sad but true...

Sad But True je kurac od pesme... nisam mogao da je svarim ni kad sam intenzivno slušao metaliku... dosadna pesma dozlaboga, bez ikakvog duha i ideje... ko da su je stavili čisto da se kaže da imaju heavy pesme na albumu...

Edited by Voodoo_NBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sa tog albuma najbolja Bad Seed trenutno

Da,da...sjajna stvar.Super je intro.Odlican main riff...neko pomenu i Slither.Isto odlicna stvar...u principu,ja nikada nisam bio neki ludi obozavatelj ReLoad-a,ali je album odlican.Pored ove dve,odlicna je i "Bether Than You" (pored naravno neizostavnih Fuel,Devil's Dance i The Memory Remains).Prince Charming je simpaticna. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

apsolutno se slazem...Pesma je vrhunska, text je jedinstven! a da ne govorim tek o albumu kao celini..to je jebeno remek delo icon_da.gif

Citao sam u jednom starom broju Hard Metala iz '91 recenziju za black album,nedugo nakon sto je izasao.Ne znam ko je radio recenziju,ali je na kraju bila sledeca recenica:"Ono sto za svetsku knjizevnost predstavlja "Rat i mir" to za heavy metal predstavlja ovaj album.Epohalno delo." Potpuno tacno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Outlaw Torn na albumu nije cela pesma!!! Fali 46 sekundi pesme koje su morali da iseku zbog trajanja diska. Na The Memory Remains EPu se nalazi cela. Mozda niste znali pa evo mene opeth da vam solim pamet sa nebitnim podacima o omiljenom mi bendu koji izgleda znace samo nama zaludjenicima koji volimo da se igramo sa MetallicA lutkicama mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citao sam u jednom starom broju Hard Metala iz '91 recenziju za black album,nedugo nakon sto je izasao.Ne znam ko je radio recenziju,ali je na kraju bila sledeca recenica:"Ono sto za svetsku knjizevnost predstavlja "Rat i mir" to za heavy metal predstavlja ovaj album.Epohalno delo." Potpuno tacno.

Auh, kolicina mog neslaganja sa tom tvrdnjom je merljiva intergalaktickim transporterima biggrin.gif

 

Ali ajde, ti volis icon_wink.gif

 

 

Ajde Jaymz i Lemmy, covek je pokrenuo pitanje o losim pesmama metallice, ne o najboljim. Bilo bi zanimljivo cuti iz ugla diehard fanova, sigurno vam nijedna nije losa, ali mozda mozete za neke da kazete da su slabije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auh, kolicina mog neslaganja sa tom tvrdnjom je merljiva intergalaktickim transporterima biggrin.gif

 

Ali ajde, ti volis icon_wink.gif

 

 

Ajde Jaymz i Lemmy, covek je pokrenuo pitanje o losim pesmama metallice, ne o najboljim. Bilo bi zanimljivo cuti iz ugla diehard fanova, sigurno vam nijedna nije losa, ali mozda mozete za neke da kazete da su slabije?

Ok,ali ja se slazem u potpunosti.

 

Kategoricki tvrdim da Metallica do ReLoad-a nema ni jednu jedinu slabu pesmu.Na ReLoad-u ima slabijih pesama...recimo "Attitude" i "Fixxxer".Ceo "St.Anger" je sranje od albuma,ali kao dve meni najjadnije pesme izdvajaju se "The Unnamed Feeling" i "Invisible Kid".Pesme su ocajne...smuci mi se zivot kada ih cujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Outlaw Torn na albumu nije cela pesma!!! Fali 46 sekundi pesme koje su morali da iseku zbog trajanja diska. Na The Memory Remains EPu se nalazi cela. Mozda niste znali pa evo mene opeth da vam solim pamet sa nebitnim podacima o omiljenom mi bendu koji izgleda znace samo nama zaludjenicima koji volimo da se igramo sa MetallicA lutkicama mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Da be, skratili onaj deo na na kraju. Inace i na S&M-u moze da se cuje cela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali ovde cim se spomene losa pesma svi vicu St. Anger wallbash.gif

Sve njihove pesme delim na mesto od jedan do cetiri. Gde su na mestu broj 4 (ne lose pesme vec pesme koje licno najmanje volim) samo 2 pesme sa St. Angera (Purify i All Within My Hands), Where The Wild This Are i Ronnie (za koju ne kazem da je losa pesma vec mi se nekako najmanje svidja sa tog albuma). Znaci od 137 pesama ja samo za 4 mogu da kazem da mi se manje svidjaju icon_rockdevil.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kategoricki tvrdim da Metallica do ReLoad-a nema ni jednu jedinu slabu pesmu.

Apsolutno tacno icon_da.gif

Ceo "St.Anger" je sranje od albuma,ali kao dve meni najjadnije pesme izdvajaju se "The Unnamed Feeling" i "Invisible Kid".Pesme su ocajne...smuci mi se zivot kada ih cujem.

Meni se sa St Anger-a svidjaju jedino All Within My Hands, Dirty Window & St Anger, ostalo je za... icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...