Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

U redu.Ali metal je filozofija.I ne mozemo reci za MetallicU da nije filozofski nastrojena.Pogledaj samo Black album.Sad But True, The Unforgiven, Nothing Else Matters, My Friend Of Misery, The Struggle Within.Textovi su da poshizish.Pogotovu Sad But True."Make you real".Loodo. icon_mrgreen.gif

Edited by srnde

Share this post


Link to post
Share on other sites

U redu.Ali metal je filozofija.I ne mozemo reci za MetallicU da nije filozofski nastrojena.

Nisam rekao da nisu nastrojeni, vec da u tome nisu ni blizu uspesni kao neki drugi ljudi icon_smile.gif Nemoj da me teras da nabrajam. Jednostavno, meni je metallica sa eto recimo Struggle Within bash jako banalna. Mislim, tu poentu znaju i vrapci na grani.

Nerviras se pa se sjebes. To sam znao sa 12 godina.

 

Ali ok, svako ima svoje favorite icon_wink.gif Ja samo iznosim svoje misljenje.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маријан Фејтфул оперска певачица? Хахахахаха... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Не знам само одакле ти то, онм је најпознатија као бивша жена Мика Џегера и тотално осредња певачица.

 

Ok, prosvrljala sam malo po netu i nasla samo da je pevala razlicite zanrove, tako da ne znam ukljucuje li to i operu. Anyway, secam se da su u intervjuima iz '97 pominjali kako operska pevacica gostuje na novom albumu Metallice icon_smile.gif A secam se da je i James pricao kako mu je zao sto mu keva nije ziva da mu otpeva nesto na albumu icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam rekao da nisu nastrojeni, vec da u tome nisu ni blizu uspesni kao neki drugi ljudi icon_smile.gif Nemoj da me teras da nabrajam. Jednostavno, meni je metallica sa eto recimo Struggle Within bash jako banalna. Mislim, tu poentu znaju i vrapci na grani.

Nerviras se pa se sjebes. To sam znao sa 12 godina.

 

Ali ok, svako ima svoje favorite icon_wink.gif Ja samo iznosim svoje misljenje.

James pishe najbolje textove i ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je Metalbeer počeo da ih sluša u tom periodu otprilike kada i ja .Izašao je RIDE album a ja sam to imao na Tdk presnimljenoj kaseti sve dok nisam nabavio ploču koju sam masno platio u Novom sadu ,kupio je od Steve, inače gitarista pergamenta koje je prodavo original ploče.

 

A ovo mi je bio prvi metallica koncert ,razbili su Mtk stadion pred 45000 ljudi.

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

E moj Srnde. Znas li ti od kada je taj Puppets smiti set? Ima tome 2 godine kako je izaslo. Verna replika sa turneje MoP i kosta $55 sve sa setom bubnjeva i stejdzom : )

A koga jebeno boli kurac za to?Koji ce kurac normalnom coveku lutke?Koga bre boli kurac kada su izasle i koliko jebeno kostaju...jebene lutke!!!

E moj Srnde...uh,sada je on jadnik zato sto ne zna kada su iz\asle jebene lutke...mozda covek ima zivot pa ga ne zanimaju takve banalne gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kasni na koncert Slayera zato sto pada jebena kisa. icon_wink.gif

E to su neoprostive stvari. U prvim sam redovima i 5 minuta pred svirku mi nonstop zvoni telefon. Stalno zovu ortaci (koji su nicim izazvani obecavali da ce biti vec u 5 sati u prvom redu) od kuce sa identicnom spikom" "Ej, a sta se desava, jel izasao Overdrive? Evo ja kuci gledam TV..."

 

icon_confused.gificon_confused.gificon_confused.gificon_mad.gificon_confused.gificon_mad.gificon_confused.gificon_confused.gificon_mad.gificon_confused.gificon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je Metalbeer počeo da ih sluša u tom periodu otprilike kada i ja .Izašao je RIDE album a ja sam to imao na Tdk presnimljenoj kaseti sve dok nisam nabavio ploču koju sam masno platio u Novom sadu ,kupio je od Steve, inače gitarista pergamenta koje je prodavo original ploče.

 

A ovo mi je bio prvi metallica koncert ,razbili su Mtk stadion pred 45000 ljudi.

user posted image

U jebem ti !

Je l' tad bese bio ziv Cliff?

Ti si gledao metaliku na vrhuncu jebo te... Blago tebi... wallbash.gif Krivo mi.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jebem ti !

Je l' tad bese bio ziv Cliff?

Ti si gledao metaliku na vrhuncu jebo te... Blago tebi... wallbash.gif Krivo mi.

Cliff je poginuo u septembru 86, ovo je bio septembar 88. Bio sam i ja na tom koncertu, vec sam negde pisao o tome...

Tamo sam kupio i Plocu Justice. Izasla je u Americi 7.9, a ja sam je imao vec 11.9. To je u ono vreme bez interneta bio podvig vredan pamcenja icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sto kazem ja,htio si reci icon_wink.gif

 

 

Inace,s te culi ono until the studio shit? Kako je jak onaj ride the lightning jam! Mnogo bolji nego originalna pesma!

Imam to,ali nije bolje od originala.

Nemogu se sada setiti da li se tamo nalaze i ona Merciful Fate dzemovanja...e to je mnogo dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...