Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

E sad ste ga malo preterali!

Da Araja peva kao pre 10 godina-nije istina! Jos pre 4 godine sam slusao par koncerata(butlega ali odlicnih) i vrisak na antihrist se sveo na obicno urlanje,kao i na angel of death.Vise na neki "growl" nego na "scream". A i Disciple lose peva,opet vise se dernja i recituje nego sto izvlaci visoke tonove.

Dok npr.onaj divx koncert 1985 sto ga svi imamo...E,toj je pevanje !

S godinama sve ide jebi ga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ste ga malo preterali!

Da Araja peva kao pre 10 godina-nije istina! Jos pre 4 godine sam slusao par koncerata(butlega ali odlicnih) i vrisak na antihrist se sveo na obicno urlanje,kao i na angel of death.Vise na neki "growl" nego na "scream". A i Disciple lose peva,opet vise se dernja i recituje nego sto izvlaci visoke tonove.

Dok npr.onaj divx koncert 1985 sto ga svi imamo...E,toj je pevanje !

S godinama sve ide jebi ga...

ne kenjaj. evotigana.gif

 

Ok, ali pazi nemozes da poredis Arayu u cvetu mladosti sa ovim danas. On vec jako dugo ni u studiju na peva visoke, ih kad je antichrist snimljen. Zaboravio je on na vrishtanje od South Of Heaven, ali se trudi itekako da otpeva ono sto moze.

 

Godine urade svoje, pa ja sam nekad mogao pushku o kurac da slomim, a sad ne mogu...oslabile ruke mhihi.gif

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu se slazem... ne samo Metallica, vecina bendova obavezno ubrza kada je balada u pitanju, ili recimo srednje brza pesma... to valjda pali raju, sta znam...

Culi ste naravno Whiplash sa Live Shita... Nevermind if we speed it up... T tktktktktktktktktktktkt tnn t tktktktktktktktktktktkt tnn Ou jea icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fap mahino & Kali Yuga, kada slusas pesmu ti se uzivis samo zbog pesme.... a kada gledas koncert, tu je i scenski nastup, pa ceo dozivljaj dobija totalno drugu dimenziju..... tako da ne mora biti savrseno odsvirano, a dozivljaj je mnogo veci!!....

Pa upravo to sam i rekla, u cemu je problem?

I Kali, nisu oni idoli, da su idoli, bila bi to zabluda....

Ne mislim u bukvalnom smislu idoli... ali ti njih svakako na sceni gledas kao visa bica u neku ruku... icon_smile.gif

@Maiden_Hell - razumem te potpuno, Fade To black ti je koliko se secam omiljena pesma. I ja nikada nisam bila skroz zadovoljna kako zvuci For Whom The Bell Tolls, koji god live sam gledala... icon_da.gif

@AGGRESSOR55 - meni je najjace kada publika peva pojedinacno Seek & Destroy... tu se svasta moglo cuti icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad ste ga malo preterali!

Da Araja peva kao pre 10 godina-nije istina! Jos pre 4 godine sam slusao par koncerata(butlega ali odlicnih) i vrisak na antihrist se sveo na obicno urlanje,kao i na angel of death.Vise na neki "growl" nego na "scream". A i Disciple lose peva,opet vise se dernja i recituje nego sto izvlaci visoke tonove.

Dok npr.onaj divx koncert 1985 sto ga svi imamo...E,toj je pevanje !

S godinama sve ide jebi ga...

Ako ti se ne svidja vishe Araya-in glas. Uzmi pa otpevaj ti Disciple ili Antichrist ili mozda pak Angel Of Death icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su se teme o Metallici namnozile u beskonacnost,mislim da bi bilo najbolje da na ovoj temi raspravljamo o Metallici do mile volje.Znam da ce mnogi reci "A sta ce Metallica na thrashu,oni su se odavno prodali",ali njima je mesto ovde.Sve teme koje su povezane sa Metallicom,a nema nista pametno na njima,ce biti obrisane.Znaci,ovde mozete pljuvati ili uzdizati u nebo Metallicu do mile volje.

icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_confused.gificon_confused.gif

Ok onda ovako, meni je metalika ok nista specijalno, ima dobrih stvari ali dosta vuce na komercijalu.

Toliko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_confused.gificon_confused.gif

Ok onda ovako, meni je metalika ok nista specijalno, ima dobrih stvari ali dosta vuce na komercijalu.

Toliko.

Ima dobrih stvari ? Ima dobrih stvari ?!!!!!!!!

 

 

Ima jebeno urnebesno fantastichnih stvari !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

 

A to shto kazesh da vuche na komercijalu, to se samo chini onima koji ih dobro ne poznaju !!!!! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...