Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Imam jednu jihovu pesmu,al nisam obratio paznju.Sto posto neka zebancija.

 

 

@Doofy

89 godiste ?! Onda alal vam vera ! Posteo,malo ga oteze i to mu je najveci problem,ali s obzirom na godine svaka mu cast ! U,ako vi ovako nastavite,bice buducnosti za metal!

I jos jeda friendly advice,creepig death skidajte studijski,a ne kocerto.Ali i ovako ste ga 99% taco skiuli.Ali studijski mogo bolje zvuci!

 

JEBEM TI SRAJE DE MI JE BRE SLOVO SA TASTATURE ?

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Metalbeer - za beatallcu smo culi, a ima i tema na, ja mislim, ostala ne-metal muzika ili tako negde, ja sam je otvorio...

 

@fap - da, da... mali je 89. i za svoje godiste razbija... ja sam malo stariji (85.), bubnjar je 86., a drugi gitarista 88., ali to sve imas na nasoj temi (ako te interesuje), ili klikni na ovu slicicu u mom potpisu, pa ces da odes na nasu stranicu, da ne smaram vise ovde...

 

nego, cuo sam da ce kirk, izgleda, da svira sa nekim klasicnim kvartetom, ali nemam pojma nista vise o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ima tema vidim sad..ali nema veze.

 

Beatallicu obavezno preslusati, nema coveka na planeti koji tako dobro skida hetfield-a, a pritom je mjuza neverovatna smejurija.

znaci pod O B A V E Z N O laugh.gif

Za one koji ne znaju, Beatallica je i tekstualno i muzicki, mix Metallice i Beatlesa. Ja kad sam ih prvi put cuo, 3 dana sam plakao po autobusima icon_smile.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

...I jos jeda friendly advice,creepig death skidajte studijski,a ne kocerto.Ali i ovako ste ga 99% taco skiuli.Ali studijski mogo bolje zvuci!...

meni se iskreno vise svidja live! pivopije.gif hvala na podrsci! pozdrav! vidimo se na nekoj svirci, mozda! dosta o UNDERDEATH-u, aj' sad malo o pravoj METALLICI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

citao sam neki intervju sa ulrichom i kaze da ih totalno podrzava i da su mu do jaja, od prilike... cak ih je i branio u nekoj tuzbi sa SONY MUSIC-om, tj. drzao je njihovu stranu, nije ih zastupao ( icon_smile.gif )! sto ti kazes, mogu samo da pretpostavim koja je bila hetfieldova faca kad je cuo svoj glas, a on ga nije proizveo... ( icon_confused.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

nego, cuo sam da ce kirk, izgleda, da svira sa nekim klasicnim kvartetom, ali nemam pojma nista vise o tome...

Evo koga zanima, iskopala sam po netu...

 

KIRK GOES CLASSIC

According to MorrisonSeries.org, Metallica guitarist Kirk Hammett will be performing with "Flux Quartet" on Thursday, September 15 at the Herbst Theatre in San Francisco, California. Kirk and Flux Quartet will perform a world-premiere collaboration: "SAS" (for string quartet and improvised electric guitar), a work written by the quartet's experimental violinist Thomas Chiu.

 

Na drugom sajtu pise da ce izvoditi dela Dvorzaka i Osvalda Golijova... icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda evo i zvanican sajt:

 

The 50th Anniversary Season begins with an electrifying concert featuring special guest artist, Metallica's Kirk Hammett, performing with FLUX Quartet in a World Premiere collaboration: SAS (for string quartet and improvised electric guitar), a work written by the Quartet's experimental violinist Thomas Chiu. "FLUX and Kirk are a perfect fit for this innovative and aleatoric composition," says Artistic Director Saul Gropman. "FLUX has an "anything goes" spirit, and Kirk's broad improvisational skills bring this piece together as a magical marriage of two styles."

 

For more information on this event, and to purchase tickets, please visit

www.morrisonseries.org/flux_stlaw.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sve sad prave,samo dobru muziku ne... no.gif

 

Nego imate li vi ko ja fuck upsovi od metalike? Mlooogo ludo! icon_smile.gif Ne mogu sad tacno da se setim svega jer nisam odavno slusao,ali cini mi se da je najbolje ono kad sviraju master pa kad treba da dodje "Master,master!(muster of pupests i'm pulling your..)" Jasno si svira nesto sasvim trece a James popizdeo "Jason,Jason!" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego imate li vi ko ja fuck upsovi od metalike? Mlooogo ludo! icon_smile.gif Ne mogu sad tacno da se setim svega jer nisam odavno slusao,ali cini mi se da je najbolje ono kad sviraju master pa kad treba da dodje "Master,master!(muster of pupests i'm pulling your..)" Jasno si svira nesto sasvim trece a James popizdeo "Jason,Jason!" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Nemamo icon_cry.gif Bratanche u guzichku da te jebem, dodjem ti pred nos i ti nisi mogo da dojdes. Da ga jebem bash

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...