Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

A cekaj Kali zar nisi rekla da si taj album pre neki dan pustila po drugi put i rekla da si posle cetvrte pesme odustala? Kako ti se onda svidja #11?

Dobro pitanje icon_wink.gif

Poenta je da imam taj album na mp3-ju i da su pesme po azbucnom redu poredjane, sto znaci da je All Within My Hands prva po redu, a odmah za njom Dirty Window... St Anger sam cula pre toga svakako icon_smile.gif

A inace sam juce uzela i preslusala jos jednom, ovaj put ceo album... mada mi ostalo nije nesto uslo u usi, mozda Frantic samo... eto, slucajno se desilo da su najbolje pesme bas na pocetku icon_smile.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali ovde cim se spomene losa pesma svi vicu St. Anger wallbash.gif

Sve njihove pesme delim na mesto od jedan do cetiri. Gde su na mestu broj 4 (ne lose pesme vec pesme koje licno najmanje volim) samo 2 pesme sa St. Angera (Purify i All Within My Hands), Where The Wild This Are i Ronnie (za koju ne kazem da je losa pesma vec mi se nekako najmanje svidja sa tog albuma). Znaci od 137 pesama ja samo za 4 mogu da kazem da mi se manje svidjaju icon_rockdevil.gif

Pa naravno,kada je to jedini Metallicin stvarno los album.

All Within My Hands?Jebote,to je jedina pesma sa Angera koja mi se,ajder recimo tako,svidja.Ukusi su mnogo cudna stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad moram da obrazlozim icon_da.gif

 

All Within mi se mnogo svidja do negde 7'30'' a onda kad krene sa Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill (shvatili ste poentu) pa sledi malecan brejk pa Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill KILLLLLL e to mi upropastilo celu pesmu i SAMO ZBOG toga je ne volem no.gif

 

I ne ide mi kraj ovakvog albuma zacinjen sa tim Kill Kill... Da ke Kill 'Em All pa i 'ajde icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

fenomenalan. laugh.gif

 

 

 

 

lemmy: jel taj recenzent procitao rat i mir? biggrin.gif

 

 

metabeer: isti slucaj sa mnom.. tek sad skontah da je to jaymz icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad moram da obrazlozim icon_da.gif

 

All Within mi se mnogo svidja do negde 7'30'' a onda kad krene sa Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill (shvatili ste poentu) pa sledi malecan brejk pa Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill Kill KILLLLLL e to mi upropastilo celu pesmu i SAMO ZBOG toga je ne volem no.gif

 

I ne ide mi kraj ovakvog albuma zacinjen sa tim Kill Kill... Da ke Kill 'Em All pa i 'ajde icon_rockdevil.gif

Donekle si u pravu. Imam utisak da je pesma mogla da bude mnogo kraca, jer se bukvalno ceo jedan deo pesme vrti od pocetka do kraja 3-4- puta icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma s obzirom da nema ni jednog jedinog sola, sve pesmesu mogle da budu kracje

u stari i ja sam se bas pitao isto, zasto su, dodjavola, ubacivali po 10.000 nebitnih i odvratnih riffova u pesme, i samo ih produzavali, kad su mogli da naprave neku temu, i da se na njoj zavrsi, kao sto su i uradili na npr. unnamed feeling-u, st.anger-u ili frantic-u? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u stari i ja sam se bas pitao isto, zasto su, dodjavola, ubacivali po 10.000 nebitnih i odvratnih riffova u pesme, i samo ih produzavali, kad su mogli da naprave neku temu, i da se na njoj zavrsi, kao sto su i uradili na npr. unnamed feeling-u, st.anger-u ili frantic-u? icon_confused.gif

Slazem se.

 

 

 

 

 

p.s. Jebale te patike pederu ! Kupi starke k'o normalan chovek ! wallbash.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@srnde - glupi konju nenormalni imam starke... ti si glup!

 

@fap - ma dobar je on, extra skida jaymz-a, ne znam sto ti se ne svidja? jesi slusao preko radia ili...? ako si preko radia uvek je krsh zvuk... tonci ne nameste lepo, i onda dominiraju neke stvari koje ne trebaju, a u pozadini su stvari koje treba da dominiraju, i tako... a pevach je i soladzija tako da... laugh.gif ma dobar je on... jos je mlad (89. godiste), pa bice to bolje, samo jos malo da sazri... hvala! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...