Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Zrtvovacu,pa kud' puklo da puklo.Metallica je to!Ko reskira profitira,ali o profitu cemo moci razgovarati tek nakon preslusavanja.To tada,ostace tisina.

Skup će to frizbi da bude, kad ti ja kažem!

 

Videcemo kolega.Jos nista neznam,ali moguce je da ce biti frizbi.Ta mogucnost uvek postoji.Kao i otvaranje prozora i lansiranje u orbitu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad mi je bilo smjesno a sad mi je sve to tuzno...

 

steta za onakav bend, ime i sve one fanove koji su ih godinama podrzavali i kojima su godinama praznjeni dzepovi losim izdanjima...

 

O ovoj temi jedan Bon Jovi fan ne treba razglabati... :ne: smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusaj decko... ti jednostavno ne kapiras neke stvari o meni.

ja slusam mnogo toga - vaya con dios, tina turner, stonesi, doorsi, blondie, alanis morissette, bryan adams, beatlesi... i masa drugih koji ne spadaju gotovo ni u rock `n` roll! I TOGA SE NE STIDIM! muzika ne mora biti METAL da bi bila kvalitetna!

bon jovija sam slusala kad su mnogi bili na "muzici" mileta kitica! a neki nisu bili ni rodjeni.

na yumetalu ti valjda dodje neka moda da si opasan, da slusas black/death, da izgledas k`o akrep... i da se smijes nekome ko voli bon jovija. nek niko ovo ne shvati licno!

ako ces vec tako... ne vidim sta to metallicu cini vecom od bon jovija?

ne pravim komparaciju u muzici (kao Morbid Angel VS Branka Sovrlic) vec cisto dajem za primjer... Bon Jovi je bar ostao doslijedan muzici, fanovima i sam sebi.

za metallicu se to ne moze reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bob Rock je upropastio i jedne i druge, citaj istisnuo u svet komercijale i tu nema dileme... sto se same popularnosti tice na istom su nivou muzicke lestvice soubiznisa tako da medju njima nema nikakve razlike, a ko koji bend vishe voli, logicno, stvar je ukusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubitelji load-a i reload-a, i slicnih kreativnih padova i neuspjeha razocaracete se sa St. Anger jer ce biti tvrdji, zesci, i nalik prvim albumima stare, prave Metallice!!! Hail old days :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:

Jedino na sta se ja i dalje przim kod Metallice i sto me zanima koliko ce ovoga puta napredovati jeste produkcija, ato u kom ce album da bude fazonu mi je tako svejedno niti ocekujem ista sa te strane...

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusaj decko... ti jednostavno ne kapiras neke stvari o meni.

ja slusam mnogo toga - vaya con dios, tina turner, stonesi, doorsi, blondie, alanis morissette, bryan adams, beatlesi... i masa drugih koji ne spadaju gotovo ni u rock `n` roll! I TOGA SE NE STIDIM! muzika ne mora biti METAL da bi bila kvalitetna!

bon jovija sam slusala kad su mnogi bili na \"muzici\" mileta kitica! a neki nisu bili ni rodjeni.

na yumetalu ti valjda dodje neka moda da si opasan, da slusas black/death, da izgledas k`o akrep... i da se smijes nekome ko voli bon jovija. nek niko ovo ne shvati licno!

ako ces vec tako... ne vidim sta to metallicu cini vecom od bon jovija?  

ne pravim komparaciju u muzici (kao Morbid Angel VS Branka Sovrlic) vec cisto dajem za primjer... Bon Jovi je bar ostao doslijedan muzici, fanovima i sam sebi.

za metallicu se to ne moze reci.

 

Koji je tebi kurac?!? :? Poludela?Sa tobom se covek vise nemoze dobro ni zajebavati?

Inace,mozda i ne kapiram neke stvari o tebi,ali to je zato sto me ne interesuju.Jednostavno. biggrin.gifa:Ne zelim svadju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je tebi kurac?!? :? Poludela?Sa tobom se covek vise nemoze dobro ni zajebavati?

Inace,mozda i ne kapiram neke stvari o tebi,ali to je zato sto me ne interesuju.Jednostavno. biggrin.gifa:Ne zelim svadju.

 

au, sta si se primio? nismo se izgleda najbolje razumjeli gospodine damidzicu! smile.gifsmile.giflaugh.giflaugh.gif

ako se vec zajebavas sa mnom, zaobidji bon jovija, to mi prva ljubav.

 

ne zelim ni ja svadju, naravno, ali zelim neke stvari da kazem, pa ovo je forum valjda jel`...

i ne mogu nekako da svarim neke sarkasticne komentare, to je sve.

 

pozdrav i tebi.

 

znas da te volim. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: biggrin.gif:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bob Rock je upropastio i jedne i druge, citaj istisnuo u svet komercijale i tu nema dileme... sto se same popularnosti tice na istom su nivou muzicke lestvice soubiznisa tako da medju njima nema nikakve razlike, a ko koji bend vishe voli, logicno, stvar je ukusa...

 

sto se tice bob rocka, njemu se jedino ne moze zamjeriti PERFEKTNO odradjen Keep The FAith album, mozda i njihov najjaci album. za bon jovi je bio dobar ali za metallicu cini mi se malo poguban... skrenuo ih je na drugi put. ok, nekome se to svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je andrak ljudi? Zar svaka tema mora da se izrodi u svađu? Kako kolega i ja imamo gotvo dijametralno suprotne stavove o Metallicina zadnja dva albuma (ne računam "St. Anger"), pa se nikada nismo porokali. Smirite malo strasti i budite civilizovani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tribute

 

Tale 1:

Jump in the fire!

Its not painful like Anesthesia

I`ll know if you dont

I can smell your Motorbreath

I`ve got my Four Horsemen and my Militia

I`ll Hit the lights to Seek and Destroy you!

 

Whiplash!!!

 

Tale 2:

I`m Trapped under ice ,I cant Escape

i tried to Fight Fire With Fire

But then saw a Creeping Death

Everything Fade To Black

And i heard that i have to Call the Ktulu

When suddenly the Bells Toll!

 

Ktulu!

 

Tale 3:

Disposable Heroes told me:Welcome Home!

They took me to the Sanitarium

Cuz my Battery got empty and

Thats The Thing That Shouldnt Be

Master of Puppets or a Lepper Messiah

They are all Damage Inc for me

 

Orion!

 

Tale 4:

On the Dyers Eve I became

A Harvester of Sorrow

The Eye of the Beholder was wathcing me

And my whole world turned to Blackened

Because i got the Shortest Straw.

I am the One with the Fried Ends Of Sanity

Seeking Justice for all!

 

Live and Die!

 

Tale 5:

One night I saw Sandman

And told him to Enter

Cuz I`ve got a Struggle Within.

 

I was marching Through The Never

Seeking for the God That Failed

But found MY lost Friend of Mysery.

He said:"Dont Tread On Me!".

 

Wherever I May Roam Nothing Else Mathers

Its Sad but True

I am Holier Than Thou!

 

Wolf And Man!

 

The Story ends:

I Killed Em All so I could

Ride The Lightning to look for the

Master Of Puppets to demand

Justice For All but I failed cuz everything got

BLACK!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je andrak ljudi? Zar svaka tema mora da se izrodi u svađu? Kako kolega i ja imamo gotvo dijametralno suprotne stavove o Metallicina zadnja dva albuma (ne računam \"St. Anger\"), pa se nikada nismo porokali. Smirite malo strasti i budite civilizovani.

 

ja sam smirena, ali on je taj koji zavlaci noge iza vrata!!!! :roll: :roll: :roll: smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifbiggrin.gif:mrgreen:

 

ja i lemmy se nikad ne svadjamo, pa mi smo zajedno u subotici slemovali uz load!!!! :mrgreen:

 

LOAD RULES! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je tebi kurac?!? :? Poludela?Sa tobom se covek vise nemoze dobro ni zajebavati?

Inace,mozda i ne kapiram neke stvari o tebi,ali to je zato sto me ne interesuju.Jednostavno. biggrin.gifa:Ne zelim svadju.

 

au, sta si se primio? nismo se izgleda najbolje razumjeli gospodine damidzicu! smile.gifsmile.giflaugh.giflaugh.gif

ako se vec zajebavas sa mnom, zaobidji bon jovija, to mi prva ljubav.

 

ne zelim ni ja svadju, naravno, ali zelim neke stvari da kazem, pa ovo je forum valjda jel`...

i ne mogu nekako da svarim neke sarkasticne komentare, to je sve.

 

pozdrav i tebi.:

 

Ma nemas frke.Samo napred. :wink:

 

znas da te volim.  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :D  :mrgreen:

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je andrak ljudi? Zar svaka tema mora da se izrodi u svađu? Kako kolega i ja imamo gotvo dijametralno suprotne stavove o Metallicina zadnja dva albuma (ne računam \"St. Anger\"), pa se nikada nismo porokali. Smirite malo strasti i budite civilizovani.

 

ja sam smirena, ali on je taj koji zavlaci noge iza vrata!!!! :roll: :roll: :roll: smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifbiggrin.gif:mrgreen:

 

ja i lemmy se nikad ne svadjamo, pa mi smo zajedno u subotici slemovali uz load!!!! :mrgreen:

 

LOAD RULES! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

 

Slemovali i to jos kako!!!Boli glava!!! biggrin.gifa:

Inace,slazem se sa tvojom zavrsnom reci u ovom postu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji vam je andrak ljudi? Zar svaka tema mora da se izrodi u svađu? Kako kolega i ja imamo gotvo dijametralno suprotne stavove o Metallicina zadnja dva albuma (ne računam \"St. Anger\"), pa se nikada nismo porokali. Smirite malo strasti i budite civilizovani.

 

Kolega,pa ti i ja smo sasvim drugi slucaj.Nenadjebivi tandem!!! biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

znas da te volim.  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :D  :mrgreen:

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

 

ja sam zato znas... mislila ovaj... znas... ono... da... sta mislis ti da mi malo... izadjemo zajedno?! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

 

e ljudi, ajde vise da zatvorite ovu temu i otvorite novu! :mrgreen:

ova mi je dosadila... :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...