Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

BTW, oni koji vole staru metallicu, moci ce u holidayu 23.05. da cuju neke stvari poput one, master,creeping deaht itd...pa ako nemate sta da radite dodjite...

Bez uvrede prijatelju, ali uvežbajte te stvari malo bolje. Ono ne liči ni na šta. Smuti pa prospi varijanta. Može to i mnoooogoooo bolje. Da niste u Domu sjebali "Call..." na kraju, bila bi super pesma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina...prati nas neki maler u domu stalno...vece posle tog u domu smo svirali u "holiday"-u 1 i po sat samo metallicu i to sa samo par sitnih greskica...to je bila najjaca moja svirka otkad sviram...ali jebi ga dom nas uvek ujebe...ima vremena jos smo mi mladi biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif ...

BTW, pesme koje sviramo su uglavnom prilicno teske a i ne znam neki bend koji je skinuo uopste stvari poput "ktulu","one","master" (sa soloom),"creeping","fade" itd...

 

U svakom slucaju hvala na iskrenosti... :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je da su te pesme poteške i istian je da ni ja nisam čuo da je iko skidao "Call Of Ktulu". Ali, ove ostale nisu preterano zajebane. Ja sam sa svojim bendom radio sve ove ostale pesme, i još pride "Disposable Heroes", "Justice Medley" i još neke koje nismo svirali uživo, koje su ostale na nivou uvežbavanja (kao "Fight Fire With Fire", "Trapped Under Ice" i "Damage Inc.").

Samo napred! Sve je u vežbanju. Samo vidite da pevač počne da peva malo grubljim glasom, kao što thrahs metal i treba da se peva. Ovako zvuči kao Hetfild sada kad peva te stare stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger jos nije izasao.Izlazi (u Evropi)10 juna.Na netu se za sada mogu

naci samo delovi nekih pesama npr.St.Anger,Frantic,Some kind of monster.

Ono sto me cudi je duzina tih pesama.Mislim najkraca pesma na albumu

traje skoro sest minuta!!??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zrtvovacu,pa kud' puklo da puklo.Metallica je to!Ko reskira profitira,ali o profitu cemo moci razgovarati tek nakon preslusavanja.To tada,ostace tisina.

Skup će to frizbi da bude, kad ti ja kažem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MOžda, samo možd ai aj kupim orginal, jer idem 12.6. u USA. Taman kada ga objave. Hhehe. Vjerovatno ćete vi do 20.6. sve to preslušati, pa ću pročitati isplati li se. AKo da, kupit ću i staviti na svoj site za free download. Heheh. Jesam opak. :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina...prati nas neki maler u domu stalno...vece posle tog u domu smo svirali u \"holiday\"-u 1 i po sat samo metallicu i to sa samo par sitnih greskica...to je bila najjaca moja svirka otkad sviram...ali jebi ga dom nas uvek ujebe...ima vremena jos smo mi mladi  :D  :D  :D ...

BTW, pesme koje sviramo su uglavnom prilicno teske a i ne znam neki bend koji je skinuo uopste stvari poput \"ktulu\",\"one\",\"master\" (sa soloom),\"creeping\",\"fade\" itd...

 

U svakom slucaju hvala na iskrenosti... :mrgreen:

 

moj band je skinija sve navedene pisme. nemamo ime, i nalazimo se kad se uspijemo nac (svako prijestupne godine). mi smo iz splita. btw. forum van je sjajan, ali nemojte koristit dijakriticke znakove (cs, ch, sh, zh i sl.)

lakse je citat.

 

+U+

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger jos nije izasao.Izlazi (u Evropi)10 juna.Na netu se za sada mogu

naci samo delovi nekih pesama npr.St.Anger,Frantic,Some kind of monster.

Ono sto me cudi je duzina tih pesama.Mislim najkraca pesma na albumu  

traje skoro sest minuta!!??

 

u europi 9. lipnja, a u ostatku svita 10.

METAL UP YOUR ASS!!+U+ :twisted:biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slusao sam neke nove pjesme Metallice i mogu reci samo jedno "Load2" Ne da se raspadaju pjesme no produkcija boba ne valja.....Ja sam odrasta na Metallicu metallica mi je u krvi al jedno je jasno prodali su se i sa time se morate suocit load je najvece smece koje je majka priroda gledala re load ista prica dvije pjesme da valja garage je......(nije vrijedno komentara) a S&M je zajeba i ono shto je valjalo......

 

Metallica 1980-1994 (sve poslije neka bude izbrisano)

 

Kaze moj drug kad su izbacili load mora da se Cliff u grobu prevrcao.A ja mislim da se danas onda vrti ko ventilator (God save his soul)

 

 

Hail and Kill maiden beer and tolkien

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam kod nekog prijatelja poslusao neku stvar sa novog albuma, valjda je skinuo sa neta... i neznam sta da kazem... ???

neka ritmicka podloga na tragu fear factory, Lars poprilicno przi na duplacima...e sad kako james zvuci bilo je nekako i najvece iznenadjenje... ima glas isto Araya iz Slayera... sve je to ok ali kako ce to uzivo sve izgledati neznam...

opet ovo su neki utisci letimicni pa mozhe biti da mi se sve samo ucinilo...

ovaj...nije da mi je bitan fizicki izgled... ali james izgleda... necu da komentarishem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...