Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

e, a ja sam danas na info24 gledao koncert sa nekog festivala iz evrope, iz istog perioda kad i s&m od prilike, i nisam mogao da verujem kako su tada bili do jaja! to im je definitivno bio vrhunac... posle toga je sve go kurac... cak se i rimuje... ali stvarno, ono je bilo extra! vokal, uopste nisu gresili, newsted... ajoj... icon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

 

Metalika je dostigla vrhunac sa Cliffom onog trenutka kad su napravili ORION.Tu se vidi koliko je Cliff znacajan za bend i koliko je veliki um sto se tice stvarajna muzike. Iz svih iz benda je u pomenutoj pesmi izvukao maximum! Lars je ubio boga koliko je cepao dobar ritam! Sam vrh njegove udaracke karijere. Lars je uvek bio najdiskutabilniji u bendu,da ne pominjem rad ostalih,suvisno je. icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

A drugi vrhunac,po meni jos veci i sam vrh metalike,posle koje metalika postepeno kao (thrash) bend"pada" je One.Ne treba tu nesto posebno pricati.Ima sporo,ima brzo,ima melodija,ima solo-kompletna,savrsena pesma! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je izgled bash bitan.

sta,ti si clan neke gay koalicije? icon_smile.gif

salu na stranu,mislim da je na mestu komentar da je jason stvarnoi bio bruka na "terenu"(pod bruka mislim extra biggrin.gif ) ali i da je ipak tehnicki i idejno klif bio keva.za roba ne znam,jedni ga pljuju a drugi havale,ali sigurno je da ne moze da se oceni na osnovu jednog albuma na kojem on btw nije ni svirao)rob rock je odsvirao bas deonice cini mi se)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...