Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

taj bend bi sada trebao da se penzionise, cisto da se ne brukaju, ili da porade na svojim stvarima, zato sto mislim da moj bend bolje zvuci kad izvodi stvari metallice, od same metallice!

You are damn right icon_da.gif

I stvarno me zabole ko je najveca picka u bendu, samo neka objave vise jedan dobar album! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pre svega mora da ima neku ideju, da te svaka pesma drzi, a ne da se reciklira vec sto puta sazvakana Metallica... sto se tice zanra, uopste ne mora da bude thrash, cak stavise pre mislim da bi tim vracanjem nastale lose kopije remek dela... ja bih recimo volela da vise bude heavy... dalje, da vrate solaze i normalne bubnjeve, da malo smire taj bes i porade na melodiji... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cali Tee, ako se ne varam! icon_smile.gif

 

evo upravo na TV SUPER ima Metallica iz Lisabona, Barselone, ili nekog takvog kurca, i skroz su me razocarali. koncert je isti kao nas, znaci lik ponavlja i iste recenice na istom mestu! strasno! bas me je smorio! a, i raspali su se! taj bend bi sada trebao da se penzionise, cisto da se ne brukaju, ili da porade na svojim stvarima, zato sto mislim da moj bend bolje zvuci kad izvodi stvari metallice, od same metallice! ono je sramota! bas su raspad! znaci padaju greske na bukvalno 20 sekundi! raspad! skroz sam se smorio! dodje mi da okrenem, kanal, ali ne mogu zato sto je to imak bend za koji bi zivot dao, ali su me razocarali do max-a! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Brate ja sam taj koncert LISABON gledao 2 dana posle koncerta kod nas.......i noje LISABON nego LISBOA u Portugalu.

i veruj mi gledao sam ga celog i pao trans kad sam cuo svuda iste reci kao kod nas..........ladno si mogao da kazes da je u Beogradu!!!

 

moj bend bolje zvuci kad izvodi stvari metallice, od same metallice!

 

Skromno.....ali sto jes metallica se raspada

 

 

 

ALI NIJE GORI KONCERT(LISBOA)OD ROCK AM RING-a poslednjeg 2003 godine...

dacu ti to da pogledas......bruka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pre svega mora da ima neku ideju, da te svaka pesma drzi, a ne da se reciklira vec sto puta sazvakana Metallica... sto se tice zanra, uopste ne mora da bude thrash, cak stavise pre mislim da bi tim vracanjem nastale lose kopije remek dela... ja bih recimo volela da vise bude heavy... dalje, da vrate solaze i normalne bubnjeve, da malo smire taj bes i porade na melodiji... icon_da.gif

Ne ne ne.Mora bes....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate ja sam taj koncert LISABON gledao 2 dana posle koncerta kod nas.......i noje LISABON nego LISBOA u Portugalu.

i veruj mi gledao sam ga celog i pao trans kad sam cuo svuda iste reci kao kod nas..........ladno si mogao da kazes da je u Beogradu!!!

 

 

 

Skromno.....ali sto jes metallica se raspada

 

 

 

ALI NIJE GORI KONCERT(LISBOA)OD ROCK AM RING-a poslednjeg 2003 godine...

dacu ti to da pogledas......bruka

E,bas sam pre neki dan gledo taj Rock em Ring 2003 na MTV(a imam ga i na cd) i sad cu ja dve tri reci o metaliki.

Koncert je bio u vreme kad su oni takoreci ponovo uzimali zalet,znaci da je trebao da bude dobar.Koncert je sranje.Koncert dokazuje da oni vise nikako ne treba da izlaze na binu.NJima vise ne stoji da sviraju "thrash" pesme.Jedino bi mogli da sviraju,a da bude fino,one dzez/bluz/rock/pop stvari sa (re)loada,nesto laganiji tempo,neke tako obrade i to... Oni prvo i prvo,normalno je da "ne osecaju metal u venama" kao nekad,jer su normalno prerasli 17,18,19,20. godinu i mozak im odavno ne funkcionise u tom smeru.Tu je porodica,tu su pare,tu sad neke druge stvari. A i vala glupo je sad,ovako matori da izadju(jer se vidi da su srtine) i da pocnu da hedbenguju,da se blesave,da vriste METAL UP YOUR ASS. Ne stoji im,a i njihov thrash je prava,najjaca,atomska energija koja razara,a koju oni u ovim godinama mi pod razno ne mogu da izdrze. Znaci oni su tacno na vreme prestali sa thrashom i poceli sa drugim laganijim stvarima,jer da nisu taj thrash bi ih slomio.

Tako da danas metalika je pravo cudoviste,sklepano i sklapano na jadvite jade raznim psihijatrijskim i terapijskim lepkovima,ali i kao takvo nece moci dugo da izdrzi.A sve to zarad para normalno...

I zato Kali,a i ostali ne ocekujte novu thrash metal cepacinu,jer garantovano nece izaci.A da kojim cudom mogu da naprave novi kill/ride/master/justice,opet ne bi,jer to vise ne donosi pare...Omladina sad neke druge stvari ceni... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@fap_mashina - zato se i zove SOME KIND OF MONSTER! icon_da.gif

 

imam i par pitanja za tebe (a i sve ostale):

 

1. sta je sa kreatorom, venomom, testamentom? kako oni sa sto godina mogu i dalje da shure thrash?

 

2. zar ST.ANGER nije agresivan album? ja mislim da je preterano agrasivan, da je cak gori od prvih cetiri zajedno!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gera doofy neegrootin -

1. 100 ljudi 100 cudi. nekome se svira thrash 10 godina nekome celog zivota. i u tom smislu jednostavno ne mozesh porediti bendove jer ih chine razlichiti ljudi. evo skolnick iz testamenta je kasnije preshao na jazz...

2. wtf icon_confused.gif . jesi poludeo icon_smile.gif ?NIKAKO nije st.anger agresivniji ni od jednog od prva 4 albuma a kamoli od svih uqpno no.gif ...dyer's eve, whiplash, fight fire with fire, damage inc....itd itd

Edited by Maiden_Hell

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar ST.ANGER nije agresivan album? ja mislim da je preterano agrasivan, da je cak gori od prvih cetiri zajedno!

Ja mislim da je St Anger izivljavanje i da na njemu nema muzike! Zato je agresivniji (a ja bih rekla i "primitivniji") iz prostog razloga sto ga cini samo bes i nista vise, dok je na prva cetiri albuma ipak dominirala muzika, tj. sve te negativne emocije su sublimirane u nesto kreativno sto ima estetsku vrednost! A sto se tice toga da clanovi Metallice za razliku od kolega ne prase vise thrash, ja to sasvim postujem ukoliko oni zaista vole to sto sada rade, a ukoliko to rade jer je profitabilnije i sta ti ga znam, e onda su stvarno spali i u mojim ocima! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@AGGRESSOR55 - Druze, ajde mi daj JAKE argumente zasto mislis da je St Anger dobar album da se ne ganjamo vise ovako! Ja sam gore objasnila zasto mislim da je los + dodaj tome sve komentare kolega vezane za zvuk, solaze itd. Nemoj mi samo reci da je to stvar ukusa jer svi mi hvala bogu imamo usi i ovde pre svega raspravljamo o kvalitetu albuma... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...