Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

jel ovo bilo ironicno? icon_confused.gif ako je pomeranje granica lupanje u kante za djubre, onda cu radije da idem u skc i slusam ramba sa usisivacima icon_smile.gif

ne. to je Larsova rechenica, i iako zvuchi paradoxno u pravu je - navedi 2 slichna albuma metalike ne rachunajuci load i reload (jer je to prvobitno trebal o da izadje kao dupli album). to nije kanta za djubre vec bubnjevi koje je on sa bobom producirao godinu dana i chovek je hteo takav zvuk samo shto se to maltene nikome jbg nije svidelo. ja bih radije slushao st.anger nego ramba sa usisivachima icon_uhoh.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne. to je Larsova rechenica, i iako zvuchi paradoxno u pravu je - navedi 2 slichna albuma metalike ne rachunajuci load i reload (jer je to prvobitno trebal o da izadje kao dupli album). to nije kanta za djubre vec bubnjevi koje je on sa bobom producirao godinu dana i chovek je hteo takav zvuk samo shto se to maltene nikome jbg nije svidelo. ja bih radije slushao st.anger nego ramba sa usisivachima icon_uhoh.gif ...

E, bas pametno zboris mladi padawane! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja bih, vala, kupio svaki njihov album, samo iz postovanja prema onome sto su nekad radili, ali samo pirat, jebi ga, nema se para za bacanje na krsh! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Zaboga icon_smile.gificon_smile.gif

Kakvo ti je to poštovanje prema radu, majke ti? icon_smile.gif

To ti je poštovanje prema piratu, a nepoštovanje prema kršu koji je bend napravio icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi uvek kupio original svog omiljenog benda.

pazi sta si rekao! ako saznam da si ispiraterisao onaj split cd underdeath-a i eater-a sto treba da se pojavi... violent.gificon_smile.gif

@AGGRESSOR55 - slazem se za RTL i MOP icon_da.gif uopsteno, neobicna je slucajnost da bas i na 2, 3 i 4. albumu ima po jedan instrumental i jedna balada (tu racunam i onu prvu polovinu one-a, jer me jako podseca na fade to black)...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...