Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

sad skidam sa imewire-a Battery i ne znam da li skidam fake pesmu ili ona zaista zvuci shit? produkcija mi je nekako... bla... i vokal je preglasan, ni onaj intro nije najsrecniji... ali glas lici na Robb-a...

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

1.  Machine Head - Battery                                       

2.  Trivium - Master Of Puppets                                 

3.  Mendeed - The Thing That Should Not Be                     

4.  Bullet For My Valentine - Welcome Home (Sanitarium)     

5.  Chimaira - Disposable Heroes     

6.  Fightstar - Leper Messiah           

7.  Mastodon - Orion (Instrumental)                 

8.  Funeral For A Friend - Damage, Inc.               

 

 

 

Nije lose .... slusam upravo ... pivopije.gif

 

Kai, izbor bendova je odlican !!!! I do jaja su odsvirali, bez obira sta ja mislio o obradjivanju Metallice.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium

According to an article on the Swedish IT news web site IDG.se, METALLICA have threatened legal action against the Swedish steelworkers union Metall over the rights to the Internet domain name Metallica.st.The domain name Metallica.st is registered by Förvaltnings AB Metallica, which is the Swedish steelworkers union's venture capital firm

 

Josh jedan dokaz neogranicene Metallicine pohlepe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gluposti.

 

bash Jaymza i Larsa zabole za rudare u Shvedskoj icon_smile.gif. a ko da iz takve optuzbe moze da se izvuche ne znam koliko para. tu akciju je verovatno pokrenuo neki PR metalike ili neki njihov predstavnik za internet jerbo kad ugledash adresu Metallica.st necesh sigurno pomisliti na sajt shvedskih rudara nego na heavy metal bend icon_da.gif, pa da ne dolazi do zabune. nema to veze sa pohlepom no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium

Da,oni su bas poznati po skromnosti... icon_smile.gif Sto ne obustave tuzbu kad im vec nista ne znaci?Te pare koje ce uzeti mozda ce dovesti te rudare do prosjackog stapa,a njima bas nista nece znaciti.Probudi se i shvati da su oni,ma koliko i ja voleo prve albume,postali najobicniji GOVNARI!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,oni su bas poznati po skromnosti... icon_smile.gif Sto ne obustave tuzbu kad im vec nista ne znaci?Te pare koje ce uzeti mozda ce dovesti te rudare do prosjackog stapa,a njima bas nista nece znaciti.Probudi se i shvati da su oni,ma koliko i ja voleo prve albume,postali najobicniji GOVNARI!!!

Obicni Amerikanci koji samo gledaju novac...ovo upravo govori kakvi su bilmezi postali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,oni su bas poznati po skromnosti... icon_smile.gif Sto ne obustave tuzbu kad im vec nista ne znaci?Te pare koje ce uzeti mozda ce dovesti te rudare do prosjackog stapa,a njima bas nista nece znaciti.Probudi se i shvati da su oni,ma koliko i ja voleo prve albume,postali najobicniji GOVNARI!!!

pa nece da povuq optuzbu jer ih ne zanimaju takve stvari, zabole ih, to nije njihov problem. a ne znam kakve veze ima da li su "govnari" ili jebeni sveci bitno je kakvu muziq prave.

 

ne znam shta da ocheqjem od novog albuma, jaymz je ranije rekao da ce se neke pesme koje su nastale u vreme st.angera a nisu na njemu naci na novom albumu. sudeci po tome trebalo da dobijemo neki RE-st.anger, ali nadam se da ce ipak biti mnogo bolji od prethodnika icon_da.gif

 

@lemmy - do jaja avatar pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,oni su bas poznati po skromnosti... icon_smile.gif Sto ne obustave tuzbu kad im vec nista ne znaci?Te pare koje ce uzeti mozda ce dovesti te rudare do prosjackog stapa,a njima bas nista nece znaciti.Probudi se i shvati da su oni,ma koliko i ja voleo prve albume,postali najobicniji GOVNARI!!!

pivopije.gif

 

Moram samo reci da bih uvek dao para kolko god da kosta kad bi opet svirali ovde ... da bude set list nalik na prosli koncert. Kao ljudi su po meni sada dno, i idejno su dotakli dno, ali kao live bend jos uvek su carevi. To moram da razdvojim.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Daemonium
pivopije.gif

 

Moram samo reci da bih uvek dao para kolko god da kosta kad bi opet svirali ovde ... da bude set list nalik na prosli koncert. Kao ljudi su po meni sada dno, i idejno su dotakli dno, ali kao live bend jos uvek su carevi. To moram da razdvojim.

To se slazem u potpunosti,ja i grave smo razmisljali mesec dana da li da idemo i da slusamo prodane duse,ali na kraju dadosmo pare i nismo se pokajali.A i isli smo u sred srede roka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam shta da ocheqjem od novog albuma, jaymz je ranije rekao da ce se neke pesme koje su nastale u vreme st.angera a nisu na njemu naci na novom albumu. sudeci po tome trebalo da dobijemo neki RE-st.anger, ali nadam se da ce ipak biti mnogo bolji od prethodnika icon_da.gif

pravo da ti kazem, meni je svejedno! thrash-a sigurno nece biti, a sad, da li ce biti hard rock ili nesto tvrdje, isti qrac... jedino bih volela da vrate solaze musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...