Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Teško da će biti bolji od Loada, koji je moj drugi omiljeni album IKADA.

Od Loada bolji biti neće.Mada, ako misle da porade na zvuku trebalo bi da Larsu oduzmu one kante za đubre po kojima je udarao na St.Angeru i vrate mu prave bubnjeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan od onih po meni naduvanih bendova. Mada imaju par finih stvari ali meni definitivno nisu najbolji. :rockdevil:

pa samo ime ostade od njih

 

ni u jednom periodu nisu bili "naduvani"...load i reload su bili odlicni albumi tog zanra

nisu naduvani, ali naduveni... ako znas razliku

 

Alo, bre, metalci, ostavite Metallicu na miru.

 

Load je jedan od najboljih albuma ikada. St. Anger je odličan.

I smell sarcasm...

 

Black album je po mom ukusu najgore ostvarenje u metal muzici IKADA. Load je moj omiljeni album Metallice.

 

Kada bi baba imala točkove, bila bi baba s točkovima, a ne autobus.

 

Kada bi St. Anger imao lepši aranžman i bolju produkciju, bio bi odličan, a ne dobar album.

bloody sarcasm

 

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

 

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

 

:cry::cry::cry: ZAŠTO?!?!?! Onaj NewSong2 je tako do jaja... A, refren NewSong 1 je isto do jaja... Šmrc...

you are good...

i like sarcasm

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Verovao ili ne, uopšte nisam bio sarkastičan...

onda si se malo zajebao...

 

ovo sto ti kupujes kao metaliku... to je neka stamparska greska

 

Metalika je do Blek Albuma bila Metalika, Load i Reload su prihvatljivi, ostalo je neki cudni projekat koji (mada ni sam ne znam zasto) nosi naziv metalika

 

:evotigana::pivopije:

Edited by The Trooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Load jeste do jaja, i ako se mnogim zadrtim metalcima ne svidja. Oni su samo pokazali kolko su svestrani ljudi i napravili potpuno drugacije, a pritom odlicne pesme, koje su i dalje imale u sebi Metallica-u. Mnogo bolje nego da su uzeli i kao aj napravimo opet neki master. :no: (sto su nazalost uradili sa St. Anger gde nisu imali ni pojma sta oce da urade)

I Re-Load ima ok pesama, ali nije tolko korak u odnosu na Load kolko je Load u odnosu na Black. Je ne kazem da je Load bolji od Black-a (naprotiv, svi znamo da je Black kapitalno delo Metallica-e), ali je upravo ono sto album i treba da bude - delo koje moze da stoji samo za sebe i da ima kvalitet.

 

I S&M je do jaja, samo sto mi je zao sto Jason nije ostao i uradio sa njima jedan do jaja studijski album posle kojeg bi bilo idealno da su se razisli, umesto sad sto jure da naprave neki iole pristojan album pre nego sto prestanu da rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo bolje nego da su uzeli i kao aj napravimo opet neki master. :no: (sto su nazalost uradili sa St. Anger gde nisu imali ni pojma sta oce da urade)

st. anger kao novi master???

u kom ti svetu zivis?

st. anger i master of puppets o chemu ti prichash?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trooperu, zatucani limaru! Ja nisam nikada reko da je St. Anger ni blizu Mastera. Ja sam samo reko da su oni primetili tu cestu pojavu kod takvih limara kao sto si ti (sto i sam dokazujes punim ustima Mastera), da Load i Re-Load nisu prosli dobro kod zadrtih fanova, a pritom ni Metallica vishe nisu mladi pa pritom ni nemaju pojma vishe sta je qL a sta nije, pa pokusavaju da provale sta je to sto ljudi traze umesto da naprave nesto sto je stvarno do jaja.

I tako su oni uzeli da naprave shatro album koji je vracanje korenima, qrac, palac, sirovo, tamo-vamo, i da ih ljudi vide opet kao benda iz perioda Mastera. (sto je naravno nemoguce, ali oni su ipak izdali taj krs od St. Angera)

 

A ti pre nego sto probas da mene ucis sta valja, sjashi sa tog matorog kljusea koje se zove Iron Maiden i koje pravi identicnu muziku vec skoro 30 godina i zivi iskljucivo na racun stare slave.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...