Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

da cujem 120 sec ja bi znao da li je fake,inace za neke demo snimke sam nekad izdvajao ogromne pare...ne bi verovali i po 250dm za kasetu....za metallicu razna piraterija za koju sam dao preko 1000dm sad bi mozda dobio 50e za 15cd-a,jedino sto nikad necu prodati je lp death-early demos,zasto ovo pisem zato sto verujem da bi mi osoba od koje kupujem razne raritete vise od 20 godina napisala barem e-mail da poseduje nesto novo od doticnih,njegov katalog ima 250strana(zadnji koji ja imam a star je bar 10god)

pa sto odma nisi kupovao originale?

 

The Four Horsemen

Jedino sto valja na ovoj sceni Lombardo i Mustain (njegova pesma)!

ostalo sve bedni amateri

Share this post


Link to post
Share on other sites

da cujem 120 sec ja bi znao da li je fake,inace za neke demo snimke sam nekad izdvajao ogromne pare...ne bi verovali i po 250dm za kasetu....za metallicu razna piraterija za koju sam dao preko 1000dm sad bi mozda dobio 50e za 15cd-a,jedino sto nikad necu prodati je lp death-early demos,zasto ovo pisem zato sto verujem da bi mi osoba od koje kupujem razne raritete vise od 20 godina napisala barem e-mail da poseduje nesto novo od doticnih,njegov katalog ima 250strana(zadnji koji ja imam a star je bar 10god)

 

Zvucis kao neki iskusan lik ali mislim da bi i tebe ovo zbunilo... 120 sekundi kazes... evo ti:

 

http://rapidshare.com/files/99803375/02_-_...Pogodi.MP3.html

 

Da nisam video one klipove na you tube-u na foru newsong i newsong2 koje svira Metallica na koncertima rekao bi da je ovo sigurno Metallica, ali te pesme se na nalaze u okviru ovog deomoa ili cega god... a da i na koncertima kazu da im trebaju druge gitare za novu pesmu (D shtim) sto se ide u prilog ovom "fake"-u jer su sve pesme u D shtimu...

Edited by <Rio_da>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričamo li mi o istom albumu ovde?

 

Ja pričam o onom na kome su stvari "Vulturus", "One Minute Closer To Death", "Death is Not the End"... Mislim da je to u stvari demo.

 

Ne o onom sa stvarima "Thrashed", "I.N.U.", "Throne Of Ivory" za koji je dokazano da ga je snimio bend Eternal Decision...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo necega sto sam iskopao preko soulseek-a a tice se novog albuma,ne znam da li je to demo (7 pesama,In the Heart Of Beholder,Understand My Needs itd.) koji je vec kachen ovde.Sta znam,dosta lici na neku Metallicu koju bi mogli da cujemo danas i ima dobrih momenata.E sada vokal u nekim trenucima dosta lici na James-a a negde malo mutira mada ovaj ima tendencije ka tome,to kazem vodeci se onim sto sam cuo i video do sada...Eve vam ga

 

http://rapidshare.com/files/101920949/meta...songs_.zip.html

Edited by zombie eater

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo necega sto sam iskopao preko soulseek-a a tice se novog albuma,ne znam da li je to demo (7 pesama,In the Heart Of Beholder,Understand My Needs itd.) koji je vec kachen ovde.Sta znam,dosta lici na neku Metallicu koju bi mogli da cujemo danas i ima dobrih momenata.E sada vokal u nekim trenucima dosta lici na James-a a negde malo mutira mada ovaj ima tendencije ka tome,to kazem vodeci se onim sto sam cuo i video do sada...Eve vam ga

 

http://rapidshare.com/files/101920949/meta...songs_.zip.html

 

Iskreno,ni za trenutak nijesam dosao u dilemu da li je ovo prava Metallica.Nazalost,nije i nece je biti do jeseni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

And, in one of the more famous of Hetfield and Ulrich's controversies with bassist Jason Newsted, the album's production almost completely lacks identifiable bass in most songs[4]. This has been attributed to various reasons, such as Newsted's doubling of Hetfield's guitar parts[5], his absence from the mixing sessions (where he might have asserted his opinion) and the lingering issue of his "newness" within the band following the tragic death of Cliff Burton in September 1986. As said by the band in their magazine SO WHAT!, they wish that they could re-mix the entire album because the drums and guitar overpower the bass completely

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...