Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Bas je bio snimljen,samo utishan toliko da se i ne cuje..Citao sam da je to uradjeno u cast Clffa,odnosno u znak postovanja prema njemu.

ne kapiram foru...

 

значи не сећам се кад сам задњи пут пустио металику!

некако се излизала.......

pa i tu i tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Džastis je prvi album koji su snimili nakon pogibije Bartonove i ne vidim šta je tu nejasno.

 

Mada, pitanje je koliko je ta sama informacija relevantna ...

i jbt ko da to mora da se zna.. ja da gledam ko je sta uradio kad i zbog chega i da pratim samo sta rade bendovi, ne bih imao slicni zivot.... mislim stvarno nisam imao pojma

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja da gledam ko je sta uradio kad i zbog chega i da pratim samo sta rade bendovi, ne bih imao slicni zivot...

Činjenica da je "And Justice For All" prvi album posle Burtonove smrti nije baš neka poverljiva informacija dostupna samo uskom krugu najvećih fanatika, znaš...

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto zna samo najuzi krug sektasa i fanatika prvi snimak sa Jasonom je bio Garage Days i to je bar meni mozda i nesto najbolje producirano kod Metallice.

Prirodan zvuk bubnja, sirove gitare, svetao ton basa. Odlican odnos svih elemenata.

Justice je mixovan tokom letnje stadionske turneje sa Van Halen 1988.

Tokom slobodnih dana Lars i James su isli da rade mix.

Kirk i Jason se tu nista nisu pitali, sve gitare sem solaza je nasnimio James i onda ih pojacavao sa Larsom koji je opet pojacavao bubanj.

Nije ni cudo sto se ne cuje bas.

Tek sa Bob Rockom su otkrili cari dobro izbasiranih snimaka.

A i inace na toj turneji su svirali ranije po danu i zatim su imali celo vece za opijanje, a pominju se i droge (exstazi i kokain) tako da me ne cudi sto su ova dvojica napravila mix kakav su napravila.

Takodjer treba uzeti u obzir da je originalni producent albuma Mike Clink oteran nakon dve nedelje.

U toj fazi Jason je bio vrlo daleko od statusa nekoga ko se nesto pita, sto ni kasnije nikada nije uspeo u meri u kojoj je Cliff imao uticaj na bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li je ovo stvarno ili je nekakav fejk ali rekoh stavicu ovde pa vi prosudite:

 

St.Anger Re-Edit 2007

 

TrackList

 

1. Frantic

2. St. Anger

3. Some Kind of Monster

4. Sweet Amber

5. Shoot Me Again

6. The Unnamed Feeling

7. All Within My Hands

 

http://rapidshare.com/files/103551917/rem_...iaportal.ru.rar

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Najcesca informacija koja se vrti je septembar, ali je neko okacio intervju u kojem Lars prica o Reading festivalu pa se tu vec spominje i jul/avgust...

Jos nista zvanicno.

Intrevju za bbc pre mesec dana: http://www.supload.com/listen?s=G9444SST53FI

Zadnji intervju,od pre 2 nedelje: http://img197.imagevenue.com/img.php?image...ew_122_59lo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ima li nekih najava, detalja, intervjua za taj novi album? Bilo kakve opipljive informacije (linkovi)?

Naravno da ima, pokrenuli su poseban site (mada vise radi promocije al eto, gigantski bend pa mu ne mozes zamjeriti) na adresi: http://www.missionmetallica.com/

 

Registriras se, tj. das e-mail a oni ti od prvog petog salju sve novosti, klipove, previewe sa novog albuma...dakle za prave fanove odlicna stvar, za one malo manje - gnjavaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reche mi ortak da moze ceo nov album da se nadje na netu i da ga je skinuo ali da nije mnogo bolji od St.Angera...Josh nekoliko ljudi mi je reklo da je slushalo nov album.....

To je fake album jednog christian thrash metal benda. Vokal je isti Jamesov ali to nije nova Metallica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...