Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Овај што се дури је непревазиђени шабан. :da:

 

Али ипак ми волимо Металику, ''Death Magnetic'' јако често вртим још увек.

У задње време само тај албум и старе албуме Alice In Chains-a, на смену. Не знам шта ми је, не гудрирам се.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm,ovo bi trebao da je moj omiljeni bend,ako se ne varam :smile: Jebiga,zbog njih sam poceo slusati metal,i muziku uopste,i to je sve pocelo jednog dana kad sam cuo Sad but True :) To mi je i dalje omiljena pesma ali jedna od svega par pesama koje slusam od,ovih,je l' te,komercijalnih stvari. Mislim pre sam bukvalno sve slusao od njih i sto sam ih duze slusao sve vise sam se orijentisao na prva 4 albuma tako da sada,eto,skoro samo to od njih i slusam.Jednostavino,to mom uvetu ne godi.Ovaj novi album sam jedva jednom odslusao,sad da mi neko pusti neku pesmu (sem The Day That Never Comes) ne bih je ni prepoznao.Jednostavno me nervira Jamesom sadasnji glas koji je skurco skroz,i stil taj mi se uopste ne svidja...Neko ce reci samo 4,ali zato su ta 4 jebitacna :) i stvarno ne znam koji je bolji,to stvarno mogu da slusam i dan i noc a da mi ne dosadi...I tako dok ja ovo pisem u Winampu ide Aesthetics of Hate od Machine Heada sto nema nikakve veze sa ovim sto ja napisah,ali eto... xD

Edited by Nolff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojica su prsli u poslednje vreme do jaja...Dave je postao jebeni verski fanatik,josh samo fali da ode u jehovine svedoke pa da zajedno sa onim kretenom iz Korna ide od vrata do vrata i shiri veru u spasenje....A Lars je americhka verzija nasheg Bregovica,josh samo da dovedu trubache pa da i o njima pishu srpski tabloidi...Nemce volim naravno ali vishe volim amere...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obojica su prsli u poslednje vreme do jaja...Dave je postao jebeni verski fanatik,josh samo fali da ode u jehovine svedoke pa da zajedno sa onim kretenom iz Korna ide od vrata do vrata i shiri veru u spasenje....A Lars je americhka verzija nasheg Bregovica,josh samo da dovedu trubache pa da i o njima pishu srpski tabloidi...Nemce volim naravno ali vishe volim amere...

 

Smaraš

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :) Svidelo se to vama ili ne, Thrashformers je upravu.

 

Ali je cinjenica da su muzicki doktori nauka za celu nemacku scenu tuto kompleto.

 

Au usro se! Dave jeste odlican muzicar, kakve on delove svira i peva :muzicar: ... Ali reci da su on i Lars ( :) :) :) ) doktori nauka za celu nemacku scenu hahahaha. Ima mnogo boljih bubnjara iz amerike, kao npr. PERRY STRICKLAND!!!!!! :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno da smaram kad ovde ima die hard polu slepih fanova jbg...Volim i ja Megadeth i Metallicu ali nisam u fazonu da ih dizem u nebesa...Odlichan je Megadeth ali je Dave je prso....

 

bas tako...neki bi verovatno dali i bulju clanovima svojih omiljenih bendova :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali reci da su on i Lars ( :) :) :) ) doktori nauka za celu nemacku scenu hahahaha.

 

Kvalitet muzike koju stvaraju je na mnogo visem nivou od keckecspid varijanti nemacke skole.To je cinjenica i mos' se ti smejati koliko hoces. :da:

 

A meni i dalje nije jasno zbog cega toliko branis nemacku skolu...Mile tebe pred sud,u osudjenicku klupu,a ti ga branis.Ti si mazohista? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A meni i dalje nije jasno zbog cega toliko branis nemacku skolu...Mile tebe pred sud,u osudjenicku klupu,a ti ga branis.Ti si mazohista? :)

 

Vjerovatno je on taj koji bi dao bulje omiljenom mu bendu.

 

A Thrashformers smara zadnjih 2 mjeseca sa konstantnim pljuvanjem Metallice. Shvatili smo sto zelis da kazes,odlutaj više sa teme,dosado!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti mene ne smarash kad krenesh da uzdizesh metaliku,ko da su ne znam kakav bend...Oni nisu izdali dobar thrash metal album od zadnjih17-18 godina,a poshto je ovo thrash metal podforum samo o takvim albumima hocu da pricham....Bruka...I ima istine u tome da je u nekim stvarima dosta bolja americhka shkola od nemachke,ali to ne znachi da se ovde misli samo na metaliku vec na sijaset dobrih bendova...no naravno nekima je metalika najbolji drugar pa se na ostale bendove ni ne obraca paznja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvalitet muzike koju stvaraju je na mnogo visem nivou od keckecspid varijanti nemacke skole.To je cinjenica i mos' se ti smejati koliko hoces. :da:

 

A meni i dalje nije jasno zbog cega toliko branis nemacku skolu...Mile tebe pred sud,u osudjenicku klupu,a ti ga branis.Ti si mazohista? :)

 

Ok, ako pricamo o kvalitetu CELOKUPNE americke skole onda se slazem sa tobom, ali ako pricamo o kvalitetu Larsa i Metallice onda definitivno ne, kao i Dave i Megadetha. I kao prvo, ja ne branim samo nemacku skolu, nego evropsku skolu. I Mille mi duguje neka objasnjenja povodom tog slucaja pre nego sto mogu da ga napadam ili branim. :da:

 

Vjerovatno je on taj koji bi dao bulje omiljenom mu bendu.

 

Idi slusaj Mama Said. :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

A ti mene ne smarash kad krenesh da uzdizesh metaliku,ko da su ne znam kakav bend...Oni nisu izdali dobar thrash metal album od zadnjih17-18 godina,a poshto je ovo thrash metal podforum samo o takvim albumima hocu da pricham....Bruka...I ima istine u tome da je u nekim stvarima dosta bolja americhka shkola od nemachke,ali to ne znachi da se ovde misli samo na metaliku vec na sijaset dobrih bendova...no naravno nekima je metalika najbolji drugar pa se na ostale bendove ni ne obraca paznja...

 

:) Once again troo.

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ih,stigla je ekipa "pravih i iskrenih" metalaca,da nas "pozere i kukolj u zitu" nauci pravim vrednostima ili nas istrebi jednom zauvek. :ph34r::rockdevil:

 

I Mille mi duguje neka objasnjenja povodom tog slucaja pre nego sto mogu da ga napadam ili branim. :da:

 

Objasnice ti on sve u Zabeli,kada ti bude dosao u posetu,nemas brige Morphy druze. :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...