Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

E, ajde ono kao, da ne lupate gluposti malo.

Ovaj novi metalikin opus je nesto tipa 'Muzika za bivse metalce'.

 

Smesni su, spadaju u 'metal za pozere' i ljubitelji doticnog perioda Metalike uglavnom slusaju jos samo SOAD, Slipknot i Linkin Park.

U drustvu, verovatno i Sinana Sakica, 'jer ne mozes da se napijes bez narodnjaka'.

 

 

Hajde, ozbiljno, po cemu su to oni 'sve sto rade, najbolje radili'? Jel su Load, Reload i St. Anger priznati u Rock klasike? Jel ih slusa neko sem 'bivsih metalaca'?

Obicno midlife-crysis sranje, matore kobile hoce da iskacu iz svoje koze. A slepi konzumer-fanboji ih prate, i dive im se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesni su, spadaju u 'metal za pozere' i ljubitelji doticnog perioda Metalike uglavnom slusaju jos samo SOAD, Slipknot i Linkin Park.

 

Ti si sigurno neki kul tip koji ne pere kosu.Flajka ispred dragostora,bleja u parku,lezanje na podu KST-a,"ja sam inteligentniji i vredniji od ostalih" i te fore?

 

U drustvu, verovatno i Sinana Sakica, 'jer ne mozes da se napijes bez narodnjaka'.

 

Sinana i pijan i trezan.Ti kada se budes zenio neka ti sviraju Karkase,Toksik Holokauste i Enerdzetik Krasere,nama normalnima ce da cepaju Semsa,Kemal i Keba.I naravno Dzej.

 

Ovaj novi metalikin opus je nesto tipa 'Muzika za bivse metalce'.

 

Ili ti "Muzika za bivse balavce".

 

Ili ti "Muzika koja je bolja od Megadetha".

 

Preslušajte novi Besieged i videćete koliko Metalika zvuči smešno i jadno,kad ove slušam,dobijam želju da nekome odfikarim glavu a dok Metalika razvlači one tugaljive tonove,meni se naprosto ide u vece,jer se proserem od toga!

 

I ti si kul tip koji ne pere kosu?

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je vreme da podjem na spavanje,Lemi je poceo sa svojim proseravanjem!I da zakljucim,nisam imao nameru da pricam i solim pamet ljudima koji i dalje vole i slusaju Metlicu,nego da ukazem na nepobitnu cinjenicu da taj bend vise ne podpada pod odrednicu Thrash metal,vec ih treba premestiti u sekciju npr.Secanja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema potrebe,meni je muzika oduvek bila mnogo više od heroina a i dalje sam ostao isti stari narkoman,nikad mi dosta starog pure fucking thrash!

 

Tipa zivim u osamdes' petoj i dalje mi je kul.

 

 

E, ajde ono kao, da ne lupate gluposti malo.

Ovaj novi metalikin opus je nesto tipa 'Muzika za bivse metalce'.

 

Smesni su, spadaju u 'metal za pozere' i ljubitelji doticnog perioda Metalike uglavnom slusaju jos samo SOAD, Slipknot i Linkin Park.

U drustvu, verovatno i Sinana Sakica, 'jer ne mozes da se napijes bez narodnjaka'.

 

 

Hajde, ozbiljno, po cemu su to oni 'sve sto rade, najbolje radili'? Jel su Load, Reload i St. Anger priznati u Rock klasike? Jel ih slusa neko sem 'bivsih metalaca'?

Obicno midlife-crysis sranje, matore kobile hoce da iskacu iz svoje koze. A slepi konzumer-fanboji ih prate, i dive im se.

 

Odakle ste se ispileli jbt....

 

Po cemu su najbolji?Po tome sto za njih znaju vise od tamo nekog stranog KST-a i pedesetak hiljada cobana koji zive u osamdesetim.Dok vi od keve kradete kintu za pljuge,Hetfild cepa armanija u novom bugatiju,dok se vi provlacite kroz bus do zelenjaka i svrsavate dok vas devojcice gledaju kako zestoko henbengujete u nekoj rupici uz tribjut bendic mjetalike.

Aj bre bes'te na spavanje,sutra je skola i te fore.U'vatili boga za muda sto su culi kill'em all i sad odma' drame sto nije to to u 2011. i sto rade sa Lu Ridom i sto imaju stotine miliona na racunu.Bole njih kurac sto slinavac iz beograCke selendre misli da nisu thrash,eno placu od tuge jbt,cujem Kirk prodaje hotel iz bedaka,vraca se u prikolicu,da bi bio troo.

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...