Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Koliko debila na jednom mestu! Je l' moguće ovo?

 

Drkate bre na neke smešne mađarske, kolumbijske, brazilske, švapske i skandinavske bendove, a rugate se najvećem. Mentoli.

 

 

Smesan si ko Tole Karadjic,izvini sto sam ti dirnuo u svetinju ali da su realno sranje vec dvadeset godina,to je neupitno!Malo preslusaj Violator,By war,Strike master,Nucleador i da ne nabrajam!To ti je moj prijatelju ko situacija sa Federerom koji nikako da shvati da je za staro gvozdje i da su dosli bolji i tako samo ispada sve smesniji i nemocniji!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko debila na jednom mestu! Je l' moguće ovo?

 

Drkate bre na neke smešne mađarske, kolumbijske, brazilske, švapske i skandinavske bendove, a rugate se najvećem. Mentoli.

Svi ti bendovi su odlični i prava je šteta što nisu stekli veću popularnost.

Ja se ne rugam ovoj grupi, samo kažem da po meni od 1991. godine nisu snimili dobar album.

Njihova je grupa i mogu da snime šta hoće, ja ću se zadržati na prvih 5 albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu snimali od tada dobre albume za ljude koji su ograniceni samo "metal zvukom" i ne znaju nista drugo da preslusaju i da procene da li vredi,posle te 1991.god su snimili ODLICNE albume koji mnogi metal fanovi nisu dobro prihvatili ali su razvnovrsni fanovi muzike recimo to dobro prihvatili i slusaju te albume,sta tu nije jasno?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je moj prijatelju ko situacija sa Federerom koji nikako da shvati da je za staro gvozdje i da su dosli bolji i tako samo ispada sve smesniji i nemocniji!

 

Federer i dalje igra finala grand slam turnira. Možda nije najbolji više, ali daleko od toga da je smiješan.

 

Meni su npr. mnogo smješniji metalci koji nijesu mrdnuli dalje od thrash metala i kojima je svaki iskorak van njega povod za pljuvanje.

Ne govorim konkretno o tebi, bilo je takvih primjera ovđe oho-ho.

 

U svakom slučaju, Metalika sebe nikad nije smatrala thrash bendom, nikad se nije bojala da eksperimentiše i možda su zato i uspjeli da učine ono što je svakom ostalom metal bendu na planeti misaona imenica - a to je da budu najveći svih vremena.

 

Možda je i bolje da maknete temu sa ovog podforuma i otvorite jedan posebni samo za nju. Možda bi se broj isfrustriranih trešera koji je posjećuju smanjio. Pozdravljam akciju.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro,vidim da se rasprava zahuktava!Meni u ovom slucaju smeta sto ih i dalje povezuju sa thrash metalom,a to oni odavno nisu!Ima mnogo fanova koji se godinama zaludjuju i zamislaju da ce oni ikad vise napraviti neki Master of puppets rivajval,onda ovi izbace spot St.Anger i svi fanovi polude i jedva cekaju da cuju ceo album,kad ono veliko razocarenje,jer je pesma bila samo navlakusa za naivne!Srecom,postoji sad internet i svi mogu da cuju album pre nego zazele da ga kupe.Ranije to nije bio slucaj,cujes spot, procitas recenziju,stisnes se i narucis plocu !Voleo bih ove sto sada trabanjuju o ogranicenim metalcima, da su bili odrasli u tim vremenima,pa da ih vidim koliko bi bili iskreni u slusanju muzike,kad treba na nevidjeno da pljunu pare za `cuplo,jer nemaju od koga da se ogrebu!Naravno svako me je ostavljeno na volju da slusa sta hoce,ali ljudi zapamtite Metalika vise nije thrash,to je jedan usporeni,neinventivni i dosadni metuzalem,koji je po meni odavno trebao da ode u istoriju ili ti vecna lovista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto ti smeta?Utice ti na probavu?Ocene u skoli?Apetit?Otezava san?Onaj koji se nada da ce neko u svojoj pedesetoj da pise iste pesme kakve je pisao u dvadesetoj i da fura isti taj fazon,je dileja vrste totalna.

Odrastali smo i bez neta i kupovali kazete i VHS-ove i imali 12 godina i mislili da je to jedina muzika koja valja.Isto se pustale recenzije po teleju i na radiju,pa preslusas,ako ti se svidi uzimas,ako svrsavas na taj bend uzimas i bez provere i eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista od toga gore pomenutog,zao mi je ljudi koji se i dalje loze na taj bend i necemu se epohalnom nadaju od njih u budućnosti!A sta cemo sa Slayerom ili ti D.R.I i oni su blizu pedesetih pa kolju i dalje!Sve je to pitanje ili si Nindža ili si mindža,nema drugo,svako ko kaže suprotno u ovom slučaju,bolje da nađe utehu u sluša Nervoznom poštaru i oni su veći thrash od samih tvoraca istog!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

металика има тврдо срце типа фајтерско ти мислиш пичка а они га завукли из волеја па сви кома

 

Preslušajte novi Besieged i videćete koliko Metalika zvuči smešno i jadno,kad ove slušam,dobijam želju da nekome odfikarim glavu a dok Metalika razvlači one tugaljive tonove,meni se naprosto ide u vece,jer se proserem od toga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslušajte novi Besieged i videćete koliko Metalika zvuči smešno i jadno,kad ove slušam,dobijam želju da nekome odfikarim glavu a dok Metalika razvlači one tugaljive tonove,meni se naprosto ide u vece,jer se proserem od toga!

ja bi se zabrinuo da dobijam zelju da nekome oteikarim glavu dok slusam neku muziku.pocni da se drogiras vrste heroinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bi se zabrinuo da dobijam zelju da nekome oteikarim glavu dok slusam neku muziku.pocni da se drogiras vrste heroinom.

 

Nema potrebe,meni je muzika oduvek bila mnogo više od heroina a i dalje sam ostao isti stari narkoman,nikad mi dosta starog pure fucking thrash!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko debila na jednom mestu! Je l' moguće ovo?

 

Drkate bre na neke smešne mađarske, kolumbijske, brazilske, švapske i skandinavske bendove, a rugate se najvećem. Mentoli.

 

Iako si ti najgori lik ikad, u vezi Metallice te apsolutno podržavam.

 

Ozbiljno sad, Metallica jeste najveća. Kada su svirali treš, radili su to najbolje, kada su prestali da ga sviraju, to što su počeli svirati su radili najbolje. Samo jedan ne-odličan album u karijeri dugoj preko 25 godina dovoljno govori o njihovoj veličini. A u vezi raspreve Megadeth/Metallica, izbacivanje Mastejna je bio ubjedljivo najbolji potez u metal muzici jer su tako dva najbolja metal benda svih vremena, i koliko god da su tada ispali đubrad, ja sam Džejmsu i Larsu vječno zahvalan što je tako sve ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...