Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kakvi su trendovi na svirkama, pivo će na koncertu Metallice da se toči u čašice od rakije po ceni litra žestine. Valja nam se napiti napolju, a ne obeznaniti se. Kad sam došao na koncert Napalm Death 1996 u SKC-u, vidim lika pre koncerta leži mrtav pijan na stepenicama i pitam se kako je mogao da bude takav idiot da posle 6 godina sankcija propusti svirku kultnog benda.

Meni se slično desilo na King Diamondu i In Flamesu. Nisam baš zaspao na stepeništu, ali sam izašao posle treće pesme na obe svirke, a dan posle sam hteo sebi da oduzmem život.

 

Daklem, samo umereno.

 

Metallica moj dobar drugar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirao si seksofon, mogao si da zabušavaš :mhihi:

 

Inače, na prošlom certu Metallice na JNA, ja bio bez devojke. Ona s firmom bila negde u CG na moru, kao neki seminar, šta li. Ja je zvao na mob kad je išla "One", ad čuje celu pesmu "uživo". Kad se vratila iz CG rekla da me tamo prevarila .... eto, a ja trošio mob za dž. :redface:

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuruz je objasnio,samo jelen i tamno niksicko...Ponavljam LAV je najvece sranje od piva i cista hemija od koje boli glava i pegla se gore od vestice.Mrtvi Lav su svi krenuli da piju i da ga forsiraju zbog reklame ili JESI ili NISI Lav hahah,pre toga niko nije jebao to pivo,nego masa videla da trendy pa krenula da forsira.

Edited by BruceBruce
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inače, na prošlom certu Metallice na JNA, ja bio bez devojke. Ona s firmom bila negde u CG na moru, kao neki seminar, šta li. Ja je zvao na mob kad je išla "One", ad čuje celu pesmu "uživo". Kad se vratila iz CG rekla da me tamo prevarila .... eto, a ja trošio mob za dž. :redface:

 

Hahahaha, kralju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest, ja dođem mrtav pijan, probijem se u treći ipo red, kad King stavio ogradu na binu! Alo bre majmune! Neću da te gledam ko iza zatvora! I odem kući .... :udri:

 

A na In Flames krećem, popio po kila loze. Zovem tadašnju devojku, a današnju suprugu na mob, koja je otišla kući u Pirot. Nema je da se javi 2 sata, ja ispizdeo, reko da mi se ne desi kao kad sam isao na Metallicu. Popijem 2 kila piva ispred, ne javlja se. Počinje koncert, ne javlja se. Ja popizdeo dibiduz i posle trece pesme krenem kuci, onako pijan i neuracunljiv. Kad sam izasao iz SKC-a, odmah je opet okrenem, i javi se. Kaze, bila kod rodjaka na veceri, nije ponela mob .... a ja ne pogledah jedan od 5 najomiljenijih bendova :udri:

 

Ponavljam, samo umereno u piću ako imate devojku, a idete na svirku :)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...