Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa ok, MTV generacije su se lozile na Cryptic, ali ne verujem da je on bilo kome sluzio kao 'uvod u thrash metal'.

 

Sad jebiga, ja pod megadeth "fana" ubrajam uglavnom nekoga ko voli zvuk sa prvih par albuma. A tog nekog, najverovatnije, boli uvo za novije Megadethove radove.

Sa Violent Revolutionom je druga stvar, posto je to thrash metal album i ne razlikuje se puno (po zvuku, dakle po ciljnoj grupi) od ovih iz Kreatorovog zlatnog perioda.

 

 

Pa otprilike oko toga se radi. Mada je bilo onih koji su psotali pravi fanovi Megadetha nakon tog albuma. Uglavnom Violent Revolution je fenomenalant thrash album, ali je bio odlično izreklamiran, a i dobro je prošao kod publike, a privukao je i dosta mlađe publike. Album je definitivno bio pun pogodak nakon jendo 7 godina eksperimenta sa industrijalom i tako nekim stvarima. Inače sjećam se da se spot za naslovnu pjesmu neprestano vrtio i ovdje, a pjesma je nekako baš fino ulazila u uho. Snimili su čak dva DVD-a vezana za taj album. A tokom te turneje posjetili su sa Destructionom Ljubljanu, Zagreb i Sarajevo, a kasnije ja mislim i Beograd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ok, MTV generacije su se lozile na Cryptic, ali ne verujem da je on bilo kome sluzio kao 'uvod u thrash metal'.

 

Sad jebiga, ja pod megadeth "fana" ubrajam uglavnom nekoga ko voli zvuk sa prvih par albuma. A tog nekog, najverovatnije, boli uvo za novije Megadethove radove.

Sa Violent Revolutionom je druga stvar, posto je to thrash metal album i ne razlikuje se puno (po zvuku, dakle po ciljnoj grupi) od ovih iz Kreatorovog zlatnog perioda.

 

mnogo ti bre mracis sa tim ocenjivanjem ko je tru fan bilo cega kurac palac

volim sve sto je megadet snimio, pa sam sad retardirana sto volim i risk i kriptik i novije jebene radove

jebite se vi svi sto mislite da imate prava da bilo kome dodeljujete titule

 

EDIT

kad bolje razmislim ne jebite se, to vam teze pada

Edited by ~HaVoC~
  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnogo ti bre mracis sa tim ocenjivanjem ko je tru fan bilo cega kurac palac

volim sve sto je megadet snimio, pa sam sad retardirana sto volim i risk i kriptik i novije jebene radove

jebite se vi svi sto mislite da imate prava da bilo kome dodeljujete titule

 

EDIT

kad bolje razmislim ne jebite se, to vam teze pada

 

Uvek je bilo i tako ce i biti,da je jedino vazno koliko iskreno pratis neki muzicki pravac! Da li ce te to drzati dve, tri godine ili ces da izguras do kraja.Pozeri su zlo ovog sveta,po meni u istom rangu kao i politicari.Znaci poenta je u sledecem,muzika se slusa iz srca,bar je ja tako dozivljavam!A to kome se svidja neki album i da li je zbog toga ovo ili ono,to je potpuno irelevantno u raspravi sa die hard fanovima. Neka se svi ovde koji pricaju ovo ili ono,pogledaju za 10 godina,pa neka vide gde su i sta su,da li se i dalje drze svojih omiljenoh bendova ili su zaboravili sta su bili i sta su voleli.To i samo to je jedino merodavno ako pricamo o nekoj iskrenosti i ili obicnom poziranju!A da, po meni je jako bitno da bar ako si u tome 100 % pokusas da od svojih primanja odvojis novac za kupovinu originala,bar onih omiljenih bendova.To je ono sto ostaje za sva vremena.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka se svi ovde koji pricaju ovo ili ono,pogledaju za 10 godina,pa neka vide gde su i sta su,da li se i dalje drze svojih omiljenoh bendova ili su zaboravili sta su bili i sta su voleli.To i samo to je jedino merodavno ako pricamo o nekoj iskrenosti i ili obicnom poziranju!A da, po meni je jako bitno da bar ako si u tome 100 % pokusas da od svojih primanja odvojis novac za kupovinu originala,bar onih omiljenih bendova.To je ono sto ostaje za sva vremena.

A jel bitan staz pre tih 10 godina ili to samo za one koji su sad poceli da slusaju?Misim,da znamo mi ostali,neku metal penziju da jurimo i subvencije na diskove...

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://republikasrpska.pressonline.rs/sr/magazin/dnevni_magazin/story/13040/Novak+je+moj+dobar+drugar.html

 

Vi i gitarista Kirk Hamet bavite se surfom, dok je bubnjar Lars Ulrih bio teniser u mladosti, po ugledu na oca. Da li znate ko je najbolji teniser na planeti danas?

- Znam, to je definitivno Novak. To je više pitanje za Larsa, on je veliki teniski fan. Bio sam sa njim na nekoliko mečeva na Ju-Es openu. Volim i ja tenis, ali više fudbal i košarku. Znam da imate velike igrače, među najboljima su u SAD... Da, Vlade (Divac), (Peđa) Stojaković... Pošto sam iz Los Anđelesa, znam za Danila Dragovića, vrlo mladog igrača. Bio je fantastičan u srednjoj školi, sad je na koledžu. Volim način na koji igra. Srbija ima toliko dobrih sportista... Ne znam čime ih hranite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

intervju odradila Zorica Hetfild Marković.

 

da nije to ova? mislim, poznato je da je počela da se prži na metal pod stare dane, a možda je sada uplovila i u novinarske vode, i to.

Edited by vudurinator
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li ste svesni činjenice da će Metalika 8. maja na Ušću ujediniti ljubitelje hevi metala sa celog područja Balkana, uprkos građanskom ratu koji je obeležio istoriju ovog regiona (na koncert će doći i mnogi fanovi iz Slovenije i Hrvatske)?
Vi ste apolitičan bend, ali ljudi u Srbiji su jako politični. Šta biste poručili svojim fanovima pred dolazak?

 

KOJI KURAC JEBENO

Edited by biohazard
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...